Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy

• Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla zainteresowanych tym tematem,każdy ma szanse spróbować :kox:

dobra-to skończmy pirdzielenie o kocopołach-kiedy sie znów napijemy Panowie?

Dominik jesli bedziesz za tydzien jechal do londka zdroju to masz juz odpowiedz :naughty:

właśnie ,że nie będę :confused4: dlatego pytam :cool1:

No to w związku z powyższą odpowiedzią i z tematem poruszonym wcześniej, proponuje zorganizowanie zlotu ponownie w Bradford żeby stało się tradycji zadość.Czyli Spotkania w Środkowej części Anglii. Dominik to twoje dziecko.Obiecuje pomoc w zorganizowaniu zlotu z wszelkimi atrakcjami.Zakwaterowanie w miejscu imprezy bez konieczności zmiany miejsc,jak było wcześniej.Termin imprezy proponuje po wakacjach.Na dzień dzisiejszy anglicy spotykają się za tydzień pod Londkiem.Jak będzie zobaczymy,na razie emocje sięgają zenitu :shocked:

No i taka wersja mi sie podoba. Owszem jest to dla niektórych daleko, ale wiemy gdzie jedziemy, poziom organizacji jest wzorowy, nie wspomnę o warunkach noclegowych i miejscu na nocne przesiadywanie. Jedyna wada to nie chcą nas wpuszczać na parkingi piętrowe :polew: . To było miejsce mojego pierwszego Zlotu grup pomieszanych :> i bardzo dobrze go wspominam. Jestem ZA miejscem i terminem !

pozdr.

no więc trzeba poczekać ,aż się odbedzie zlocik pod londkiem i wtedy będziemy rozmawiac o konkretech,bo wielu sie wypłucze z pieniędzy,a wiadomo,że one ważne są,co do miejsca-też sie pomyśli,wcale kartów dla mnie być nie musi... :gwizdanie: byle dobre paliwko do picia było :kox:

zawsze mozesz jechac do kronach i spr niemieckiej wysoko oktanowej :D

za dużo się zbiegło w tym roku dla mnie wydatków,teraz remont chatki,zaraz MOT-może nic nie trzeba będzie naprawiać,a pod koniec roku planuje kupic jakiegoś 7-o osobowego,wiec i ja uważam na wydatki,ale pewnie,ze w Anglii mozna się gdzieś spotkac :wink4:

Moze w przyszlosci W Essex?? :decayed:

nie wyłamuj się :naughty: troszkę kilometrów,zeby się napić ,potem Hotel i powrót na kacu :gwizdanie: :cool1::wink4:

:>[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 15:01_________________________________________________Dla klubowiczow znizka :>[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 15:03_________________________________________________

KFktr.jpg

[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 15:07_________________________________________________

KGclA.jpg

[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 15:10_________________________________________________07846001375 Daniel

jak masz swój interes,czy też pracujesz w jakiejś firmie,czy warsztacie-daj ogłoszenie w Dziale " Rabaty i promocje" z uwzględnieniem na Wyspę i będzie gitara-takie reklamy są zakazane na Forum :wink4: