Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja mialam do tej pory zerooooooooo heh :confused4: :confused4: :confused4:

nigdy żadnego nie zarobiłam dotychczas :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no cóż pierwszy raz zawsze boli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi sie widaje że to Kacza swoim aparatem zrobił Tobie fotke :gwizdanie:

Opublikowano

a ja mialam do tej pory zerooooooooo heh :confused4: :confused4: :confused4:

nigdy żadnego nie zarobiłam dotychczas :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no cóż pierwszy raz zawsze boli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kiedys musi byc ten pierwsz raz :tongue4:

Opublikowano

mi sie widaje że to Kacza swoim aparatem zrobił Tobie fotke :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja mam zawsze na odwrót kasa gdzieś a punktów szkoda 24 szybko sie zbiera wiem cos o tym :evil:

Z takim silnikiem też bym szybko punkty zbierał :kox:

Opublikowano

ja mam zawsze na odwrót kasa gdzieś a punktów szkoda 24 szybko sie zbiera wiem cos o tym :evil:

Z takim silnikiem też bym szybko punkty zbierał :kox:

tylko ze na codzien jezdze corsa 1.3cdti i ta piekielna moc 75km powoduje szybkie zbieranie punktów :evil::polew:

Opublikowano

no tak 75 km piekielnie korci :polew:

Opublikowano

no tak 75 km piekielnie korci :polew:

dlatego po pracy s4 :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

hej

Możliwe żeby to auto miało tylko 116 KM ??

http://moto.gratka.pl/tresc/audi-a4-faktura-vat-bdb-1-9-10085606.html#48e78a0e8e75269e,1

pozdrawiam

silnik 1,9 w B7 ma właśnie 116PS

53tyś. brutto

dołóż 7tysi i bierz mojego :naughty:

sprzedaję za 65,ale do klubu oddam za 60 :cool1:

Opublikowano

na razie robię tylko przymiarki

czekam na kase z ubezpieczalni

no i dobrze zeby był z fakturą

[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 15:50_________________________________________________Zapomniałem wam sprzedać czego się dowiedziałem od policji

warto zastosować

mianowicie warto wozić telefon z kartą SIM w samochodzie

policja namierzy telefon a co za tym idzie jest duża szansa że namierzy tez auto

I tutaj najważniejsze - TELEFON MOŻE BYĆ WYŁĄCZONY

Opublikowano

Dobra rada, dzięki :hi: :hi:

Opublikowano

a kto by tam takiego paździocha chciał kraść ??:P

Opublikowano

Kradną wszystko :kwasny:

Chociażby zobacz ile jest części do B5 na allegro. Połowa pochodzi z kradzionych :kwasny:

Opublikowano

wiem, własnie wiem... a mojego paździocha chociażby ze względu na skóry mogą chciec zachapać :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Dlatego warto dmuchać na zimne :wink4:

Opublikowano

na razie robię tylko przymiarki

czekam na kase z ubezpieczalni

no i dobrze zeby był z fakturą

[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 15:50_________________________________________________Zapomniałem wam sprzedać czego się dowiedziałem od policji

warto zastosować

mianowicie warto wozić telefon z kartą SIM w samochodzie

policja namierzy telefon a co za tym idzie jest duża szansa że namierzy tez auto

I tutaj najważniejsze - TELEFON MOŻE BYĆ WYŁĄCZONY

niesety kolego nie spodziewaj sie kokosów ostatnio kumplowi ukradli paska b5 fl miał ubezpieczone na 45 wypłacili 29 oddał sprawe do sondu podobno ma szanse wygrac ale pewno bedzie to sie ciagnąć w nieskonczonosc

Opublikowano

sondu

chyba sądu

Pogadaj z pre_pl, Jemu też swojego czasu dzwigneli B6 i swoje wykłucił od ubezpieczalni

Opublikowano

terz

chyba też

:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.