Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie niebardzo rozumie ta nagonke na Audimaniacs :blink:

Rower napisal:

Ja tam walcze

Przepraszam a z kim lub czym chcesz walczyc,bo niebardzo jest chyba z kim?

Niechcieliscie poruszac tego tematu na tym forum a jednak to robicie :confused4:

lysaglaca napisal:

i tak trzymaj rower tylko czy sam cos wywalczysz??...

raczej nic bo nikt niepodjal rekawicy :wink4:

lysaglaca napisal:

...kiedy my we dwojke z Albinkiem chcielismy by pisano w historii prawde bez przeklaman to niestety nie pozostawiono na nas suchej nitki

Pozwole sobie przekleic historie audimaniacs i zapytac gdzie tu sa przeklamania ?

----------------------------------------------------------------------

11-12 Lipiec 2009

Bradford - 29 CCCO z wielu zakątków UK na parkingu Tesco, rodziny z dziećmi, palenie gumy i ryk kręconych do odcięcia paliwa silników.

To tylko początek. Wieczorem jedna z najbardziej niezapomnianych atrakcji czyli grill. Wielu ludzi do dziś wspomina ta świetna atmosferę i gościnność gospodarzy.

Zapach pieczonej kiełbasy (i piersi, z kurczaka oczywiście), polski browar (i nie tylko), zapalone rozmowy o ukochanych autach, modach i problemach z nimi związanych.

Nawet deszcz nikomu za bardzo nie przeszkodził, ekipa była przygotowana (pamiętne rozbijanie gazeb).

Później impreza przeniosła się do hotelu i dzięki gospodarności 'Wędzonego' (zapewnił dostawę pożywienia) trwała do białego rana.

Następnego dnia od rana trwała zażarta walka o puchar w kartach. Usmarowane i uśmiechnięte twarze świadczyły o dobrej zabawie

24-25 Październik 2009

Ponownie Bradford - na tyłach parkingu Tesco znów sznur pięknych, lśniących CCCO.

Wieczorna impreza odbyła się w pubie przy obiedzie w polskim stylu (znów podziękowania dla ekipy organizatorów).

Do tego dużo napojów (w większości wysokooktanowych) i wtedy padł pomysł... a może byśmy zrobili coś swojego,

zorganizowali się pod wspólna bandera/klubem? Pomysł spodobał się większości ludzi, cały wieczór (również w hotelu,

niestety brak tym razem 'Wędzonego') odbywała się dyskusja co i jak zrobić, żeby to wypaliło.

Powstał wstępny plan i potrzeba było go tylko zrealizować.

Następnego dnia znów grupa zapaleńców walczyła w jednocylindrowych maszynach o kawałek metalu w kształcie kieliszka (ale przede wszystkim o honor ),

był ubaw po pachy

Tak wiec za oficjalna datę powstania klubu Audi-Maniacs można przyjąć 24 Października 2009. Od tej pory klub rozwija się całkiem prężnie.

Nasze miejsce odwiedza coraz więcej ludzi i chętnie uczestniczą w jego życiu i funkcjonowaniu.

------------------------------------------------------------------------------------------

Szkoda ze sie wyszedl z tego foch,bo przeciez zawsze mozna sie dogadac...jesli sa checi.

PS: a z ta dyktatura to :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario spokojnie jest ok.Brakuje tylko kto to organizował a to chyba ważne bo przecież ludzie telepatycznie się nie porozumiewali w sprawie zlotu tylko ktoś ich skrzyknął.Zresztą to wasza historia i nam nic już do niej.Wyjaśniłem Miśkowi gdzie leżał problem,ale zrobie to raz jeszcze i po raz ostatni dla wszystkich zainteresowanych i więcej już nie poruszę tego tematu,zamykam go.Więcej już o tym nie wspomnę,robię topo raz ostatni bo wiele osób o to pyta dlaczego co i jak.Foch jak to nazwałeś wziął się stąd że wódz napisał iż Albinero i Lysaglaca oficjalnie nie brali udziału w zlocie i formalnie nie są klubowiczami to nas głęboko dotknęło.Stąd nasza rezygnacja, skoro zależało komuś na usunięciu nas z klubu to ułatwiliśmy mu zadanie.Najwyrażniej nie pasowało komuś to co głosiliśmy a mianowicie który to zlot A.M .Nam chodziło o prawdę.Jeśli chodzi o przekłamywanie to już wyjaśniam.Z historii klubu wynika że klub Audi-Maniacs powstał 24 pażdziernika 2009r.i to jest prawda.To w takim razie dlaczego ostatni zlot nosi miano 3 zlot A-M.Nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć że skoro od Pażdziernika 2009 nie odbył sie żaden zlot to ten był pierwszy.O to cała ta burza z wodzem któremu te wywody się nie spodobały.Przypomnę tylko że wcześniejsze dwa zloty o których mowa w Historii A-M.organizował Dominik ,ja i Lysaglaca.Były one pod patronatem AUDI Klub A4 który zaprosił inne kluby do wzięcia udziału w spotkaniach.Wszyscy my którzy się wtedy spotykaliśmyi poznawaliśmy, byliśmy wszyscy zrzeszeni w różnych klubach i o to chodzi cały czas.Nie byliśmy w A.M bo go wtedy jeszcze nie było.To jest prawdziwe.Zresztą to wszystko napisałeś.Więc nadal pytam czy był to 3-ci czy 1-szy zlot Audi -Maniacs.Nadal jesteście dla nas kolegami i mam nadzieje że tak to pozostanie.Absolutnie nie mamy do was żadnych pretensji.Proszę nie rozpisujmy się więcej już na ten temat.Uważam że to co napisałem jest zgodne z prawdą.Serdecznie was pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie zabraknie kartow. Ostatnio zajelem 10 miejsce w GP na tym torze http://www.speedkarting.co.uk/

może wreszcie stanelibyśmy na jakiejs kresce-oczywiście szkopek nie jedzie :gwizdanie: :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie zabraknie kartow. Ostatnio zajelem 10 miejsce w GP na tym torze http://www.speedkarting.co.uk/

może wreszcie stanelibyśmy na jakiejs kresce-oczywiście szkopek nie jedzie :gwizdanie: :decayed::wink4:

a czemu ze mna nie chce sie nikt bawic....... ;( ;(

bo za szybko Twoje auto jezdzi :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tragedią narodową nie jestem w stanie się skupić żeby mądrze odpowiedzieć.Proszę o chwile przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze szkopkiem panowie nie stawajcie, zaufajcie Mi - jego audi staje dęba ;) powaga

tak,tak,już słyszałem,jakiego gula miałes,jak Cie "robił" na dwie długości za każdym razem... :naughty: :naughty: :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...