Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1,9 130 KM] Klocki hamulcowe


stecik

Rekomendowane odpowiedzi

Musze wymienic klocki hamulcowe i w sklepie powiedzilei mu ze to zalezy od systemu jak mam zamontowany (ATE czy LUCAS)

Czy to prawda, co byscie mi polecili, jakie i w jakich cenach oraz gdzie moge je kupic albo odrazu wymienic (klocki Tyl i przód).

stecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się w głowie mota, że był to system ATE. Lucasa nie było chyba w tym modelu.

Tarcze masz teraz seryjne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się w głowie mota, że był to system ATE. Lucasa nie było chyba w tym modelu.

Tarcze masz teraz seryjne ?

Tak tarcze mam seryjne.

--

stecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze wymienic klocki hamulcowe i w sklepie powiedzilei mu ze to zalezy od systemu jak mam zamontowany (ATE czy LUCAS)

Czy to prawda, co byscie mi polecili, jakie i w jakich cenach oraz gdzie moge je kupic albo odrazu wymienic (klocki Tyl i przód).

stecik

Wydaje mi sie że ten sklep w którym Byłes to trochę... wystarczyło wyjść ze sklepu do auta(zakładam ze masz alu-felgi) i koles powinien wiedzieć jakich klocków szukać w katalogu :one:

Ja kupiłem TRW Lucas na przód(z czujnikami 168zł) i tył(68zł). Wymieniłem w sobotę jak byś wymieniał Sam to załatw sobie klucz do tylnego tłoczyska bo ja się nieżle udenerwowałem (wyciołem klucz z blachy)

pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze wymienic klocki hamulcowe i w sklepie powiedzilei mu ze to zalezy od systemu jak mam zamontowany (ATE czy LUCAS)

Czy to prawda, co byscie mi polecili, jakie i w jakich cenach oraz gdzie moge je kupic albo odrazu wymienic (klocki Tyl i przód).

stecik

Ja kupiłem TRW Lucas na przód(z czujnikami 168zł) i tył(68zł). Wymieniłem w sobotę jak byś wymieniał Sam to załatw sobie klucz do tylnego tłoczyska bo ja się nieżle udenerwowałem (wyciołem klucz z blachy)

pozdro :a4fan:

A gdzie je kupiłes? mzoe przez jakis sklep www ?

--

MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem TRW Lucas na przód

No wiesz, to wszystko zależy od tego jak się jeździ...

Właściwie takie powinno być pierwsze pytanie, bo klocki to powinno się dobierać do stylu jazdy.

Osobiście nie uznaję takich klockow jak Typ poleciłeś, choć oczywiście się będą sprawdzać.

Ale powtarzam, zależy przy jakiej jeździe

:diabel2:

I wcale nie uważam, że jeżdzę ostro ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie je kupiłes? mzoe przez jakis sklep www ?

Niestety nie na www. bo w sklepie :< w Sandomierzu

[ Dodano: 16-01-2007, 11:39 ]

No wiesz, to wszystko zależy od tego jak się jeździ...

Też tak myślę, ale uważam ze wymiana samych klocków na lepsze (sportowe) w warunkach drogowych nie ma sensu.

Chyba że jest inaczej?(nie używałem jeszcze sportowych) :galy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... a Ja załozyłem do tarcz brembo nacinanych klocki TEXTARY i powiem ze sa naprawdę niezłe co zarazem smiało moge Ci polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez załozyłem TRW Lucas na przód i nie narzekam

to sa strasznie twarde klocki :( i szybko niszcza tarcze :(

ja klocki jakie polecam do seruhnych hamulcy ;P to Ferodo Premium

dobrze hamują sa miekkie ale staraczja na dosc długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ATE mam juz przejechane 12kkm i ostatnio jak patrzylem to jeszcze co najmniej 10kkm do wymiany. Tak wiec polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce wymienić klocki tył i przód :

czy po numerze vin - WAUZZZ8DZWA022686 - jesteście mi w stanie odpowiedziec na poniższe pytania?

- jaki mam układ hamulcowy ate czy lucas?

- czy czy klocki na przód mają czujnik zużycia ?

:hi::good::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

mam pytanie mam jak mogę sprawdzić jakie klocki hamulcowe powinnienem zakupic do swojego samochodu, chodzi mi o przód i tył, ponieważ zaświeciła mi się już kontrolka,

ile jeszcze mogę pojeżdzić z tą kontrolką.

oraz jak zdejmę klocki i zmierze grubość tarczy to jaką powinna mieć jeszcze grubość przynajmniej aby na nich jeżdzić, bo moze będzie się opłacać wymienić też od razu tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...