Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe ... pomysłów ogrom, a wszystko powoli schodzi spowrotem do pierwowzoru :) Nie głupi pomysł to jest, ale musielibysmy wg mnie zmienic jedno - wczesniej sie zjechac ... i może pomyśleć nad tym odcinkiem 1/4mili skoro tylu hcetnych piewotnie bylo ... Nie mam nic przeciwko powtorzenia tej zaj***stej impreSSki, ale cos dodac zawsze mozna, czyz nie?? no i wiecej "daszków" by sie przydalo - to napewno :)

A co Pan ALBINEK myśli o tym pomyśle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe widze, ze bedzie back to the source :D ja moglbym wrocic do Bradford, dobra miejscowka i wspaniala obsluga przy grillu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi podpowiada,ze ponowienie imprezy byloby na plus,tylko teraz od Albinka zalezaloby ,czy sie zgodzi,czy impreza zostalaby przeniesiona w inne miejsce... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za kartami gdziekolwiek :)

I ja też,ten pomysł z karawanem jest ok. :oklaski: koniec sierpnia początek września to jest to ,oczywiście ze względu na pogodę.Co do miejscówki u mnie myśle że sąsiedzi przeżyją to raz jeszcze.Wielu z nich było teraz na urlopie i nie miało okazji zobaczyć nas w akcji.Pewnie przyszli by bawić się razem z nami :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze chlopaki nie powiem dokldnie daty. Zonka mi do Polandi teraz pojechala na operacje i sam z dzieciakami siedze. A konkretnej daty powrotu jej nie znak. A i tak juz zaj... dostaje. :evil:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze potrzeby na to,by byla presja na jakas konkretna date juz teraz-panowie,spokojnie,mamy sezon urlopow i kazdy gdzies jedzie,albo bedzie jechal- we wrzesniu ,jak zaczniemy myslec np nad zimowym Zlotem-tez by bylo fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mozna cos wtracic to jest moja propozycja i chlopakow ze Swindon na kolejnego spota.pozdrawiam.http://www.castlecombecircuit.co.uk/events/display_event.asp?EventID=211

...na tej imprezie tez mozna wystapic ,jako Klub... :wink4:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 23:39_________________________________________________pojade,jak Etronic obieca,ze mi auto schipuje... :naughty::wink4::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mozna cos wtracic to jest moja propozycja i chlopakow ze Swindon na kolejnego spota.pozdrawiam.http://www.castlecombecircuit.co.uk/events/display_event.asp?EventID=211

...na tej imprezie tez mozna wystapic ,jako Klub... :wink4:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 23:39_________________________________________________pojade,jak Etronic obieca,ze mi auto schipuje... :naughty::wink4::polew:

A jak klub bedzie sie nazywal ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak? ja reprezentuje A4-klub.pl Ty AKP i wygramy wszystkie nagrody... :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej bym chcial przyjechac i jesli nic mi nie wypadnie tak jak ostatnio, to na pewno sie pisze. Juz nie moge sie doczekac nastepnego spotu... :>

Nie ma to ja stado 'ogierow' pod maska Audi.

SRy jeszcze raz ale kogo jest te cudowne R8 bo nie zczailem za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R8 była szefa jednego z uczestników,jak usłyszał że jest zlot Audi to bardzo chciał w nim uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...