Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat dla mnie była to chyba jedna z dalszych sugerowanych miejscówek ale...

Bunkrów nie było, ale i tak było zaje...fajnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

O ;) Dzięki, będę dzwonił.

Strefa Blasku w Gdyni.

Ja z chęcią też bym na spot wpadł, ale dziś nie dam rady. Jutro ewentualnie od piątku do niedzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ;) Dzięki, będę dzwonił.

Strefa Blasku w Gdyni.

Ja z chęcią też bym na spot wpadł, ale dziś nie dam rady. Jutro ewentualnie od piątku do niedzieli .

Strefa blasku? :) Stawki x4, pewnie robią profesjonalnie, ale raczej usługi dedykowane dla ludzi którzy lekką ręką wydają pieniądze :) Taki perfect pakiet dla mojego auta wyliczyli mi w granicach 3-6tys, więc według mnie trochę drogo. Lakierowanie listwy drzwiowej, korekta lakieru + powłoka kwarcowa. Jak bym jeździł autem za 100-200tys to by mi było pewnie obojętne czy wydam 1000 czy 6000zł, ale że staram się rozsądnie wydawać pieniądze, to pewnie pójdę za radą Bieńka i wybiorę jego propozycję. Ceny mają rozsądne biorąc pod uwagę wykonywane usługi, polerka usuwająca swirle juz od 400zł z glinkowaniem i innymi zabiegami, można się dogadać na nałożenie powierzchni kwarcowej po zabiegu więc chyba do nich uderzę. Oczywiście jak bym miał więcej czasu i miejsce to pewnie sam bym się bawił, bo w sumie to sama przyjemność. Ale niestety ani czasu, ani miejsca, więc muszę to komuś powierzyć.

Nie ujmuje oczywiście strefie balsku, widziałem ich projekty i efekty są powalające, jednak cena mnie trochę odstraszyła. Nawet za 2500-3000zł można już polakierować całe auto, ewentualnie okleić. W sumie jakby tak spróbować zrobić to samemu, to dobrą polerkę oscylacyjno obrotową da się kupić za 300-400zł, 2 pasty grubo i lekko ścierna, około 200-300zł + 2 pady, jakiś finish 100zł, + około 200zł buteleczka preparatu powłoki kwarcowej 30-50ml :) no i czas i miejsce oczywiście, o co chyba najtrudniej czyli 1000zł w sumie. No i trochę odwagi, żeby nie płakać jak się lakier pod polerką zagotuje :D Ale jak to mówią, człowiek uczy się na swoich błędach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakierowanie listwy drzwiowej, korekta lakieru + powłoka kwarcowa

nie pisałem o kwarcu ;)

Tańsza opcja to max protect pośrednie to ceramika WILLIAMS F1 9H i ta najwyzsza to japońska Ceramika CAMUI CC 10H

Nie ujmuje oczywiście strefie balsku, widziałem ich projekty i efekty są powalające

dzięki za dobre słowo ;)

polerka usuwająca swirle juz od 400zł z glinkowaniem i innymi zabiegami, można się dogadać na nałożenie powierzchni kwarcowej

Nie wyobrażam sobie aplikacjij powłoki na lakier przygotowany poprzez usuniecie samych swirli. To działa na zasadzie zakładania czystej skarpety na brudną stope i jest błedem. Pod powłokę musi być pełna korekta a wszystkie firmy, które twierdzą inaczej robią błąd.

no ale:

B9UTNAqCYAECuT8_zpswontwr7d.jpg

to kiedy ten spot? :)

Edytowane przez Stich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mogę podbić :)

Pany to jak widzimy się w tym tygodniu ? Coś mnie korci ten wyjazd na Zlot :)

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Was, kurde.. :P

Myślałem, że już nikt się nie zgłosi na spota - więc strzeliłem sobie piwko..

Masakra, no to może za tydzień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema sąsiady ... zamierzam podskoczyć do ASO w Gdańsku po parę drobiazgów - do którego się udać? ... jakieś zniżki może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do vw plichty przy obwodnicy. Daj cynk to i zniżki beda

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...