Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy masz MMI czy nie ,w zegarach widze ze zakodowane nie jest ,poza tym raczej nic tu nie wykombinujesz.

Patrzac na numer softu to testówka to raczej nie jest.

Popatrz jeszcze w adaptacje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmi 3g mam komunikaty z mmi sa wyswietlane wszystko chodzi laczy sie z zegarami , na gorze nie pokazuje bo akurat plynu do spryskiwaczy nie ma


z zasiegiem jakos sobie poradzilem, poklikalem troche w adaptacjach i zaczal dzialac od wczoraj narazie dziala zobaczymy co bedzie dalej. A jeszcze pytanie odnosnie jezyka w zegarach jak podepne zegary pod b8 z 3g+ to bede mogl normalnie zmienic jezyk bez sciagania komponentu ? wtedy musze to vagiem zrobic czy w aucie sie zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktoś pomysł z zegarem dcf, u mnie wygląda to tak MMI2g w ustawieniach jest zegar Quartz albo automatyczny, jak przestawię na automatyczny nic się nie dzieje i nie ma tej antenki. Nic nie zmieniałem wszystko jest oryginalne, zegar kolor z pełnym komputerem auto s-line

Edytowane przez roberto343
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ma ktoś pomysł z zegarem dcf, u mnie wygląda to tak MMI2g w ustawieniach jest zegar Quartz albo automatyczny, jak przestawię na automatyczny nic się nie dzieje i nie ma tej antenki. Nic nie zmieniałem wszystko jest oryginalne, zegar kolor z pełnym komputerem auto s-line

Z tylu na belce zderzaka masz zamontowany Moduł mozliwe ze padł :hi:

modulzegrad1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie po wymianie licznina i sciagnieciu komponentu wszystko dziala oprocz kontrolki paliwa. licznik bylm od quatro po zmianie baku kontrolka zaczela dzialac ale teraz zle pokazuje kilometry pozostale do nastepnego tankowania. co robic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie po wymianie licznina i sciagnieciu komponentu wszystko dziala oprocz kontrolki paliwa. licznik bylm od quatro po zmianie baku kontrolka zaczela dzialac ale teraz zle pokazuje kilometry pozostale do nastepnego tankowania. co robic?
 

Vcds zmień rodzaj zbiornika coś takiego tam jest ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marina_Yacht napisał:

Panowie , podejdzie do 2.7 tdi ten licznik : 8K0920930C ? 

1 post  :hi:

LICZNIKI DIESEL :

  • 8k0 920 930 C , CX ---> 25.05.2009

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli podejdzie, czytałem cały wątek ale to moje pierwsze audi i nie bardzo miałem pewnosć czy zegary od 2.0 tdi są takie same jak w v6 , ale dzięki za info 
przy okazji jeśli w tym przypadku jest możliwe zdjęcie ochrony komponentu "zdalnie"  czym muszę dysponować ? vcds plus dostęp do internetu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marina_Yacht napisał:


przy okazji jeśli w tym przypadku jest możliwe zdjęcie ochrony komponentu "zdalnie"  czym muszę dysponować ? vcds plus dostęp do internetu ? 

 

a kto ci bedzie sciagał CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie szukania chętnego, najbliżej znalazłem w pomorskim gdańsk, a mam 70 km w jedną , jesli jest ktoś tutaj chętny to się piszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ASO albo gosc z dobrym sprzetem ( ORI ABRITUS)


Zadnym VCDS itp nie sciagniesz CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marina_Yacht napisał:

dostałem cenę 300 zł, ochrona + dopisanie przebiegu czy to przyzwoita kwota czy szukać dalej ? 

 

Cena jak najbardziej OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów mam 2 pytania dotyczące wymiany licznika. 

1. Mam licznik przedliftowy czerwony wersja USA czy powymianie na poliftowy europejski będzie język Polski w liczniku.

2. Nie mam nawigacji tylko radio concert, jak ustawić w concercie po wejściu w car żeby wyświetlało kombiinstrument ( licznik ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rysiu4343 napisał:

Witam kolegów mam 2 pytania dotyczące wymiany licznika. 

1. Mam licznik przedliftowy czerwony wersja USA czy powymianie na poliftowy europejski będzie język Polski w liczniku.

2. Nie mam nawigacji tylko radio concert, jak ustawić w concercie po wejściu w car żeby wyświetlało kombiinstrument ( licznik ).

 

Z tego co się orientuję w poliftowym liczniku zmianę języka robi się z pozycji mmi 

Więc jak ktoś w dawcy nie zmienił na pl to nie będzie 

Trzeba by było założyć do kogoś kto ma 3G+ i zmienić język 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...