Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Płyn do układu wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, orientuje się ktoś jakim najlepiej płynem zalać układ i ile ml wejdzie?

Pozdrawiam.

Opublikowano

Febi zielony. Potrzebujesz okolo litr.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedz ;)

Jeszcze jedno pytanie, Febi 06161 syntetyczny (zielony) czy Febi 06162 mineralny (zielony). Na korku wlewu mam napisane: only mineral, G 002000. W hurtowniach itd. zdania są podzielone...

Edytowane przez Damian92

Opublikowano

Ja zalałem mineralnym i jest ok :) w jakimś wątku na forum czytałem ze tylko i wyłącznie mineralny :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Pamiętaj tylko i wyłącznie mineralny , nie ma znaczenia czy zielony czy czerwony. Najważniejsze jest aby dokładnie wypłukać układ. Do tej czynności potrzebujesz około 2 l płynu.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, chciałem wymienić płyn wspomagania, ale zastanawiam się jak wyciągnąć sitko ze zbiorniczka, czy ktoś pomoże?

Opublikowano

Sitka są zwykle wklejone/zamontowane na stałe.

Opublikowano

dołem ściągając jeden przewód płyn zleci z zbiorniczka.

A najlepiej przeciągnąć nowy płyn przez cały układ, jest na forum szczegółowo opisane jak to zrobić :P

co do sitka nie kombinował bym bo po jego uszkodzeniu mogą być kłopoty...

Edytowane przez matisstz

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

A gdzie można znaleźć szczegółowa i steukcje wymiany płynu wspomagania kierownicy bo mam taki zamiar sam wymienić

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podobno teraz g4000 tylko syntetyk w audi sprzedają nic się nie stanie po wymianie na taki z mineralnego ?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

temat na forum wałkowany 100 razy

zalej ori G00400M2

nie lej febiego bo potem się cuda ze wspomaganiem dzieją

też polecają na forum LHM

ja do a4 b5 i b6 leje ori i zero problemów ze wspomaganiem

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
Dnia 16.12.2016 o 16:53, KINIAM napisał:

Sitka są zwykle wklejone/zamontowane na stałe.

jesteś w błędzie kolego w b5 i b6/b7 są wyjmowane

zdarzają się przypadki że sitko wyskoczy i płyn się pieni i są problemy ze wspomaganiem

 

Opublikowano
Dnia 27.05.2017 o 21:45, wyzyk83 napisał:

 

a jak to sitko powinno byc umocowane bo byc może mam ten problem ? Czyli ten plyn spoko? http://allegro.pl/olej-total-lhm-plus-1l-plyn-hydrauliczny-citroen-i5527815385.html

Mi padł wąz od wspomagania i plyn do zera poszedl . Dolałem chyba czerwonego i jezdziłem przez pare dni . Potem wymieniłem wąz i nalałem febi i pompa wyje bardzo głosno ale wspomagania chodzi i nie wiem czy wymienic plyn czy używke pompy szukac. Doradzisz cos ?

Opublikowano

A który wąż w B8 to wąż powrotny od zbiorniczka wyrównawczego wspomagania ?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie szybkie pytanko czy do ukladu wspomagania moźna dolac plynu g004000m2. Gdzie na korku jest g002000 czy je można ze soba mieszać?  Czy trzeba wymienić jeden na drugi?

Opublikowano
4 godziny temu, Kris0112 napisał:

Panowie szybkie pytanko czy do ukladu wspomagania moźna dolac plynu g004000m2. Gdzie na korku jest g002000 czy je można ze soba mieszać?  Czy trzeba wymienić jeden na drugi?

można

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy konieczne jest płukanie układu przy wymianie? Czy 1l na samą wymianę starczy? 

Opublikowano
W dniu 27.06.2018 o 21:11, puczyl1990 napisał:

Czy konieczne jest płukanie układu przy wymianie? Czy 1l na samą wymianę starczy? 

Płukanie jak długo nie wymieniany a są przypadki, że płyn ma 10-15 i więcej lat.

Jak płyn ma mocne zanieczyszczenia jest prawie ciemny, czarniawy.

Literek wystarczy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No niestety płyn nie wymieniony, w warsztacie stwierdzili że 1l to za mało. Muszę dokupić jeszcze. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.