Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mann czy knecht


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

Hugo gdzie mają Knechta w lepszej cenie od Filtrona ?

W Inter Cars. Tylko jak pójdziesz z ulicy to zapomnij o super cenach [emoji1]

Przy 50% od detalu już są ceny znośne ale i tak knecht jest sporo droższy od Manna :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno kupiłem już..najważniejsze ze na filtrze oleju jest Germany i reszta w EU zrobiona a nie ciul wie gdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtron węglowy to nawet nie stał przy weglu [emoji12]

Nie pamiętam co wladowalem ale kamaza przed sobą nie czuje. I mniej drażni płyn spryskiwaczy.

72415e2ef7ba6c43e50c6570ecbf1df7.jpg

Pierwszy lepszy innej firmy.

Nawet na oko widać że 3 razy ciemniejszy od Filtrona.

Jasne, przecież nie od dziś wiadomo ze Polak za głupi jest żeby papier w harmonijkę poskładać... Poza tym używają papier z mniejsza zawartością papieru w papierze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście od 10 lat Made in Poland = Made in China, PRC.

I uwierz że mam do tego dowody w automatyce i nie tylko.

I nie mam ochoty co 3 dni robić to samo tylko po to by wspierać swoich .Skoro robią syf niech spadają. Oni leją na mnie, to i ja na nich.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie osobiście od 10 lat Made in Poland = Made in China, PRC.

100% popieram Twoje myślenie. Jak na "dzień dobry" w warsztacie słyszę, że polecają mi filtry Filtrona, to obracam się na pięcie i wychodzę :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie,... to że Filtrona zakłada się jak nie ma nic innego to mówi nawet mój mechanik starej daty...

Niestety... Made in Poland = lewizna i przekręty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Made in Poland = lewizna i przekręty...

Poczytaj trochę, doinformuj się, a nie wrzucasz wszystkich do jednego wora pisząc takie głupoty. Jak to mówi gimbaza - ŻAL i LOL [emoji85]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy Hugo... jakby to powiedzieć... pracowałem trochę przy produkcji "Made in Poland"...

W jakimś procencie.. znam to z własnej autopsji...

Made in Poland to było... ale 30 lat temu... ;)

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też mam przykre doświadczenie z filtrem oleju z filtrona, kilka lat temu założyłem do Laguny i bym wykończył silnik, od tamtego czasu tylko Knecht.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy Hugo... jakby to powiedzieć... pracowałem trochę przy produkcji "Made in Poland"...

W jakimś procencie.. znam to z własnej autopsji...

Made in Poland to było... ale 30 lat temu... ;)

Generalizujesz. Jest w Polsce mnóstwo firm, które robią porządną robotę.

Co do Filtrona to coraz więcej jest go na pierwszy montaż. Teraz na przeglądach nawet Audi i VW go wsadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy Hugo... jakby to powiedzieć... pracowałem trochę przy produkcji "Made in Poland"...

W jakimś procencie.. znam to z własnej autopsji...

Made in Poland to było... ale 30 lat temu... ;)

30 lat temu to była polowa lat 80-tych czyli apogeum jesli idzie o produkcje tandety i dziadostwa made in PRL. Nie kompromituj się chlopczyku.

Gdzie peacowales? W montowni wideł pod biłgorajem? Zlituj się i spójrz dalej jak za stodołe.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalizujesz. Jest w Polsce mnóstwo firm, które robią porządną robotę.

Co do Filtrona to coraz więcej jest go na pierwszy montaż. Teraz na przeglądach nawet Audi i VW go wsadza.

haha filtron na pierwszy montaz chyba w seacie:) albo skodzie :) zlituj sie .skad ty takie info bierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha filtron na pierwszy montaz chyba w seacie:) albo skodzie zlituj sie .skad ty takie info bierzesz

Mam dobre źródła. Filtron idzie na pierwszy montaż w fabryce VW. Tak więc śmiało możesz czerpać wiedzę z forum :grin:

vwg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha filtron na pierwszy montaz chyba w seacie:) albo skodzie zlituj sie .skad ty takie info bierzesz

Mam dobre źródła. Filtron idzie na pierwszy montaż w fabryce VW. Tak więc śmiało możesz czerpać wiedzę z forum :grin:

vwg.jpg

ok teraz wierze,ale to tylko filtr powietrza.zas nie wierze ze na pierwszy montaz ida filtry oleju lub paliwa tej tandetnej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha filtron na pierwszy montaz chyba w seacie:) albo skodzie zlituj sie .skad ty takie info bierzesz

Mam dobre źródła. Filtron idzie na pierwszy montaż w fabryce VW. Tak więc śmiało możesz czerpać wiedzę z forum :grin:

vwg.jpg

ok teraz wierze,ale to tylko filtr powietrza.zas nie wierze ze na pierwszy montaz ida filtry oleju lub paliwa tej tandetnej firmy

Kolego filtron już od kilku lat robi filtry dla grupy VAG i to nie tylko powietrza, ale coraz częściej oleju i paliwa. Tak samo nie wielu z was wie ale jakiś czas temu w chinach ori filtry VAG robiła firma UFI i takie filtry były montowane na przeglądach oraz sprzedawane detalicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powietrze ten który wkleiłeś Hugo śmiga jako 1 wypust ale z tego co wiem tylko to.

W żadnej innej pozycji a już na pewno nie paliwa czy oleju nie widziałem filtrona.

pozdrówki

marcin

do tego zacnego towarzystwa mann knecht dodam jeszcze Hengsta - to również zawsze była super jakość.

Produkcja knechta to także Rumunia Bułgaria Meksyk, także z tą Austrią tez radzę nie przesadzać :), kazda z tych firm to firma globalna. Robią wszędzie.

Edytowane przez dzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...