Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Alzak napisz gdzie jesteś w UK. bo z opisu wynika że mieszkasz w Hiszpanii.Jak nie masz daleko do Bradford to mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a gdzie dokladnie mieszkasz, okolica birmingham jest spora? tak jak domjenick sugerowal na audi-maniacs jest gosc co moze sprzedac kabel, a jezeli odezwiesz sie do kolegi matysssuk (mieszka w Burton) to moze podpowie Ci kilka rzeczy do do VAG-owania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domin nieopier....j sie! :tongue4: Gdzie info o zlocie? :chytry: Czyn honory :wink4:

a juz wszystko ustalone?-bo jakoś nie widziałem nic na audi-maniacs... :gwizdanie: jak bedzie dokladne info-wrzuce tutaj :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to ja tez od jakiegos czasu juz na tamto forum nie zagladalem i niewiem co jest grane...........

no,bo synka masz teraz i nie masz czasu :tongue4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

..czy ktoś z was wie cos o rejestracji samochodu LHD w UK ... bo slyszalem ze trzeba zmieniać licznik na taki który ma MPH i KM/H... wszelkie info mile widziane...dzięki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopek-przeciez Ty miałeś LHD?[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________ubezpieczenie na bank jest wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...powinno czy da sie zarejestrowac bez??....szukam kkogos kto juz to robil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem tu LHD na angielskich blachach licznik nie byl zmienony bo byl nadal w Km/H lampy byly od LHD, ale ostatnio robilem gosciowi forda focusa do zarejestrowania w UK to zmienialem licznik,lampy przód i lampy z tylu bo przeciwmgielne bylo po zlej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.. dzieki za info.... bo widzialem kilka fur LHD zarejestrowanych w UK i mialy licznik tylko w KM/H .. a wyczytalem ze trzeba zmienic.... wiec zastanawialem sie czy da sie to jakos obejsc.... o swiatlach to wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Alkoholiku ... hehe ... Nie martw się, w Końcu Przejdzie Jej , Albo może lepiej Tobie :) hehehehe

co Do LHD, a jak sie sprawa ma z tymi wszystkimi amerykancamio tutaj itp?? one wszytskie sa przystosowywane ?? Chociaz w sumie, po co komu fura RHD jesli tu i tak są tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie rejestrujesz i latasz-zmieniasz lampy i ubezpieczenie bedzie drozsze,i licznik musi byc w milach,albo i w milach i km-moj znajomek zaperdziela Mustangiem z lewej strony kiera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...