Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

antonio graty koloru :naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

antonio graty koloru :naughty:

dzięki, dzięki :kox:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 18:26_________________________________________________

witam dzisiaj tez jest spot audi a4 pod matarnia ??

jest, smiało możesz wbijać

ja będe już przed 20

Opublikowano

Antonio gratulejszyn :good:

Opublikowano

Antonio gratulejszyn :good:

:notworthy:

Opublikowano
  • Autor

mnie dzisiaj 'ni ma' :kwasny:

Opublikowano

ja też d*p... dałem i mnie nie bedzie :kwasny:

Opublikowano

Antonio gratulejszyn :good:

Witamy w kółku różańcowym :decayed:

Chciałem być ale mnie nie będzie :kwasny:

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

fpisdu, przez te wyscigi z Jaca autem spaliłem se hamulce chyba... az dudni.. :gwizdanie:

Tomek- bylo ciut ponad 240 na blacie... ale jakiś ułom na lewym pasie zakończył taką fajną zabawe;]

no i koniecznie musze odwiedzić Rogala... to sie porowna czy bedize cos lepiej ;]

:gwizdanie:

Opublikowano

dzięki za spota :notworthy::hi:

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

ja też ewentualnie podziękuję :kox:

Opublikowano

240km/h w nocy na mokrej obwodnicy :bicz3:

ja dzis smigałem Rx8 fajna zabawka ładnie sie silniczek wkręca

a jak tyłeczkiem zarzuca :kox:

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

Opublikowano

Tomek- bylo ciut ponad 240 na blacie... ale jakiś ułom na lewym pasie zakończył taką fajną zabawe;]

u nas też :decayed:,i faktycznie się jeszcze rozpędzał :naughty:,może jednak te zamknięcie licznika,przy małej górce,jest możliwe :mysli:

moje dwaipółtedei niestety zatrzymuje się na dwieście dwadzieścia pare i nic dalej :disgust:

...a,dzięki za spota :hi:

Opublikowano

To jaki wynik upalanka??? Chyba 2,7 po czipie powinno troszeczkę lepiej w szybkiej jeżdzie wypaść, tymbardziej że tam nie ma "balastu" :decayed: w postaci Quattro

Opublikowano

To jaki wynik upalanka??? Chyba 2,7 po czipie powinno troszeczkę lepiej w szybkiej jeżdzie wypaść, tymbardziej że tam nie ma "balastu" :decayed: w postaci Quattro

startowaliśmy z rolki,tak od ok 50km/h i do 240 równo

z tym że Olo na 215/60/16 a my na 235/45/17 + pasażer(90kg :gwizdanie:) + pełniutki bak :cool1:

2,7 po chipie,ale jednak ma mniej o 17PS i 20Nm

jak na serie w tipie,to Ola auto nieźle zapitala :wink4:,aż strach pomyśleć co będzie po chipie :naughty:

Opublikowano

zatankowali na neste za 50 i sie chwali ze pełno;]

ja tez mialem pelno, do tego Tiptronic do poki sie nie rozgrzeje to dziala w trybie zimnym - działa wolniej :P:P

:kox:

a tak serio to idzie tak samo, tez sie zdziwilem bo myslelem ze dostane przy starcie z rolki - no bo na rondzie to chyba nie mieliscie szans tak przejechac jak ja ;] ;]

TIPtronic i Q na bank pochłania te 17koni różnicy... ale juz niedlugo:) bedzie program to wystartujemy zobaczyc jaka bedzie roznica;]

ale musze hamulce sobie sprawdzic bo chyba nie przewidzieli w audi hamowania z 240 do 110 ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.