Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Detailing - Miodzio :)


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Moj niebieski nigdy sie tak nie świecił ...na wiosne biore sie do roboty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok :shocked: ,pierwsza klasa :good:,jak bedzie korzystal z myjki bezdotykowej,to na dwa latka ma spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura błyszczy jak lusterko no coś pięknego ale cholernie cieżkie do utrzymania, ale lakierek miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie też tak chcę :) szok :slina:

1500 zł i tak bedziesz miał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samemu tez dasz rade .... moze nie taki efekt ale bedzie cacy robilem cos podobnie z poprzednim autem

mialem bordowa VB i zajelo mi to 1 dzien :decayed: mycie dokladne zeby nie bylo zadnego kamyszka piasku najlepjej w garazu ,papier scierny 2500 i 2000 na mokro najpiwer cale autko później pasta polerska APP gruboziarnista polerka i tak samo pastas drobnoziarnista mycie nastepnie woskowanie woskiem pod kolor lakieru i znowu mycie jakism szamponem do aut nablyszczjacym i jak tak sie bawilem to sam siebie zaskoczylem ze tak wyszlo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji.. polećcie Panowie jakąś paste polerską, która usunie niewielkie zarysowania z lakieru i reflektorów... mniej ziarnistą od tempo. słyszałem o G3, a m oze cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić kosmetyki Mequiars. Jest w necie sklep internetowy, a na forum też był wątek o tych kosmetykach.

Ja kupiłem deep crystal step 1 (mleczko do polerowania) oraz wosk no i szampon. Używałem gąbekowych aplikatorów i miekkiego ręcznika do wycierania.

Cały dzień roboty ale efekt jest niesamowity. Niestety 100% efekt nie trwa jakoś bardzo długo. Niemniej po woskowaniu, kilka kolejnych myć i blask wraca, ale namachać trzeba się niesamowicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

Naprawdę nie zła robota, ja polecam jeszcze środki sonax, niedrogie i bardzo dobre. I do ręcznego polerowania i do maszynowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...