Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł komfortu Audi A4 B5


BF10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was pytanie, mam centralny zamek ( nie z pilota ) a wkładając kluczyk do zamka i przekręcając. Jeśli zostawię otwarte szyby i przekręcę mocniej kluczyk zamykając auto i przytrzymam to szyby zamykają się. Domniemam, że to jest moduł komfortu, nie jestem pewien dlatego pytam Was. :) I jeszcze jedno, czy to jest znak, że mam nowszy model pompki centralnego zamka ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz tę funkcję zakodować.

Czyli co mam przez to rozumieć ?
Vagiem zmieniając kodowanie :) kolego powiedz czego właściwie chcesz się dowiedzieć, to Ci pomożemy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie co w takim razie steruje lampkami skoro nie mamy w b5 modułu komfortu chodzi mi o to że jak otwieram auto z pilota to od razu zapala sie podświetlenia wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to się nie zaglebialem bo nie było potrzeby, ale przypuszczam ze też pompka w bagażniku. Pytasz tak, jakbyś przesiadl się z passata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko myślałem że jest u nas moduł komfortu i jak sie okazuje że go nie ma to właśnie mnie to zaciekawiło z tą lampką


a nie przesiadałem się z passata tylko z toyoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek 9980, interesuje mnie dokładnie dorobienie kluczyka z pilotem, ale nie wiem czy moja pompka centralnego obsługuje sygnał radiowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek 9980, interesuje mnie dokładnie dorobienie kluczyka z pilotem, ale nie wiem czy moja pompka centralnego obsługuje sygnał radiowy :)

Jeżeli fabrycznie nie miałeś pilotów to nei ma takiej opcji. Jeżeli bardzo Ci zależy to musisz kupić pompke+ kluczyki/piloty pod daną częstotliwość. Jest gdzieś na forum rozpiska numerów pompek, jeżeli Cie interesuje taka imprezka

Ja osobiście dorobiłem sobie niefabryczny alarm z dwoma kluczykami scyzorykami i jak sie przymruży oko to nawet piloty wyglądają jak orginalne :D

Edytowane przez misiek9980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek 9980, interesuje mnie dokładnie dorobienie kluczyka z pilotem, ale nie wiem czy moja pompka centralnego obsługuje sygnał radiowy :)

Jeżeli fabrycznie nie miałeś pilotów to nei ma takiej opcji. Jeżeli bardzo Ci zależy to musisz kupić pompke+ kluczyki/piloty pod daną częstotliwość. Jest gdzieś na forum rozpiska numerów pompek, jeżeli Cie interesuje taka imprezka

Ja osobiście dorobiłem sobie niefabryczny alarm z dwoma kluczykami scyzorykami i jak sie przymruży oko to nawet piloty wyglądają jak orginalne :D

no pewnie ja mam tak samo nie fabryczny alarm i piloty typu scyzoryk i jestem zadowolony z działania. na forum nawet masz temat jak podłączyć taki alarm samemu jeśli jakieś małe pojecie o tym masz to myślę że samemu dasz radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z niefabrycznym alarmem też mozna mieć takie coś żeby domykały się szyby z tym że nie wiem jak to się robi bo sam tego osobiscie nie robiłem tylko ktoś mi to robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w instrukcji alarmu. Ja w jedną sobotę założyłem całość a nigdy wcześniej tego nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również dolozona centralne, aby mieć zamykane auto z pilota, tylko u siebie zrobiłem trochę inaczej, nie muszę trzymać pilota aby zamknąć szyby ;) poprostu wysiadam z auta klik na pilocie, wpierw składają się lusterka a za moment lecą szyby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również dolozona centralne, aby mieć zamykane auto z pilota, tylko u siebie zrobiłem trochę inaczej, nie muszę trzymać pilota aby zamknąć szyby ;) poprostu wysiadam z auta klik na pilocie, wpierw składają się lusterka a za moment lecą szyby ;)

To normalne, każdy tak ma chyba :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Brak oświetlenia audi a4 b5 rok 99 co może być przyczyną ? Na stałe się zapalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...