Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No cześć ! koledzy ja już wróciłem z PL. Było różnie ,raz dobrze, raz żle ale na pewno cholernie drogo. Nie wiem jak żyją ludzie za to co zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio za obiad w smazalni ryb dla 3 osob zaplacilem 150zl :thumbdown: taki zaj..isty kraj a rzad i zycie w nim bez komentarza :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Międzyzdrojach za 2 naleśniki 8 zł. Chyba dziecku dwa wystarczą bo mi nie . Rozumiem że kurort ale gdzie umiar :shocked: . Ceny ryb to absurd, ponadto to że jesz świeżą ryba to bujda mimo tego że widzisz jak ją wędzą w dawnej przystani dla kutrów. Mam tam znajomych i wyjaśnili mi to i owo. W Międzyzdrojach żaden kuter od paru lat nie pływa .Rybacy pootwierali wędzarnie ale ryby biorą z hurtowni mrożonek :polew: .Cena pokoju 60 zł. od osoby .W pokoju TV łazienka , spoko.Dobrze że są markety Netto tam jeszcze w miare można kupić tańsze żarcie.Przedtem handlarze bazarowi ceny mieli z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem już i powróciłem jakieś 2tyg temu ... potwierdzić mogę Albinka historie. Z tym, że ja mieszkam prawie nad morzem, a więc nie koniecznie muszę jeść ich "swierze przysmaki", bo tak naprawde wszystko i tak cisna z zamrażalnika ... chociaz napotkałem kilka smarzalni gdzie jeszcze jadą na świerzych rybach (oczywiście nie wszystkie sa swierze, ale kilka gatunków) ... Jednak same ceny nad morzem przerażaja...

... Nie wyobrazam sobie wypadu na tydzień nad morze W PL, tam życ i sie stołować po kawiarniach i smarzalniach... Masakra ... Lody, Gofry, Ryby, frytki, drinki, zjezdzalnie, quady, skutery, ... Wszystko kusi niesamowicie ale kosztami powala na kolana z miejsca ... A wybierz się jeszcze przy weekendzie na imreZZe i płać za driny (dobrze ze nigdy nei zabieram kart ze soba :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejażdżaka skuterem wodnym 15 min 120 zł. Frajda nie ziemska ale koszt taki sam :polew:. Przejażdżaka pontonem sił specjalnych 50 zł. 15 min. było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszalem ze na skuter trzeba miec jakieś młodszego sternika czy cos - prawda to czy nie??

My z kolesiem latalismy po Mielnie Quadami - 90zł/1h - Frajda niesamowita:)

no latalismy,latalismy haha,prawda ze ceny zabijaja ale to przez 3 miesiace i robia sie pustki.....kazdy w tym czasie chce sie jak najwiecej nachapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz a ja ostatni raz w kraju miodem plynacym bylem jakos z 5 lat temu a teraz wolne wykorzystalem na tygodniowy pobyt w Blackpool z rodzina no i zamknolem sie w kwocie 650 funtow wlacznie z paliwem i jak na razie twierdze ze bylo nieziemsko. A jak czytam opisy z podrozy do polski i slucham znajomych to az mi sie nogi uginaja. Ale coz kazdy ma swoje....nastepne wolne wykorzystam na wypad do Walii heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pobyt w PL w całości wyszedł 2500 fuli i szału nie było :no:. Co do skuterów wodnych to prawda trzeba mieć sternika . Ale jak nie masz to i tak wypożyczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos na vag event w ace cafe w tym miesiacu smiga?

no ja sie wybieram ale to juz wiesz, patrzylem i w sierpniu wypada ze to bedzie 31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie procz hamulcow tylnich to chyba nic, chociaz jakies autko takie zamulone jest ale w pl vagowany i wszystko ok, zvagowany napewno ok bo przez vipa adadur'a a zna sie chlopak :wink4: ale tak autko czysta seria jeszcze, wstyd az sie nim pokazac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...