Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodz z nami do Piły...

Co to to nie, ja na piechotke nie bede dygac :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chodz z nami do Piły...

Co to to nie, ja na piechotke nie bede dygac :decayed:

spoko, możesz na rolkach pojechać :P[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 21:41_________________________________________________btw. Mydło, nie widze Ciebie ani Iwonki na liście do Piły na sobote :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

szczeógolnie Fazy i Bieniek :gwizdanie

my po prostu więcej nie dajemy rady wypić ,bo potem to już cieszymy się tym wyśmienitym smakiem :good::drinks:
Opublikowano

szczeógolnie Fazy i Bieniek :gwizdanie

my po prostu więcej nie dajemy rady wypić ,bo potem to już cieszymy się tym wyśmienitym smakiem :good::drinks:

a brzuchyyy rosną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

;)

Opublikowano

to nie brzuchy rosną tylko mięśnie :) heh

BTW: będzie ktoś miał VAGa w środe może ? Dzisiaj zabrakło mi mocy ;( było to trochę niepokojące ale po zgaszeniu i odpaleniu silnika problem sie więcej nie pojawił...

Opublikowano

ja w kwestii formalnej :)

może wie ktoś gdzie jest ten sklepik :cool1:

nnm.jpg

może bym wpadł :pali:

Opublikowano

Tomek tam facet obsługuje :polew:

Opublikowano

Tomaszek nie wiesz jak klientów zagonic to swojego sklepu,ze taka reklame urzadzasz na forum??? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

A co klientki na to?

Opublikowano

ja w kwestii formalnej :)

nnm.jpg

teraz musisz zaoferować coś dla pań :polew:

Opublikowano

Pumeks sie nie odzywa...Chyba ma mase klientow do ogarniecia :kox: :kox:

Opublikowano

Pumeks sie nie odzywa...Chyba ma mase klientow do ogarniecia :kox: :kox:

pewnie dzisiaj już ściągnie kartkę z SUPER OFERTĄ :polew:

Opublikowano

ja w kwestii formalnej :)

nnm.jpg

teraz musisz zaoferować coś dla pań :polew:

" PRZY ZAKUPACH OD 10 ZŁ - PATELNIA GRATIS " :evil: :evil: :evil::polew: :polew:

Opublikowano

Tomek tam facet obsługuje :polew:

a o tym nie pomyślałem :bag:

Tomaszek nie wiesz jak klientów zagonic to swojego sklepu,ze taka reklame urzadzasz na forum??? :gwizdanie: :naughty:

ale to nie u mnie :cool1:

u mnie niema lodzika nawet za 100zł :gwizdanie:

...sprawdzałem :decayed:

Opublikowano

hahahaha z kim ja sie zadaje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pozdro z Wawy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

gratuluje kolorku Alona :good:

Opublikowano

gratuluje kolorku Alona :good:

ja również :notworthy::good:

Opublikowano

dzięki chłopakiiiiiiiii :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

buziaczki dla wszystkch co na mnie głosowali !!!!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

buziaczki dla wszystkich co na mnie głosowali !!!!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

:embarrassed: dzięki :decayed:

Opublikowano

A kto dzis ok. godziny 10.10 tak sie rozpychal klubowa A4 czarna GD 080... na E7 w okolicach Elblaga ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.