Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Punkty karne - ile macie ?


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jakoś wątpię by Passat 200KM 2.0TFSI lub 170KM 2.0TDI bo takimi dysponuje drogówka nie mógł dogonić B6 1.9TDI i to jeszcze rzekomo na odcinku 40km ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ganicie menthola za to co napisał, a sami nie jesteście święci pewnie... :evil: :evil: :evil:

Dokładnie tak jest :) Obecnie 0 punktów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jakoś wątpię by Passat 200KM 2.0TFSI lub 170KM 2.0TDI bo takimi dysponuje drogówka nie mógł dogonić B6 1.9TDI i to jeszcze rzekomo na odcinku 40km ...

zbyt wielu długich prostych tam nie ma, a na krętych drogach różnica mocy aż tak dużej przewagi nie daje. Poza tym nie uciekałem im wcale tylko jechałem tak żeby zdążyć na egzamin. Niestety dopiero po fakcie doszedłem do wniosku że nie warto zapier*&^% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 pkt i 200zł z marca

kuźwa jeszcze nie zapłaciłem mandatu :shocked:

chyba mnie zamkną :kox:

za takie wykroczenie to dostaniesz ze 25lat ale nie przejmuj się będziesz miał widzenia :gwizdanie: zawsze ktoś z klubu wpadnie z paczką :naughty::kox:

ja dostałem raz 6pkt i 200pln a potem zakupiłem CB :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakoś nie mogę się na kurs redukujący ilość punktów wybrać, bo zawsze w sobotę coś wypadnie. Kumpel był na takim, na początek prowadzący przywitał się ze stałymi bywalcami :) a potem kazał wszystkim oglądać filmy z wypadków itp. Po sobie wiem że taka 'terapia' bardzo sporadycznie przynosi pożądane skutki ( jak z rzucaniem palenia i oglądaniem fotek płuc palacza ) Zdecydowanie skuteczniejsza jest kara pieniężna ( chyba że ktoś śpi na forsie ) ja do nich nie należę i 800 mnie trochę zabolało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0pkt.. jak do tej pory można by mi tylko zarzucić przekraczanie prędkości

na autostradzie/ekspresówkach.. w mieście jakoś tak przepisowo jeżdżę i

ślamazarnie jak to ostatnio zauważyłem toczę się na tym prawym pasie ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że nie ma sensu pisac o tym kto ile ma punktów, bo nie ma się czym chwalić.

Według mnie, lepszym byłby wątek, który przestrzegał by przed popełnianiem głupich i nieodpowiedzialnych rzeczy.

A co do przestrzegania prędkości, to chyba mało kto respektuje ograniczenie, ale trzeba też być rozsądnym. Jezeli na 40 ktos jedzie ponad 100 to jest brawura.

A tak swoja droga jechałem kiedys z panną ulica na której było ograniczenie do 40, na zegarze miałem ponad 50 a o na domnie: "Co tak wolno? Benzyny żałujesz?" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego menthol nie po to masz 130 konne autko by łamać przepisy. Kożystaj z tej mocy ale przestrzegaj wszystkich przepisów związanych z wyprzedzaniem tylko na jeden przepis można przymknąć oko to jest prędkość.

Nic tak nie drażni policjantów jak brawurowa jazda - brak kierunków, przekraczanie ciągłej lini wyprzedzanie na trzeciego na skrzyżowaniach czy też na przejścach dla pieszych wiec prędkoś przy tym to pikuś on są też świadomi że normalnie po polsce sięnie da jechać z przepisową prędkością.

teraz to ja to wiem, a Ty rozumiemm masz podobne doświadczenia :)[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 08:28_________________________________________________

menthol - co powiedziałeś policjantom po drugim zatrzymaniu gdy pytali o punkty?

nie pamiętam nawet, coś mu powiedziałem jak dał mi mandat ale nie będę powtarzał :>

Niestety jesteś w błędzie od dłuyższego czasu mam czyst konto i miejmy nadziję że tak zostanie.

Nie respektuje tylko jednego przepisu - ograniczenia prędkości a innye naprawdę staram przestrzegać ale jak to na drodze ... życie rzędzi się swoimi prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka lat zerooo. Przekraczam prędkośc maksymalnie o 10km/h i podobnie jak Adadur innych przepisów przestrzegam. Do tego na naszych drogach często nie opłaca się jechac za szybko. Szkoda samochodu.

Jedyne miejsce gdzie jadę zdecydowanie szybciej to autostrada jak nie ma 2 TiRów obok siebie.

Jeździjcie ostrożniej, a nie będzie takich niepotrzebnych dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze w sierpniu skasowalo mi 18ptk. 3 mandaciki po 300zl i 6ptk.zawsze w tym mandacie od 200-300zl wpierdzielali mi 300zl,ale jestem za takimi karami -troche mnie to przypililo i pilnuje sie teraz,(choc na codzien jezdze b.wolno 50-60km\h ,bo tu w norge sa takie ograniczenia prawie wszedzie nawet na autostradzie 80km\h no i te kary kumpel na 90 mial 120 i dostal 7900kr...jakby byl norwegiem zabrali by mu prawko) jak wracalem do polski w sierpniu to po 10min od zjazdu z promu dost.5ptk i 200 zl...takze mam tylko jak narazie 5,,i licze ze tak zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnie bywa ja miałem do niedawna 18 w tym 10 w wiosce za ptrzekroczenie 50km a było ograniczenie do 40 km/h, najnormalniej w świecie zagapiłem się były może ze 4 chaty i tu 40, .....nastepne 4 mandaty dostałem jadąc 56km/h i to od tyłu fotka x 2..wszystkie w tym samym miejscu ....potem zmienili ten absurdalny limit i można było spokojnie jechać nawet 60 ale punkty w postaci 4x 2 zostały i naprawde jeżdżęe wolno... więc to jest dopiero pech , nawet pan strażnik mijski sam był w szoku że tak wyszło i dał mi 50 zł mandatu bo mniej nie mógł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że nie ma sensu po mieście czy po wiochach zachrzaniać.

I tak i tak spotykasz się z tymi co właśnie wyprzedziłeś/wyprzedziłaś

na światłach.

A co do policji.. uważam, że powinni zaostrzyć kary za jazdę na lewym pasie.

Na autostradzie to masakra hamować z dużych prędkości do 90km/h bo jakiemuś

litwinowi czy polakowi się spieszy jechać 91km/h a nie 90km/h jak gość obok.. masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dnia zdania egzaminu na prawo jazdy do dzisiaj (7 lat) ani jednego punktu karnego!

żeby nie było niedomówień: jeżdże samochodem i to dużo (np. w przeciągu roku 5 razy trasa Polska-Hiszpania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...