Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

sie zdziwilem bo myslelem ze dostane przy starcie z rolki

a niby czemu :mysli:,przecież jechałem za tobą,musiałem czekać aż ty depniesz i dopiero mogłem cisnąć :naughty:

Olo,nie świruj :cool1:,jak cię znam,to czekałeś aż silnik osiągnie optymalne obroty,jak już byliśmy na obwodnicy właściwej,siadłem ci na tył,wyrównaliśmy prędkości,po czym przez chwilę zacząłeś delikatnie przyspieszać (wcześniej rzeczone optymalne obroty :wink4:) i nagle rura :evil:,wiadomo że jadący z przodu ma przewagę startu :gwizdanie:,start z rolki,to jazda obok siebie z identyczną prędkością i start na 1,2,3 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

uuu,a co to za nowy pakiet se wyrezałeś :cool1:

..rauchen verboten :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki co może być cięte z moją klimą?? rano działała normalnie a po południu jak odpaliłem audika pod firmą (stał na słońcu) klima nie chłodzi, nie włącza sie ten drugi wentylator :confused4:

bezpieczniki są OK, ogólnie klimatronik działa, nawiew jest ale nie chłodny

Przemas liczę na Ciebie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki co może być cięte z moją klimą?? rano działała normalnie a po południu jak odpaliłem audika pod firmą (stał na słońcu) klima nie chłodzi, nie włącza sie ten drugi wentylator :confused4:

bezpieczniki są OK, ogólnie klimatronik działa, nawiew jest ale nie chłodny

Przemas liczę na Ciebie :cool1:

:mysli: a napełniałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku nie, w zeszłym jak kupiłem audi tez nie bo chłodziła jak 3 zamrażalniki :kox:

w poniedziałek pojadę dopełnić bo juz w tym tygo nie mam czasu, ale dziwne że się wiatrak nie włącza :wallbash:

sprawdzałem czy jest gaz, odkręciłem tą zaślepkę plastikową z zaworka gdzie się przykręca przewody jak się napełnia i spróbowałem wcisnąć ten "grzybek " wcisnął się bardzo lekko ale jakiś gaz tam jest

możliwe że jest go tam poprostu zamało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam też jestem za tym żeby sie spotkać w sumie ogojętne jest mi gdzie ale jestem z Gd więc matarnia mi pasuje. Niestety tak jak heluś pisze w czerwcu j**ana sesja sie zaczyna:/ w weekendy też zazwyczaj mnie nie ma więc w tygodniu mi pasuje.

pzdr Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam też jestem za tym żeby sie spotkać w sumie ogojętne jest mi gdzie ale jestem z Gd więc matarnia mi pasuje. Niestety tak jak heluś pisze w czerwcu j**ana sesja sie zaczyna:/ w weekendy też zazwyczaj mnie nie ma więc w tygodniu mi pasuje.

pzdr Piotr

:shocked:

Kolego tego Helusia nikt nie zna nikt nie widział. Jego post jest z przed 3 lat także nim się nie sugeruj, tylko przyjeżdzaj w środe na matarnie o 20 sektor B11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójmiasto rośnie w siłe :naughty: niedługo na matarni miejsc parkingowych zabraknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucam propozycję zorganizowania środowego spota o godz. 18 ze względu na finał ligi mistrzów (20.45) :mysli:

co Wy na to DZIEWCZYNY :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucam propozycję zorganizowania środowego spota o godz. 18 ze względu na finał ligi mistrzów (20.45) :mysli:

jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucam propozycję zorganizowania środowego spota o godz. 18 ze względu na finał ligi mistrzów (20.45) :mysli:

co Wy na to DZIEWCZYNY :kox:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie pewnie spóźnię wtedy, ale okej!

ale przynajmniej na meczyk się nie spóźnisz :kox:

PS.mateo,jest już u nas w sprzedaży Lech Pils,ten złoty :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucam propozycję zorganizowania środowego spota o godz. 18 ze względu na finał ligi mistrzów (20.45) :mysli:

co Wy na to DZIEWCZYNY :kox:

ja nie wiem czy się wyrobie :mysli: najwyżej przyjadę na końcówkę spota :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.mateo,jest już u nas w sprzedaży Lech Pils,ten złoty :drinks:

Co znaczy u nas? Gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...