Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ezektor poprawna praca.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Oświeci mnie ktoś jak dokładnie powinien pracować ezektor? W moim dmuchając ustami powietrze idzie w stronę serwa ale i tez w druga (w stronę kolektora). Zaznaczone na zdjęcie czerwonymi strzałkami. Wydaje mi się że nie powinno tak być stąd słabe hamulce i kulawe obroty biegu jałowego. Cienki kruciec od spodu nie puszcza w żadną stronę (może potrzeba większego ciśnienia). Może jest sprawny i dopiero na podciśnieniu uszczelnia się w jedną ze stron?

http://www.directupload.net/file/d/3763/jix3jmpj_jpg.htm

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Grube strzałki wskazują poprawny przepływ

Opublikowano
  • Autor

Chciałem się upewnić. Więc wychodzi na to , że jest uszkodzony.


Widziałem ten filmik. Musze tylko podskoczyć do kogoś z kompresorem.

Opublikowano

powinien pracować tak jak na oryginalnym obrazku umieszczonym przez Ciebie,

a dolny króciec nie przepuszcza bo jest zapchany syfem,

też tak miałem i założyłem sprawny używany ze szrotu a swój moczyłem z tydzień w jakichś płynach i co trochę przedmuchiwałem powietrzem,

po tygodniu zrobił się drożny i działa tak jak powinien

Edytowane przez darko

Opublikowano
  • Autor

powinien pracować tak jak na oryginalnym obrazku umieszczonym przez Ciebie,

a dolny króciec nie przepuszcza bo jest zapchany syfem,

też tak miałem i założyłem sprawny używany ze szrotu a swój moczyłem z tydzień w jakichś płynach i co trochę przedmuchiwałem powietrzem,

po tygodniu zrobił się drożny i działa tak jak powinien

Jakie miałeś objawy.

Opublikowano

słabe heble,nie tak jak powinno

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Albo dmuchanko albo nowy.

Opublikowano
  • Autor

Nowy pewnie tylko ASO i kolo stówki albo więcej?

Opublikowano

eżektor czyści sie przez namaczanie? nie da rady jakoś go rozebrac???

Opublikowano

Nie da się, to odlew. Namaczanie , dmuchanie i to pewnie nie zawsze pomaga.

Opublikowano

rozebrać no da radę :decayed: tylko trzeba to poskładać jeszcze :grin:

Opublikowano

dzis sprobuje go wyczyścic zobaczymy co u mnie jest w środku


ezektor wyczyszczony. Jest na nim data produkcji 95r i nawet opaski były ori. po 15 minutach psikania wd do srodka syf odpuścił.


W ADR jest jeszcze jakies miejsce ktore wymaga szczegolnego czyszczenia?? oprocz odmy

Opublikowano

nowy w aso 110 zł

poprawony konstrukcjnie

stare typy sie rozlatywały , miedzy innymi u mnie co zaowocowało brakiem hamulców na zakrecie i postawienie bokiem i prawie czolowka z innym autem , bo stracilem totalnie heble, pedał jak kamien sie zrobil

radze nie zaniedbywac

Opublikowano
  • Autor

Od początku wiedziałem , że coś jest nie tak z heblami. Pedał twardy a hebli prawie nie było. Do tego tylne tarcze tylko w połowie mają ślady hamowania. Reszta skorodowana. Gdybym mieszkał bliżej aso to bym od razu to kupił ale mam kawałek więc mocze w benzynie. Wyszło z niego od groma czarnego syfi ale najmniejszy kruciec dalej nie przepuszcza powietrza.

Opublikowano

ja też mam słabe hamulce jak by tępe, a ezektor kilka razy sprawdzałem chyba też wolnym czasem jakoś go wymoczę i przedmucham pożądnie

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to nie i właśnie tu jest problem. Może któryś z forumowiczów da się namówić na zakup przy okazji i wysłanie mi go. Nikogo specjalnie ganiac też nie chce.

Opublikowano

bez problemu wyślą,20-dychy płatne przy odbiorze i na drugi dzień paka w domu.

Edytowane przez krzysiekml

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.