Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki za info juz napisalem zobaczymy jaki bedzie odzew ja nieche duzo zwiekszyc mocy na maksa do 135km bardzo duzo jezdze pozatym szybko a wiem ze chip tunning nie jest tak calkiem bezpieczny jesli chodzi o zywotnosc turbo i pompo wtryskow jeszcze raz dzieki pozdrawiam

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to Panowie, w tą sobote jest ten spot??? Ja już jestem w domu także mi pasuje.

Opublikowano

21.04 i co? Znów zapadnie decyzja w sobotę o 16.30, że o 17.00 jest spot, a potem pretensje, że nikogo nie było. :a4fan:

Opublikowano

ja sie nie odzywam

no bo niby jakim prawem

jak Wy (miejscowi - 3miasto) nie możecie sie zmobilizować to szkoda słów

tak duza aglomeracja, tyle A4 lata ale wspólnego języka nie możecie nawiązać

jak się zbierzecie wreszcie razem chętnie podlece :cool:

Opublikowano

Panowie może mały spocik w Borsku na lotnisku :a4fan:

Opublikowano

witajcie koledzy:) troche mnie nie bylo ale wreszcie wracam (4-6 maja) i mam zarabista ochote sie spotkac wioec zjednoczmy sily i pokazmy ilu nas jest Mydlo Zdeniu co wy na to ????

pozdro wielkie Bartti :audi::quattro::a4fan:

Opublikowano
witajcie koledzy:) troche mnie nie bylo ale wreszcie wracam (4-6 maja) i mam zarabista ochote sie spotkac wioec zjednoczmy sily i pokazmy ilu nas jest Mydlo Zdeniu co wy na to ????

pozdro wielkie Bartti :audi::quattro::a4fan:

Nie ma sprawy Bartti tylko z tym jednoczeniem sił jest coś widać ostatnio bardzo ciężko

Opublikowano

no i co widze ze w sobote nie uda Wam się zebrać :confused:

Opublikowano

witajcie witajcie

ja w poniedzialek sie konkretnie okresle wtedy bede wiedzial dokladnie kiedy bede wiec dam znac mamy caly tydzien zeby sie zebrac do kupy i wreszie sie spotkac kto ma chec???

od razu moze ustalmy miejsce proponuje skwer kosciuszki

pozdrawiam :audi::a4fan::quattro:

Opublikowano
no i co widze ze w sobote nie uda Wam się zebrać

Ja jestem jak zawsze chętny :biggrin:

Opublikowano

widze samych chętnych ale nikogo pewnego :twisted:

Opublikowano

1 albo 3 ok ale weekend odpada :cool:

Opublikowano
widze samych chętnych ale nikogo pewnego

Zdeniu nie dramatyzuj :biggrin: Jak Cię to pociesz to powiem że bede :biggrin:

Opublikowano
Zdeniu nie dramatyzuj :biggrin:
nie dramatyzuje tylko obserwuje :cool:
Jak Cię to pociesz to powiem że bede :biggrin:
no to super choc mnie to rybka bo mnie nie będzie - jutro wielkie grilowanie :smile:
Opublikowano

witajcie tak jak obiecalem jest poniedzialek i wiem juz kiedy bede (piatek ok polodnia) wiec w sobote mi pasuje i w niedziele i zawsze:) no to jak kto chetny?????????? :audi:

Opublikowano

Siemanko,nowy jestem,ale mi pasuje :wink:

Opublikowano

Ja też się pisze na sobote :a4fan:

Opublikowano

ok w takim razie sobota skwer kosciuszki godzina 15??? moze byc???

Opublikowano
  • Autor
moze byc?

może :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.