Skocz do zawartości
IGNOROWANY

taki tam oswojony BRUTAL


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Proste. Kupiłeś kultowe zaje...bi...ścię fajne auto i Ci się zwyczajnie podoba-tak powinno być po zakupie auta. Opatrzy Ci się trochę to zaczniesz modzić.

A teraz słówko na temat auta : FUCKEN SZIT!!!!!

Co do porównania b7 w ON do RS4 to trochę z d*py-sory Chłopaki wsiadz np w b6 do 1.9tdi a później do 1.8t i już masz różnice i stylu jazdy i ogólnie charakteru jednostki a,tu klekota do demona porównywać.

Zazdraszczam jak ..uj frajdy z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves zmień to koło + gwint i będzie kocur (tylko nie kupuj czasem rotorów :decayed: ) bo tak to tylko dźwięk i kilka szczegółów cieszy na razie ucho i oko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie możliwość obadam na żywo! Mam nadzieje że wpadniesz na w... kiedyś? Sprawdzimy czy RS4 od 3.0TDI różni się tylko poszerzeniami i dźwiękiem czy też faktycznie jest też szybsze. Tymczasem gratulacje nowej bryki i działaj tam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste. Kupiłeś kultowe zaje...bi...ścię fajne auto i Ci się zwyczajnie podoba-tak powinno być po zakupie auta. Opatrzy Ci się trochę to zaczniesz modzić.

A teraz słówko na temat auta : FUCKEN SZIT!!!!!

Co do porównania b7 w ON do RS4 to trochę z d*py-sory Chłopaki wsiadz np w b6 do 1.9tdi a później do 1.8t i już masz różnice i stylu jazdy i ogólnie charakteru jednostki a,tu klekota do demona porównywać.

Zazdraszczam jak ..uj frajdy z jazdy.

Pięknie napisane ;)

a radość z jazdy jest tym większa że nie wiem jak Ci inżynierowie to zrobili ale autko prowadzi się jeszcze lepiej niż poprzednia (to pytanie retoryczne :P pewnie mają na to jakiś wpływ aluminiowa maska, błotniki i akku w bagazniku :D ).

Jak będzie możliwość obadam na żywo! Mam nadzieje że wpadniesz na w... kiedyś? Sprawdzimy czy RS4 od 3.0TDI różni się tylko poszerzeniami i dźwiękiem czy też faktycznie jest też szybsze. Tymczasem gratulacje nowej bryki i działaj tam :decayed:

Zgadamy się w jakiś czwartek tylko wrzucę ten kompresor :decayed:

zaraz zaraz sprawdzamy pomodzone auta? serie? czy jak? :tongue:

seves zmień to koło + gwint i będzie kocur (tylko nie kupuj czasem rotorów :decayed: ) bo tak to tylko dźwięk i kilka szczegółów cieszy na razie ucho i oko :naughty:

Będzie będzie inne koło ale raczej dopiero na wiosnę, pomyślimy bo może zostanie ori 19 i zrobię z niego nowoczesnego ori klasyka :)

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves zmień to koło + gwint i będzie kocur (tylko nie kupuj czasem rotorów :decayed: ) bo tak to tylko dźwięk i kilka szczegółów cieszy na razie ucho i oko :naughty:

Niestety ale muszę się z Tobą zgodzić :facepalm: Rotory nie pasują do tego auta przynajmniej tak to wygląda na fotach. Ja bym zapodał oryginalne RS4 19` i nie byłaby taka koza :wink: Co do reszty auta co tu się wypowiadać, każdy RS4 to przechój i tyle :kox: :kox: Może kiedyś i u mnie taka zagości :kox: Ale jakbym miał kupować rsa to tylko czerwony lub niebieski :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym założył ori RS4 i nie kombinował z zadnym gwintem bo tylko stracisz na komforcie na drobnych nierównosciach ,które mnie osobiscie irytuja kiedy jade powoli i słysze te tłuczenie w zawieszeniu Twojej poprzedniej B7.

