Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 3.0 Cabriolet] ocencie sami ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Narazie tylko 2 fotki. Jutro posaram sie dostarczyc wiecej zdjatek.

dsc00619alp8.jpg

dsc00620os7.jpg

Przy garazu nie ma tam za duzego pozadku ale nie patrzcie na to :D.

Opublikowano

co tu duzo mowic, auto prawie idealne (3.0TDI byloby idealne)

:one: moje gratulacje

Opublikowano

Baaaardzo pozytywny :)

Gratki :one:

Opublikowano

bombastic :P , tylko biały :/

Opublikowano

właśnie biały jest super, to w naszym dziwnym kraju się dziwnie kojarzy.

Poza tym teraz to jest modny kolor :)

Czy były cabrio Quattro ?

Opublikowano

Czy były cabrio Quattro ?

W B5 nie było , ale w B6 i B7 są :one:

Opublikowano

hmm

co tu można powiedzieć

poza tym jest jest pinke i mnie się bardzo widzi :564:

to nic szczególnego :a4fan:

Opublikowano
(3.0TDI byloby idealne)

Czy tam w Stanach ktoś jeździ na ropie tam chyba nie wiedza ile ich samochód pali bo stać ich na każde paliwo do bryk nawet z większymi motorkami pod maska a u nas odwrotnie każdy patrzy ile pali wylicza mnoży (z wyjątkami :< ) ehhh ta nasza kochana Polska :| .

Ale do rzeczy bardzo fajny wozik dokupił bym sobie do mojej stajni ;):P

Opublikowano

sliczna A4 :diabelek:

Opublikowano

w Stanach lubicie biale samochody, prawda? :D w Polsce jezdzi ich malo bo przede wszystkim drogi sa strasznie brudne, po miastach smigaja ciezarowki, Ikarusy i auto nawet latem musialoby byc myte codziennie.

bardzo podoba mi sie szczegolnie wnetrze Twojego cabioleciku... zazdroszcze :)

Opublikowano
Czy były cabrio Quattro ?

To raczej jest Q.. bo trochę ciężko by się nacieszyć tym motorkiem na ośce.

Jasne wnętrze mi się marzy :P

Wrzuć foty środka

Opublikowano

bardzo fajne autko :a4fan:

:D:D

Opublikowano

Piekna, ale szkoda ze biala :one:

Opublikowano

Bardzo ladna A4 i ten sirodek:D Tylko szkoda ze BIALA :/

Opublikowano

kiedys takie sobie kupie, oczywiscie nie białe:P.

Opublikowano

bardzo przyjemne autko :) bialy tez ujdzie :D

Opublikowano

ale sie rozmarzyłam, CUDO po prostu CUDO! :D

Opublikowano

szkoda ze biale,szkoda ze nie TDI .... :diabelek:

ale fajny .... ;)

Opublikowano
Czy tam w Stanach ktoś jeździ na ropie tam chyba nie wiedza ile ich samochód pali bo stać ich na każde paliwo do bryk nawet z większymi motorkami pod maska a u nas odwrotnie każdy patrzy ile pali wylicza mnoży (z wyjątkami ) ehhh ta nasza kochana Polska

nie chodzilo mi o ekonomie :P 3.0TDI wymiata, a 3.0 Pb tylko szybko jezdzi, rewelacji niema

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.