Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

...no to chyba trzebaby zagadac z Andrzejem i Krystianem,zeby -jak znajda chwile-podeszli,lub zadzwonili i wypytali sie o karty,czy oni to maja caly rok? wie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podjade i zapytam do kiedy mają czynne kartingi.Oby pogoda dopisała.Racing musi się odbyć.Jak będę z nim rozmawiał o rezerwacji dobrze byłoby znać ilość chętnych do tego nie ziemskiego wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjade i zapytam do kiedy mają czynne kartingi.Oby pogoda dopisała.Racing musi się odbyć.Jak będę z nim rozmawiał o rezerwacji dobrze byłoby znać ilość chętnych do tego nie ziemskiego wyścigu.

wiec moze od poniedzialku zrobie liste chetnych na spotkanie i na karty,a my do poniedzialku wypytamy sie wszystkich-co mysla na temat kolejnego spotkania... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z Przemkiem -"roverem"-nie obiecuje,ze bedzie-ma problemy z czasem...bywa i tak,a reszta chlopakow jest zarejestrowana tutaj,wiec wchodzac na forum-widza owe wiadomosci...numery sa gdzies wczesniej :wink4: zaraz wysle Pw do wszystkich,co pojawiali sie na forum :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm, Witam

DOMJENICK - zaporzyczyłem temat-a i zamontowałem na forum AudiClubIslands.org , mam nadzieje ze się nie obrazisz ;)... może i tam ktoś jest kto byłby zainteresowany ...

Jeśli wycierczki mi nie "zdechną" to i ja sie postaram, teraz już bez nich bym nie ryzykował :( hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOMJENICK - zaporzyczyłem temat-a i zamontowałem na forum AudiClubIslands.org , mam nadzieje ze się nie obrazisz ;)... może i tam ktoś jest kto byłby zainteresowany ...

no co Ty Kamil... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" AUDI MANIACS" ... Dobry temat, któż to wymyślił,

...chyba Huan,o ile pamietam...[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 10:06_________________________________________________właśnie dzwoniłem do tego Hotelu i bardzo miła pani ,mówiąca po polsku-poinformowała mnie,iż pamieta bardzo kulturalną grupe miłośników AUDI,nie widzac przeszkód do zorganizowania ponownego spotkania w tymże Hotelu-bufet jest na miejscu.

Rezerwacje mozna robic w kazdym momencie,ale w przypadku chętnych z małymi dziećmi powyzej 6 roku życia-zadzwonic i wypytac sie o szczegóły-jak najszybciej,gdyz może być kłopot z umiejscowieniem 4 osób w 3-osobowym pokoju- z przyczyn przeciw-pozarowych przepisów :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 12:29_________________________________________________dzwonilem tez w sprawie kartow-musimy wiedziec konkretna ilosc osob-zeby to zabookowac-karty sa,normalnie 6 kartow w grupie,ale jesli zabookujemy szybciej-mozliwa jest ich wieksza ilosc...

tu jest link http://www.bradfordgokarting.co.uk/page/price_list

rozmawialem z nimi,zeby podac haslo,np "audi maniacs" i bookowac indywidualnie-niestety nie ma takiej opcji,trzeba sie zabrac i bookowac cala grupe... :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 13:44_________________________________________________...moze zostane na noc... :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszywka powiadasz ... to nie Fajnie ;( ale nie picie też ma swoje plusy , naprzykład co uważam za największy - brak kaca dnia następnego :)

niestety nie wiem czy mi sie uda, napewno bede leciał do Doncaster nie opodal , ale to dopiero wieczorkiem w sobote wiec gdyby jakims cudem udalo mi sie to będe obecny dopiero na wieczorej "impreSSce" hotelowej ... zobacyzmy jak sie to potoczy, a moze i na karty sie zapisze :)

do kiedy termin zgłoszeń na kartingi wogule??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...