Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Słoną sorry,ale nikt nie bedzie ustawial godzin pod Ciebie jak jestes raz na miesiąc.wczesniej można pisać o innej godzinie a nie dzien przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek, nie o to mi chodzi, wlasnie przez to Wasze ustalanie spotow to o 17 to o 18 nie przyjezdzam. Jakby spoty były normalnie na 19 to bym przyjezdzala o 19.30 tak jak zawsze i by było spoko, bo jeszcze by ludzie byli.

Jak widzisz, nie jestem jedyna osoba ktora to mowi...

wkurza mnie to juz...

Nie jestem w stanie fizycznie byc wczesniej niz na po 19 na spocie i tyle. Zawsze tak bylo, bo taki mam tryb pracy, ze koncze ją o 19!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup elm'a prawdopodobnie stąd: ELM327 Bezprzewodowy ELM 327 Bluetooth 1.4b BT PL (2670801999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeżeli są chętni piszcie PW może przy większej liczbie coś wynegocjujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował raczej coś takiego ELM 327 2.1 BLUETOOTH OBD 2 OBDII expres wysyłka (2673987242) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Domjenick to testował i mówił że oki więc jest temat sprawdzony jak coś jestem chętny:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to jest chinol...

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Sam nie wiem co wybrać ale na niebieskiego mam już trzech chętnych, jutro chcę negocjować cenę lub chociaż wysyłkę gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tzn. że będzie po polsku? Ja mam już programik ściągnięty na telefon i jest po angielsku:naughty:

---------- Post dopisany 09-10-2012 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2012 at 20:28 ----------

Potrzebuje pożyczyć wyjmaki do radia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale potrzebuje na kilka dni a Olo może będzie potrzebował chyba że ma kilka kpl.:naughty:

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Co jutro robimy:whistling:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

Pomóżcie jakie wybrać bixy bo nie mogę się zdecydować:facepalm:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3c804229f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cf624d79d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany, wiecie co jest moze z AZ serwis bo probuje od dwoch dni sie dodzwonic i nic, napisalem tez maila i... nic... Mam gruba sprawe - pompe oleju w BLB i kilka innych popierdolek i chcialbym to zalatwic w przyszlym tygodniu a nie moge ni c**ja kontaktu zalapac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...