co do RSy to miałem okazje pojezdzic nia chwilke i Seves ma racje ,ze jedzie konkretnie dopiero na wysokich obrotach bo przyspiesza jednostajnie i nie ma takiego momentalnego wbicia w fotel jak w 3,0tdi (chyba ze zredukuje)

pierwszy mod jaki bym zrobił to wymontowal RNS-E bo tylko zwieksza wage a i tak nie ma sensu go włączac przy tak brzmiącym silniku i otwartym wydechu. :wink:

spalanie pewnie juz zostanie na takim poziomie bo te auto nie pozwala na odpuszczanie nogi tak jak twoja poprzednia B7

ja juz nie patrze na spalanie tylko przełączyłem Fis na przejechane kilometry bo ni jak nie umiem zejsc ponizej 12l - może jak juz zaczne normalnie jezdzic ,ale na razie ciesze sie z jazdy i nie zwracam uwagi na spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak wrzucisz ori zawias to stuki znikną tak jak mówiłem, ale będzie stała trochę wyżej i będzie twardziej :)

12litrów? :shock: to musi w tym być miasto i korki bo mi tyle FIS pokazywał tylko przy poważnym upalaniu :tongue: poza tym nawiasem mówiąc FIS troszkę zaniża - od 0,2 do nawet 1litra...

Ori 19cali już mam ale bardziej podobają mi się na tym aucie ori 18 :eusathink: dziwne ale na pewno ma na to wpływ zbyt mała opona założona na 19 (235/35/19 a powinna być 255/35/19) i przez to koło jest zarówno wizualnie bardziej schowane w błotnik jak i nie wypełnia błotnika odpowiednio :) a z drugiej strony wizualnie wzór 19 RS4b7 jest jakby mniejszy... Może dlatego że mam grafitowe, a 18 są jasne :)

seves zmień to koło + gwint i będzie kocur (tylko nie kupuj czasem rotorów :decayed: ) bo tak to tylko dźwięk i kilka szczegółów cieszy na razie ucho i oko :naughty:

Niestety ale muszę się z Tobą zgodzić :facepalm: Rotory nie pasują do tego auta przynajmniej tak to wygląda na fotach. Ja bym zapodał oryginalne RS4 19` i nie byłaby taka koza :wink: Co do reszty auta co tu się wypowiadać, każdy RS4 to przechój i tyle :kox: :kox: Może kiedyś i u mnie taka zagości :kox: Ale jakbym miał kupować rsa to tylko czerwony lub niebieski :kox:

Koza już będzie muszę się przyzwyczaić bo gwintu raczej nie wrzucę chociaż kto wie :tongue:

Nic się nie zmieni czy to 20cali czy 19 z prawidłową oponą, po prostu RS powinna mieć koło o większej średnicy niż A4, wiadomo opona 19 ugnie się trochę bardziej niż 20 ale ile to bedzie :)

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak spalanie jest wysokie bo prawie ciagle jezdze ostatnio w K-ckich korkach,ale juz lada dzien bede wiecej jezdzil busem i Audi wiecej bedzie stalo w garazu.

Dzis wymienilem olej(chociaz zosalo jeszcze ponad 3tys),płyn do wspomagania i gosc sprawdzil mi go na vagu i najgorsze wskazanie na wtryskach to 0,38 a norma jest od -1,5 do 1,5 wiec wtryski sa jak nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak wrzucisz ori zawias to stuki znikną tak jak mówiłem, ale będzie stała trochę wyżej i będzie twardziej :)

12litrów? :shock: to musi w tym być miasto i korki bo mi tyle FIS pokazywał tylko przy poważnym upalaniu :tongue: poza tym nawiasem mówiąc FIS troszkę zaniża - od 0,2 do nawet 1litra...

Ori 19cali już mam ale bardziej podobają mi się na tym aucie ori 18 :eusathink: dziwne ale na pewno ma na to wpływ zbyt mała opona założona na 19 (235/35/19 a powinna być 255/35/19) i przez to koło jest zarówno wizualnie bardziej schowane w błotnik jak i nie wypełnia błotnika odpowiednio :) a z drugiej strony wizualnie wzór 19 RS4b7 jest jakby mniejszy... Może dlatego że mam grafitowe, a 18 są jasne :)

seves zmień to koło + gwint i będzie kocur (tylko nie kupuj czasem rotorów :decayed: ) bo tak to tylko dźwięk i kilka szczegółów cieszy na razie ucho i oko :naughty:

