Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning AJM


Lopezer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak z ciekawości, w AJM-ie sterownik 0281010226 16bit da się zrobić popcorn? Czy potrzebny sterownik 32bit?
Co sądzicie o programie w załączniku ?

 

AJM_STG1.bin

Edytowane przez kamiloooxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak typowy gotowiec , większość pociągnięta po całości procentowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym dodać do mojego pudełka troszkę więcej mocy, tj. tak lub tylko do 130 ze 115/116, stąd moje pytanie, od czego zacząć tak profesjonalnie aby wszystko zrobić bez szkody dla auta - jeśli jest to możliwe :). Zupełnie się na tym nie znam i mimo, iż czytałem Wasze wypowiedzi, to jestem w tych sprawach bardzo ale to bardzo zielony. Mam nową turbawkę (po regeneracji), nowy dwumas, egr, pompę vacum. Czy mając "stare" graty można bez szwanku dla tego pudełka dodać mu troszkę więcej mocy? i jak to zrobić, od czego zacząć, co sprawdzić przed tym zabiegiem etc.? Dodam, że nie mam żadnych problemów z moim audi, tj. spalanie ok, prowadzenie ok, żadnych wycieków, brania oleju itp. I tak na koniec w jakich pieniążkach da się to zrobić?

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kichu63 napisał:

Witam,

chciałbym dodać do mojego pudełka troszkę więcej mocy, tj. tak lub tylko do 130 ze 115/116, stąd moje pytanie, od czego zacząć tak profesjonalnie aby wszystko zrobić bez szkody dla auta - jeśli jest to możliwe :). Zupełnie się na tym nie znam i mimo, iż czytałem Wasze wypowiedzi, to jestem w tych sprawach bardzo ale to bardzo zielony. Mam nową turbawkę (po regeneracji), nowy dwumas, egr, pompę vacum. Czy mając "stare" graty można bez szwanku dla tego pudełka dodać mu troszkę więcej mocy? i jak to zrobić, od czego zacząć, co sprawdzić przed tym zabiegiem etc.? Dodam, że nie mam żadnych problemów z moim audi, tj. spalanie ok, prowadzenie ok, żadnych wycieków, brania oleju itp. I tak na koniec w jakich pieniążkach da się to zrobić?

Pozdrawiam

Krzysztof

szkoda że nie wrzuciles od razu turbiny od AWXa masz od razu większe mozliwosci

we Wrocku masz Aligatora od tych tematów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, przepraszam ale ten Aligator to człowiek, firma, jakiś kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś mapsensor 3bary u siebie? Poratuje ktoś nr częsci co by pasował do AJMa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 15:25, karol24 napisał:

Panowie, ma ktoś mapsensor 3bary u siebie? Poratuje ktoś nr częsci co by pasował do AJMa ?

051A P&P 051C z tulejką poszerzajacą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 15:25, karol24 napisał:

Panowie, ma ktoś mapsensor 3bary u siebie? Poratuje ktoś nr częsci co by pasował do AJMa ?

Mam taki:

IMG_20200724_142921.jpg

IMG_20200724_142932.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...