Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ksiądz a gdzie mieszkasz w UK. Mamy tez innego magika tutaj na forum i w UK co ogarnia liczniki i robi re- map. Dobry fachowiec mogę go z czystym sumieniem polecić. To Dawid nick EUROCHIP .U mnie ogarnął licznik na zlocie , mistrzostwo świata. Jeździ tutaj trochę autek które robił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Bournemouth. W sumie nie pomyślałem by do Dawida zadzwonić a wcześniej z nim rozmawiałem, przed świętami, ale nie o tym.

Jutro tyrknę do niego, do Londka mam w sumie niedaleko. Może mi moją ese przebada od razu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

No może nie aż tak blisko, ale...

Już z nim rozmawiałem niedawno. Mówił też, że nie ma problemu ogarnąć temat, ale powtorzył to samo, że lepiej chyba licznik cały od razu kupić i wymienić niż się bawić. Bo może sie okazać że koszta większe przy naprawie.

Więc szukam nowego licznika (nowego-używanego, oczywiście ;-)

Ale zajadę do Dawida prędzej czy później, to oglądnie mi moją bestię i powie co tam warto zrobić, na co zwrócić uwagę.

Wspomniał też o zlocie za dwa tygodnie, więc może też uda mi się wyrwać z mojej norki i zajechać.

Jakby kto widział gdzie taki licznik od S4 w sensownych pieniążkach. Na ebay wisi ale drogo 250 F.

Mówili mi że za 100 F to dało się załatwić licznik do RS, więc te 250 za S4 to faktycznie kupa kasy :-P

---------- Post dopisany 31-01-2013 at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 14:22 ----------

I licznik zakupiony :decayed:

Może za tydzień pojadę do Londka na programowanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj na zlot do Snowdowni i tam Ci zrobi ten licznik na miejscu. Mi na ostatnim zlocie ogarnął licznik do B7 z kolorowym fisem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko licznik dojdzie i uda mi się wyrwać to przyjadę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdalem panowie ostatnio CBT teraz szykuje sie na pelne prawko, jakies porady na czym pocwiczyc tanim i dobrym?? mowa o 125:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale wg prawa nie mogę niczym większym więc wole cos kupić i pocwiczyc z 2-3 miechy :wink: Zrobię prawko to wtedy kupię cos większego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrób , na pierwsze moto wystarczy. Ponadto na CBT tylko do 125 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna rewelka do trenowania na pare miechow, jutro wstawie fotke jak pykne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorak!

Był kto na Moralnego Niepokoju w Londku?

Ja właśnie wracam...dobre, kupa śmichu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...