Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmienic b6 na b5 i do tego na wadliwy 2.5...

Trafny wybor mario-rambo.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To samo mu mowilem . . . chlopak chce szalec to niech szaleje i kupuje 2.5 . . .

Opublikowano

sorka chłopaki że wczoraj nie wpadłem ale składałem swojego crossa do końca

:hi:

Nie opuszczę tylko chcę zmienic na B5 2.5 TDI w skórach :>

kolego to naprawde nie jest dobry pomysł poszalec to tym napewno nie poszalejesz bo jak żle trafisz to bedziesz wiecej u mechanika siedział niz jeżdził pozatym bardzo cieżko znaleśc ładna b5 2.5tdi

Opublikowano

:hi:

Nie opuszczę tylko chcę zmienic na B5 2.5 TDI w skórach :>

I prawidłowo! :naughty:

Kupujesz mojego? :kox:

Własnie od roba wrociłam i juz jest megajedzie.pl :naughty:

I megakopci.pl rowniez :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:42_________________________________________________

sorka chłopaki że wczoraj nie wpadłem ale składałem swojego crossa do końca

:hi:

Nie opuszczę tylko chcę zmienic na B5 2.5 TDI w skórach :>

kolego to naprawde nie jest dobry pomysł poszalec to tym napewno nie poszalejesz bo jak żle trafisz to bedziesz wiecej u mechanika siedział niz jeżdził pozatym bardzo cieżko znaleśc ładna b5 2.5tdi

Nie gadaj glupot. Ja swojego mam prawie 2 lata i jedynie wymienilam przeplywke i gruszke od turbiny :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie gadaj glupot. Ja swojego mam prawie 2 lata i jedynie wymienilam przeplywke i gruszke od turbiny :kox: :kox: :kox:

a o tym silniku co przekładaliśmy na spocie i o tym, że Fiat 126p objechał Cię z kreski na światłach w GD to nie łaska się przyznać :cool1:

:polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 12:54_________________________________________________aaa i jeszcze jedno - mówiłaś, że zawsze jak jedziesz do Olsztyna to jedziesz poboczem bo TIRy się wq że blokujesz ruch :wink4:

Opublikowano

:hi:

Nie opuszczę tylko chcę zmienic na B5 2.5 TDI w skórach :>

Ja rozumiem że B5 to mega lans, wypas i w ogóle długo można byłoby pisać... :decayed: :decayed:

ale wymieniać na starszy to raczej głupota z tym silnikiem to już w ogóle. :blink: Poczekaj do lata do będziesz mógł kupić mojego :naughty:

Opublikowano

ale wymieniać na starszy to raczej głupota

czasami jeżeli trzeba dzielić się autem to lepiej mieć starszy a swój

Opublikowano

takiej opcji nie rozważałem :hi:

ale 2.5TDI w b5 to i tak nie najlepszy pomysł bo lepsze auto które się z kimś dzieli niż takie które stoi u mechanika :decayed:

oczywiście trochę przesadzam, aż tak się nie psuje ale zaliczany jest ten silnik do dość wadliwych.

Opublikowano

no jeżeli chodzi o 2.5 w B5 to rzeczywisćie może być zonk!

B5 bedzie stało na warsztacie a Mario będzie latał pożyczoną furą

ale to czy BĘDZIE się psuło czy NIE zależy od tego jak dbał o niego poprzedni właściciel :cool1:

Opublikowano
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

tylko niestety w 100procentach nie jestes w stanie zweryfikowac tego kto jak dbał nie lepiej AJM ładnego lekki program i masz to samo a spalanie dużo mniejsze i w eksploatacji tańszy

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a co Ci??

Opublikowano

Cristoforo a co Ty też furę sprzedajesz? Ale chyba A4 Klub nie opuścisz? :confused4:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a co Ci??

Alonka po prostu nie lubi jak sie zle mowi o 2.5 tdi a szczegolnie o jej aucie ;]

...tak to juz wlasnie jest ;P :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ona sama najlepiej wie jakie ten silnik strzela fochy :tongue4:

Opublikowano

I megakopci.pl rowniez

Batory ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a co Ci??

Alonka po prostu nie lubi jak sie zle mowi o 2.5 tdi a szczegolnie o jej aucie ;]

...tak to juz wlasnie jest ;P :decayed: :decayed:

taaaa, ciekawe kto był tak zajarany jak mógł pojeździć moim 2,5 tdi, które przecież rzekomo nie jedzie :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

jest naprawiona turbina i wszystko za***iście, doslownie latam !!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chociaż zgodzę się, że awx tudzież arl mają większą potęgę, ale mam 2,5 i trudno nie zmienię już tego!!!!!!

przestańcie się czepiać!!!!!!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ona sama najlepiej wie jakie ten silnik strzela fochy :tongue4:

Ambro nie wymądrzaj się bo nic nie wiesz, fochy to strzela sam mój samochód (bo jest stary i ma 250 tysi najechane), a jeżeli chodzi o silnik, to wymieniłam jedynie gruszke i przepływke, no nie licząc pokrywy zaworów, która poszła ze starości... więc chyba źle nie jest???

No i proste, że przy tym przebiegu, poprzendi wlaściciel wymieniał wałki. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Zostawcie już te 2,5 tdi w spokoju, ja nie zmienię zdania na temat tego, że jest za***isty jak się o niego dba, koniec kroooooooopkaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! :hi: :hi: :hi: :hi:

Ambro jak chcesz to dam Ci się przejechać i jak powiesz, ze sie fajnie nie jedzie, to dostaniesz :tongue4: w łeb :tongue4:

I megakopci.pl rowniez

Batory ??? :polew: :polew: :polew:

taaaaa, bo przez 3 miechy praktrycznie bez turbiny jezdzilam hehe i tak zakopcil dzis jak logowaliśmy, że koles za mną chyba musiał nawigację włączyć żeby wiedzieć gdzie jedzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:spam:

..... :decayed:

Ambro jak chcesz to dam Ci się przejechać i jak powiesz, ze sie fajnie nie jedzie, to dostaniesz :tongue4: w łeb :tongue4:

To kiedy mogę trochę pokatować ? :przebiegly:

Opublikowano

To kiedy mogę trochę pokatować ? :przebiegly:

nie świruj :cool1:,non stop katujesz upss1075261.gif

Opublikowano

To kiedy mogę trochę pokatować ? :przebiegly:

nie świruj :cool1:,non stop katujesz upss1075261.gif

głodnemu chleb na myśli :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.