Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłbym też w pełnej skórze wszystko zależy od stanu,oczywiście też widziałem dużo kompletów pojawiło się chociażby na allegro , stan niestety większości jest daleki od ideału,dodatkowa rzecz ktora musi też być to podgrzewana tylna kanapa, to chce koniecznie wyrezać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan niestety większości jest daleki od ideału

I na taki nie ma co liczyć, lepiej już kupić taniej zmęczony komplet i dać do profi regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafi się, trzeba tylko poczekać. Ja ustrzeliłem z S4 B7 skóra/alkantara do tego w cenie sporo niższej niż allegrowe i nie umęczone, niestety fotelik małej wisiał na boczkach fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu aktualne fotki w pierwszym poście :)

Naprawdę śliczna jest, widać co można zrobić z prawie "gołej" wersji.

Ja już po ponad 3 miesiącach szukania mam dość, nie wiem czy też nie kupię biedniejszej wersji i nie bedę jej poprawiał tak jak Ty, chociaż nie mam do tego kompletnie zdolności i musiałbym znaleźć kogoś kto będzie mi przekładał zderzaki, rns itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłe słowa :hi: ale z tymi zdolnościami nie przesadzaj :) wystarczy że bardzo chcesz :D :D fundusze też bardzo się liczą :grin: bez nich ani rusz :naughty: i reszta już z górki :D


Jak RECARO to na pewno z podgrzewaną kanapą :D

Wpadł dzis taki o to panel :naughty:

20150716_093035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu aktualne fotki w pierwszym poście :)

Naprawdę śliczna jest, widać co można zrobić z prawie "gołej" wersji.

Ja już po ponad 3 miesiącach szukania mam dość, nie wiem czy też nie kupię biedniejszej wersji i nie bedę jej poprawiał tak jak Ty, chociaż nie mam do tego kompletnie zdolności i musiałbym znaleźć kogoś kto będzie mi przekładał zderzaki, rns itp

Pisz na pw, moze bede sprzedawal swoja w przeciagu miesiaca dwoch.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :)

Dzięki:-)

Szukałem dośc długo klapy tylnej s line:-( wreszcie znalazłem w dodatku w kolorze mojej Audi:-)

Stan perełka:-) :-) zero jakichkolwiek rysek czy uszkodzeń:-)

Tylko musze usunąc 2.0 TDI i A4 , macie może jakieś rady jak to dobrze szybko usunąc, zostawiam tylko znaczek AUDI:-)

20150812_090822.jpg

Następny punkt z listy mogę skreślić:-)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Fajny egzemplarz widzę, że już ostro wziąłeś się do pracy:)

Popieram nakretki na wentylki:) u mnie też to był jeden z pierwszych elementów jakie kupiłem:P

Widziałem, że pytałeś o listwy Slinowe na progi - mam takie jeżeli jeszcze potrzeba.

Silnik jak najbardziej na Plus :thumbup1: można przy nim wiele zdziałać :)

Edytowane przez FBI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy s linowe już dawno kupione i zamontowane , udało się kupić nówki sztuki:-) co do silnika jestem mega zadowolony:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :)

Dzięki:-)

Szukałem dośc długo klapy tylnej s line:-( wreszcie znalazłem w dodatku w kolorze mojej Audi:-)

Stan perełka:-) :-) zero jakichkolwiek rysek czy uszkodzeń:-)

Tylko musze usunąc 2.0 TDI i A4 , macie może jakieś rady jak to dobrze szybko usunąc, zostawiam tylko znaczek AUDI:-)

20150812_090822.jpg

Następny punkt z listy mogę skreślić:-)

Podgrzej delikatnie suszarką do włosów, potem przeciągnij nitką i na koniec resztki można usunąć gąbka z ciepłą wodą :) Ostatnio w C5 robiłem tak, a w niedługim czasie muszę oblecieć B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepiej podgrzać suszarką bądź opalarką żeby klej puścił i przeciągnąć żyłką wędkarską. Resztę delikatnie usuwać żeby rys nie narobić ale obawiam się, że na czarnym kolorze mimo wszystko może być widać różnicę w odcieniu lakieru a wtedy trzeba będzie to przepolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz czy przy zmianie zderzaka na sline potrzebne były jakieś inne części oprócz całego zderzaka? Ślizgi etc.? Czy wszystko p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz czy przy zmianie zderzaka na sline potrzebne były jakieś inne części oprócz całego zderzaka? Ślizgi etc.? Czy wszystko p&p?

U mnie było dosłownie p&p:-) ściągnąlem stary zderzak i założyłem nowy s line:-) i to było na tyle:-) bardzo prosta nieskomplikowana robota:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica powietrza do IC Ci pasowała? Wydaje mi się że w s-line idzie inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...