Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

jak audi to innej jak a6 to nie kupie lubie przestrzen a przy moim wzroscie a4 troszke mała ( z calym szacunkiem dla posiadaczy a4) choc audi nies -a jest przesliczne [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 00:58_________________________________________________

...jedno jest pewne-na zlocie Calibry nie poznalbys Nas... :gwizdanie:

hehe napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra-nie bedziemy rozwazac,co lepsze A4,czy A6...miesiac z hakiem i dalej nie dojdziemy do porozumienia... :tongue4::polew: :polew: :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobra opcje na zlot! Derby jest to idealne miejsce, bo jest po srodku. Jest Polski klub, parking na jakies 40+ aut. Ogromna sala, wejscie za free i polski browar. Na drugi dzien zlotu mozna skoczyc do Alton Towers oddalonego o +/- 20 mil. Problem w tym, ze jade do Polski 24.09 i wracam 11.10 :( Mozna by poszukac Hotelu i znowu balety:)

edit: znalazlem hotel tej samej sieci co w Bradford za ta sama cene:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALTON TOWERS jest przesada (czyt/ za***iste) ... ale trzeba sie liczyc z jednym ... hehe... K>O>L>E>J>K>I!!!! :( :( Idąc tam w neidziele spędzimy 75% dnia stojąc i czekając ... ponoc w tym też jest ukryta zabawa - słyszałem kiedys ... hehehehhe ...

ETRONIC - Na Karty sie piszę, Ja wyruszam w dom 8-30/sierpien ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jedno jest pewne-na zlocie Calibry nie poznalbys Nas... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: prawda, prawda :)

HUAN - Donington to dobre miejsce ,ale teraz chlopaki przerabiaja go troche , bo maja zorganizowac wyscig F1 w przyszlym roku, wiec moze byc probel z wynajeciem. to takze duze miejsce wiec i cena moze byc adekwatna (zawsze moga nas wcisnac gdzies do rogu z kawalkiem asfaltu :polew:) ta czy inaczej sprobuje rozeznac sie w cenach i mozliwosci wynajmu (o ile dalej jestesmy zainteresowani).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena napewno nie wszystkich ściągnie na tor ... Ale warto sprawdzic jakby to wychodziło a w miedzy czasie kombinować inna miejscowke i dać wybór wszystkim ... Co wy na to, tak będzie najsprawiedliwiej wg mnie ... " władza dla ludu" ... Hehe

Musimy zrobić tak aby ponownie frekfencja dopisala i zabawa była ponownie na najwyższym poziomie ... Tego nie da się zapomnieć ... Chociaż niewiem jak dla was, ale czułem nie dostatek, jeszcze jeden dzień byłby wypas gdybyśmy zostali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/user/plujoncyjadem

chyba ktos nas nie lubi. sory ze prowokuje, ale strasznie mnie oburzylo chamstwo ktore reprezentuje soba ten czlowiek. rozumiem ze wolnosc slowa jest wazna ale jak mozna obrazac ludzi ktorych sie w ogole nie zna. nie bylo go tam, nie musi lubic audi ani nawet emigrantow ale nie ma prawa tak ludzi obrazac, prawda?

stworzyslimy cos rewalycjnego, grupa obcych sobie ludzi przyjechala w jedno miejscco w jednym czasie aby podzilic sie swoimi doswiadczeniami, pasja i wiedza. jedni lubia motory inni audi a jeszce inni filmy o hyrrym potterze- czy mozna komus zabronic miec pasje, czy mozna o kims powiedziec ze jest burakiem bo jezdzi audi lub gra w counter strike? czy to wazne jaka byla droga indywidulnosci aby zrealizowac swoje pasje? wazne chyba jest to ze cos w zyiu robimy

impreza byla kulturalna i na bardzo wysokim poziomie-

zastanawiam sie dlaczego posiadacze audi wzbudzaja tak burzliwe i czesto negatywne emocje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj,

Szkoda nawet komentowc takie bzdety. Gosc musi sie najpierw nauczyc poprawnej polszczyzny zeby ktos to potraktowal powaznie.

Zawsze znajdzie sie ktos, kto (pewnie z zazdrosci) jest niezadowolony z tego ze ludzie potrafia sie bawic niezaleznie czy to w kraju czy na obczyznie.

To pewnie tylko jakis zakompleksiony gnojek bez wyksztalcenia... ( pewnie jezdzi BMW bo cos o dresach wspominal - //// Adadis)

Po prostu olejmy temat cieplym moczem... Koper idziesz na to? :polew:

P.S.

Filmiki sa w galerii w moim poscie na koncie premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem o czym wy mowicie, u mnie ta wersja MP4 co zassałem działa na Iphonie bezproblemowo ... :D Bede siE Kazdemu chwalil teraz ... :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 19:15_________________________________________________HUAN mistrzu - płyta poleciała już do Ciebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etronic na karting to ja się pisze przedział mocy bardzo mi odpowiada :evil:

bo w tym moim chyba zapomnieli zdjąć kagańca :mysli:

a jak trzeba będzie spełnić wymagania grupowe to chętni z Londynu tez się znajda. ale to dopiero po 02sierpnia bo do tego czasu jestem w polandzie ;( ;( ;(

dorotek zlej to, najważniejsze że następny spocik szykuje się być może w okolicach Birmingham :buhaha::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale Was tam urzęduje w tej Anglii :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadoma sprawa .... ja to się ciesze na maxa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...