Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Panie i Panowie pisać skąd jesteście i wpadać na spoty :a4fan:

Słupsk ulica Szczecińska 114B
wjazd od ulicy Krzywoustego 10
Mapka dojazdu:
https://maps.google.pl/maps?t=m&ll=54.4628717,17.0113288&z=15&q=Szczeci%C5%84ska+114B&output=classic&dg=ntvo
każda ŚRODA godzina 19


uczestnicy spotów :kox:

  • LUCAS
  • spawacz5
  • devastation
  • rr23
  • miszczu_21
  • Klejk
  • Tom A4
  • ​W10DI

Edytowane przez Dev

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 133,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaaaasne, wpadaj do Trójmiasta

:diabel:

jakby co, to myśle że parę furek może by i wpadło do Słupska albo okolic ;)

Opublikowano

jak będzie jakiś spot w trzymieście to pewnie podjade :564:

Opublikowano

Zapraszamy :D:a4fan:

Opublikowano

no dobra mydlo, ale to nas zaprasza zdeniu do siebie w tym topiku

:582:

Opublikowano

popieram, flaga na maszt wypolerować ringi i jazdaaa na 3 miastoo

Opublikowano

Bylinski Sylwek, wojtek25, bardzo prosze nie zaśmiecać wątku bo poleca ostrzeżenia :533:

spoty trójmiejskie tu pisać http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=584 :a4fan:

Opublikowano

zdeniu, myśle, że warto by było dopisać do tematu ..pomorskie i zachodniopomorskie

jest szansa na to a zeby sie spotkać w wiekszym gronie klubowiczów .Z tego co podpatrzyłem to na forum doszło troszeczke osób z tych rejonów.

Pozdrawiam i bacznie obserwuje temacik i mam nadzieje ze cuś sie uda zrealizowac :a4fan:

Opublikowano

dirty8, jeżeli znajdą sie osoby chętne na przyjazd do Słupska lub gdzieś w okolice to czemu nie

ale nie sądzę abyś przyjechał ze Szczecina lub okolic :a4fan:

ale czas pokaże :564:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam troche malo nas ze slupska widze

Opublikowano

a i owszem

parę osob ze Slupska sie zarejestrowało i nic po za tym

tak więc czas aby sie zebrać :a4fan:

Opublikowano

zapraszamy do trojmasta :lol: no chyba ze mozna zrobic cos w polowie drogi np. Lębork :lol::a4fan:

Opublikowano

lysy tka, dzieki za zaproszenie

a poza tym byleś na jakimś spocie

bo na ostatnim to cie nie widziałem :twisted:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niedaleko Kościerzyny jest miejscowość BORSK jest tam stare lotnisko wojskowe i wiem że na pewno zjeżdżają się tam Kalibry z pomorskiego może i my spróbójmy :a4fan:

Opublikowano
Niedaleko Kościerzyny jest miejscowość BORSK jest tam stare lotnisko wojskowe i wiem że na pewno zjeżdżają się tam Kalibry z pomorskiego może i my spróbójmy :a4fan:

Wogóle zapraszam do działu newbie

A co do Borska to zeszłym roku bodajrze był tam zlot BMW :twisted: Jeżeli tak to są tam też domki z tego co się orientuje. Dobre miejsce na jakiś wiosenny spocik. :a4fan:

Opublikowano

Ja popieram pomysl z trojmiastem:)

Opublikowano

a dziekuje, nie zawuazylam <gafa> Pozdrawiam

Opublikowano

To kołujmy ludzi i na wiosne do BORSKA Zapraszam wszystkich :a4fan:

[ Dodano: 26-02-2007, 20:00 ]

Niedaleko Kościerzyny jest miejscowość BORSK jest tam stare lotnisko wojskowe i wiem że na pewno zjeżdżają się tam Kalibry z pomorskiego może i my spróbójmy :a4fan:

Wogóle zapraszam do działu newbie

A co do Borska to zeszłym roku bodajrze był tam zlot BMW :twisted: Jeżeli tak to są tam też domki z tego co się orientuje. Dobre miejsce na jakiś wiosenny spocik. :a4fan:

Wiec mydło szukajmy ludzi z :audi: i zróbmy tam jakiś spot

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-02-2007, 09:23 ]

lepiej kołuj do działu Newbie i czytania regulaminu, polecam ;)

Opublikowano
Wiec mydło szukajmy ludzi z i zróbmy tam jakiś spot

Szukać ludzi nie trzeba mało ich tu jest??? Tylko kwestia kto bedzie chciał jechać!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.