Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z bixenonem


Kosol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum, ale niestety od razu z problemem. Mianowicie w moim A4 avancie, xenony na długich światłach wyłączają się samoczynnie, mimo przełączonej manetki muszę je włączyć i wyłączyć aby znów zadziałały. Natomiast światła mijanie migają lub gasną na chwile, czasem prawe czasem lewe, co może być problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne lampy? Nie wyskakuje żaden błąd żarówki? Pewnie jakieś kabelki przy lampie zaśniedziałe.

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak jakiegokolwiek błędu oryginalne bixenony wszystko chyba wskazuje na żarniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

podlacze sie pod temat u mnie jest podobnie z tym ze wyskakuje blad zarowki,xenony mrogaja,wylaczaja sie musze je wylaczac i znowu wlaczyc jak sie rozgrzeja to sieca tak 30min bez mrugania i puznie to samo :kwasny:

co to moze byc panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wygląda na to ze i moje auto dopadł ten sam problem. Jakiś czas temu zauważyłem mruganie ale wczoraj podczas hamowania na czerwonym i dojechaniu do poprzedzającego auta zauważyłem że lewy bixeon na chwilę zgasł i poźniej się zapalił. Generalnie odnoszę wrażenie że problem u mnie pojawia się podczas jazdy po nierównościach i kostce czyli tzw. "kocich łbach" :)

Zastanawiam się od czego należałoby zacząć diagnozę w moim przypadku. Mógłby ktoś coś doradzić. Ewentualnie czy ktoś na forum zajmuje się sprzedażą dobrej jakości żarników?? Albo jakie wy byście polecali ??

Z góry wielkie dzięki za każdą pomoc.

Pozdrawiam,

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymiana żarnika rozwiązała problem. Hammer sprzedaje w dziale sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...