Niestety ale muszę się z Tobą zgodzić :facepalm: Rotory nie pasują do tego auta przynajmniej tak to wygląda na fotach. Ja bym zapodał oryginalne RS4 19` i nie byłaby taka koza :wink: Co do reszty auta co tu się wypowiadać, każdy RS4 to przechój i tyle :kox: :kox: Może kiedyś i u mnie taka zagości :kox: Ale jakbym miał kupować rsa to tylko czerwony lub niebieski :kox:

Koza już będzie muszę się przyzwyczaić bo gwintu raczej nie wrzucę chociaż kto wie :tongue:

Nic się nie zmieni czy to 20cali czy 19 z prawidłową oponą, po prostu RS powinna mieć koło o większej średnicy niż A4, wiadomo opona 19 ugnie się trochę bardziej niż 20 ale ile to bedzie :)

Wpadnij do mnie to przymierzysz moje koło :decayed: co do gwintu jakby był jakiś ciekawy KW H&R weitec to dam znać, bo ten FK to padaka straszna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić :) wiedziałem, że tak będzie jak o niej opowiadałeś. Auto mega, patrząc na poprzedniczkę nie ma wątpliwości, że będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza już będzie muszę się przyzwyczaić bo gwintu raczej nie wrzucę chociaż kto wie :tongue:

Nic się nie zmieni czy to 20cali czy 19 z prawidłową oponą, po prostu RS powinna mieć koło o większej średnicy niż A4, wiadomo opona 19 ugnie się trochę bardziej niż 20 ale ile to bedzie :)

Wpadnij do mnie to przymierzysz moje koło :decayed: co do gwintu jakby był jakiś ciekawy KW H&R weitec to dam znać, bo ten FK to padaka straszna...

Hammerku wiedziałem że mogę liczyć na Ciebie :hi:

Koła 19cali na samochodzie, średnio to wygląda :) dziś postaram sie wrzucić fotki

Co tu dużo mówić :) wiedziałem, że tak będzie jak o niej opowiadałeś. Auto mega, patrząc na poprzedniczkę nie ma wątpliwości, że będzie tylko lepiej.

No jak już się na coś napalę to tak mam :facepalm: a Rs4 oglądałem od dwóch lat tylko jakoś wcześniej nie było tego impulsu, był jeden maleńki 2lata temu zanim kupiłem 3.0tdi wtedy znajomy licytował dla mnie avanta rs4 ale że to avant to odpuściłem, pewnie jakby był sedanem to bym się zapomniał i przelicytował :facepalm:

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie Widziana LIVE! :kox:

BTW Czekam na wynik z ćwiartki... :whistling:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furacz na żywo yebie sustem,a młody mi powiedział że jak chcę zmieniać to na Tolkowe wozidło :facepalm: ach te dzieci :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves autko na żywca robi robotę niby detale ale jest MEGA :kox: no i jest co wsadzić w te nadkola :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSA! pogratulować i pozazdrościć kolego takiego egzemplarza! Chciałbym chociaż kiedyś się przejechać tak mocnym autem i odczuć to na własnej skórze:)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za dobre słowa :hi:

No wreszcie Widziana LIVE! :kox:

BTW Czekam na wynik z ćwiartki... :whistling:

Akjam nie startowaliśmy bo okazało się że zapisy były do 13 i pomimo tego ze mieli w planie jeszcze ściganie to tylko dla zapisanych wcześniej :/

Furacz na żywo yebie sustem,a młody mi powiedział że jak chcę zmieniać to na Tolkowe wozidło :facepalm: ach te dzieci :kwasny:

Co się dziwisz, mi też się rx8 podobały od zawsze :) jak się zdecydujesz to masz dużo miejsca z tyłu, dzieci spokojnie wejdą tylko na wczasy nie za bardzo bo bagażnik mały :P


Seves autko na żywca robi robotę niby detale ale jest MEGA :kox: no i jest co wsadzić w te nadkola :naughty:

Przez te błotniki trzeba znowu myśleć nad kołami/dystansami/gwintem hahaha ale póki co zostaje seria chociaż Hammer delikatnie na mnie naciska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...