Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK.

Ja bede od 11:30 na stacji.

Jak sie bedzie przeciagalo to pojde do zoo Tomaszowi kolezanke nagram :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo Łabędzia :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________

ja dojade do Was ok. 17 podejrzewam, bo jeszcze musze odebrać swojego unidena o 13 :P

tylko myślę jak mam jechać, czy Waszą trasą czy przez autostrade?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

trudno powiedzieć, ale myślę, że autostradą będzie spokojniej w godzinach popołudniowych :wink4:
Opublikowano

albo Łabędzia :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________

ja dojade do Was ok. 17 podejrzewam, bo jeszcze musze odebrać swojego unidena o 13 :P

tylko myślę jak mam jechać, czy Waszą trasą czy przez autostrade?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

trudno powiedzieć, ale myślę, że autostradą będzie spokojniej w godzinach popołudniowych :wink4:

a jak się nazywa ta miejscowość gdzie jest ta świetna nowa droga??

Opublikowano

albo Łabędzia :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________

ja dojade do Was ok. 17 podejrzewam, bo jeszcze musze odebrać swojego unidena o 13 :P

tylko myślę jak mam jechać, czy Waszą trasą czy przez autostrade?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

trudno powiedzieć, ale myślę, że autostradą będzie spokojniej w godzinach popołudniowych :wink4:

a jak się nazywa ta miejscowość gdzie jest ta świetna nowa droga??

prospekt który leży w gabinecie u ministra i wejdzie za wieki :naughty:

Opublikowano

albo Łabędzia :polew:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________

ja dojade do Was ok. 17 podejrzewam, bo jeszcze musze odebrać swojego unidena o 13 :P

tylko myślę jak mam jechać, czy Waszą trasą czy przez autostrade?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

trudno powiedzieć, ale myślę, że autostradą będzie spokojniej w godzinach popołudniowych :wink4:

a jak się nazywa ta miejscowość gdzie jest ta świetna nowa droga??

Alona ... najszybciej przejedziesz obwodnica - autostrada - zjazd w droge 22 lecisz cały czas prosto aż do skrętu na Piłę ... nowa droga chodzi ci o obwodnice Chojnic ... ładny kawałek ale to nie autostrada.

Inna wersja to walić z Gdańska na Starogard Gd. ale ta droga jest często mocno zapchana a w dodatku kręta i wąska, nie mało też na niej wypadków.

Opublikowano

Alonka,powodzenie przy egzaminie :wink4:

jadymy pany,jadymy :kox:

Opublikowano

Właśnie Alona zdaj, zapomnij i w Pile zawitaj :wink4:

Śniadanko małe poprawki w makijażu i wylatujemy :decayed:

Opublikowano

Ja tez za godzinke startuje.Po drodze wstapie zakupic piwko ciemne o ktorym rozmawialismy na spocie.Ktos chetny??

Opublikowano

No i zaległa ciszaaa.

Czy jest ktoś kto nie pojechał ? ;(

Opublikowano
  • Autor

ja pojechałem i już wróciłem :)

Jak niektórzy wiedzą, PO MO RZE miało trochę przygód - ale jest ok chyba :)

audi_security-vi.jpg

Opublikowano

Jak niektórzy wiedzą, PO MO RZE miało trochę przygód - ale jest ok chyba

pękła gumka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wrócą to napiszą albo powiedzą na spocie... :)

Opublikowano

ja pojechałem i już wróciłem :)

Jak niektórzy wiedzą, PO MO RZE miało trochę przygód - ale jest ok chyba :)

audi_security-vi.jpg

kozak :polew:

zamiast znaczku na grilu takie gumowe oooo :good:

Opublikowano

niedługo dolecą wyjeżdżaliśmy ok 13,20 :naughty:

Opublikowano

JA jestem.WIecznie glodny to postoj na posilek byl...

Opublikowano

Jesteśmy w domciu cali i zdrowi :)

Dzięki z wspólny zlot :hi::good:

Opublikowano

witam PO MO RZE :hi::decayed: , dziękuwa za wczorajszy spot przy autach , dawno się tyle nie smiałem :polew: :polew: :polew: :polew: , jesteście mega zajebiści goście :good:

Opublikowano

dzęki ziomki z Pomorza za zlocik :good: :good: :good:

Opublikowano

Ja juz tez w domu..glodny jak diabli :) dzieki za zlocik :cool1:

Opublikowano

Widać po nie których, że dawka była prawie śmiertelna

ec54efb2b81b846amed.jpg

Powrót, Kościerzyna

2d0328cbbaa398b3med.jpg

35da317674ab90c6med.jpg

Zdjęcie z Ikoną

d0f0a021fdc88e01med.jpg

Kreska z Aloną

975599384b380ea2med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.