Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Więc widocznie nie mieli racji :)

Tweetery na tył i centralny maja z reszta logo Bose na naklejce , i wyglądem też sporo się różnią od serii.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że są inne te w drzwiach i centralny ? W temacie o bose kilka postów widziałem że wysokotonowe są te same

Te są wyjęte z boczków BOSE w B7. Przednie są takie same jak w zwykłym audio wszystkie cztery, tył jak widać się różni.

5a437835b52a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji że święta tuż tuż:-) postanowiłem zaraz po świętach a przed nowym rokiem sprezentować Recaro do swojej Audi:-) chciałbym poznać wasze opinie ponieważ mam do wyboru dwa komplety w bardzo ładnym stanie i niewiem który będzie bardziej pasowałdo czarnego sedana:-) jak myślicie białe w pełni skórze czy czarne z alcantara w środku:-) będe wdzieczny za opinie ,mogą być również zdjecia przedstawiające te konfiguracje:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz oba komplety :decayed:

Ja jestem za konfiguracją z alcantarą bo wg mnie środek i w lecie i w zimie się fajnie spisuje - w sensie, że nie kleisz się do stołków latem a zimą nie mrożą w tyłek... :wink4: A kolorystycznie? Oba komplety będą pasować.. Razem z boczkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz z alcantarą :) miałem w poprzedniej (nie Recaro) z alcantarą fotele i byłem mega zadowolony. Tak jak pisze akjam w upalny dzień siadasz nawet gołą d... i nie parzy :decayed::decayed: a w zimie zanim włączysz grzanie fotela to nie ma tak zimno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele z alcantara mam w A3 8p i rzeczywiscie sie to sprawdza i w zimie i w lecie:-) ale mimo wszystko czegoś mi brakuje , może elektryki,

Akjam ,niestety bez boczków ,to w pozniejszym terminie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na czarną skóre + alcantara. Te jasne są fajne, ale wg mnie tylko te z RS4 z czarną lamówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji że święta tuż tuż:-) postanowiłem zaraz po świętach a przed nowym rokiem sprezentować Recaro do swojej Audi:-) chciałbym poznać wasze opinie ponieważ mam do wyboru dwa komplety w bardzo ładnym stanie i niewiem który będzie bardziej pasowałdo czarnego sedana:-) jak myślicie białe w pełni skórze czy czarne z alcantara w środku:-) będe wdzieczny za opinie ,mogą być również zdjecia przedstawiające te konfiguracje:-)

Poka te z alcantarą to może je od Ciebie odkupie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś to ja je chce kupić:-) jeszcze ich nie mam z racjo tego że jestem w DE, jak wroce to kupie (mam nadzieje) i oczywiscie sie pochwale:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najprawdopodobniej zrobie :-) ale wiesz jak to jest siedze teraz w niemcowni i czekam aż przyjade do Polski i zabiore sie za mody:-) :-) :-)

Panowie pytanko jeszcze raz odnośnie foteli Recaro, chodzi mi o to że Recaro maja oczywiście pełna elektryke, moje naleśniki mają pełna elektryke ale tylko fotela kierowcy , zaś fotel pasażera ma tylko regulację elektryczną popmowania ledzwi, i teraz domyslam się że z fotelem kierowcy pójdzie p&p , co zaś z fotelem pasażera? Czy muszę mięć jeszcze jakąs dodatkową instalację do uruchomienia dwoch pozostałych funkcji pasażera czyli posuw do przodu i regulacja oparcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię w błąd wprowadzać , ale coś mi się kojarzy że są inne szyny w pełni elektrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee, ja mam pół skóry ze speedem . Ale chyba się myliłem w sumie tu jest jakiś temat o podłączeniu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/40186-montaz-foteli-podgrzewanych-i-elektrycznie-regulowanych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...