Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc witam szanowne grono... Długo oczekiwana odpowiedź co dalej??!! :shock: Nadeszła.. A jest nią Model Audi z 99 roku S4 2,7 BITURBO... :twisted: :roll2: Nie będe już wymieniał co posiada, powiem że jest wszystko oprócz nawigacji Audi Plus... ;) jest nawigacja tyle że w liczniku... A właśnie może ktoś wie czy da sie ją przeprogramować na Polską?? #-o

Pierwszą Modyfikacją było zawirusowanie rodzinnego kombi z 260 na 325 koni mechanicznych, o czym po drobnych znajomościach wskazuje moja tablica rejestracyjna DW 325KM... ;p ;p ;p

Przepraszam z Góry za zdjęcia z takim otoczeniem :? , ale samochód jako tako wyszedł.. ;) po prostu były robione na szybko , ale niedługo postaram sie wrzucić o wiele ładniejsze i ciekawsze... :-) Ponadto chciałbym abyście sie wypowiedzieli co myślicie o felgach na zdjęciach i które najbardziej pasują... 8)

Czy lepsze są 18" AVUSY III wszedzie po 225/40/18 czy 18" ASA AR1 z przodu 225/40/18 z tyłu 255/35/18!!!! :) :!: :!: :!: :D

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

3mini.jpg 4mini.jpg 5mini.jpg 1mini.jpg 12mini.jpg

6mini.jpg 7mini.jpg 9mini.jpg 11mini.jpg 2mini.jpg

13mini.jpg 14mini.jpg 17mini.jpg 18mini.jpg 15mini.jpg

19mini.jpg 20mini.jpg 21mini.jpg 22mini.jpg 16mini.jpg

edit by: zdeniu

Opublikowano

zaje$%^&*biste auto ;) ale za ta rejestracje nie dalbym tyle kasy ;P

Opublikowano

sliczne, przy quattro sugerowalbym wszystkie 4 laczki identyczne

Opublikowano

bardzo ładna S-ka :D gratuluje :)

Opublikowano
  • Autor
zaje$%^&*biste auto ;) ale za ta rejestracje nie dalbym tyle kasy ;P

Kolego ale to nie jest z serii rejstracja za 1200 zeta.... nie ma tam ani D0 ani D1 itd.

Z wyprzedzeniem zamówiłem sobie rejestracje i czekałme całe dwa tygodnie bo u nas dopiero wchodzą końcowe litery AY :one: :053:

Opublikowano

Piekna :!: :!: :!:

Gratuluje ;)

Co do felg to avus III jest za masywny do a4 b5.

Zdecydowanie lepiej wyglada na asa.

Pozdrawiam

Opublikowano

cudna ... bo Avant :diabelek:

co do felg to tylko Avusy :!:

p.s jakis wysyp S4 ostatnio na forum, i co to za druga Audica ;)

Opublikowano
Kolego ale to nie jest z serii rejstracja za 1200 zeta.... nie ma tam ani D0 ani D1 itd.

Z wyprzedzeniem zamówiłem sobie rejestracje i czekałme całe dwa tygodnie bo u nas dopiero wchodzą końcowe litery AY

no wlasnie tak mi cos nie pasowalo ze nie jest W0 ;)

[ Dodano: 16-01-2007, 22:18 ]

heh taki młody a juz S4 smiga ;)

Opublikowano

a możesz napisać cene na PW

bardzo fajna bryczka

Opublikowano

Cóż tu pisac...piękny rodzinny Avancik :D ,jedyne co by mnie drażniło to radyjko,trochę się gryzie z deską,ale pewnie dobrze gra ;)

Gratuluje autka :a4fan:

Opublikowano

wow 20 lat i S4... marzenia, marzenia... piekna bo to S a na dodatek czarna :) teraz tylko ciemna szyba i bedzie extra.

a C4 ze znaczkiem S czyja?? :)

Opublikowano

No elmlody piekna piekna, koniecznie do obejrzenia na zywo !! :one: Co do felg ASA wedlug mnie wygladaja bardziej kozacko :564: Cudo :a4fan:

Opublikowano

S4 super, po lifcie i avant :a4fan:

dla mnie avusy zdecydowanie lepiej wyglądają :!: ....ewentualnie takie "18 BBS jak ma norbi w swoim S4 :P

radyjko słabo sie komponuje z całością...chciałbym miec taki dylemat :D

Opublikowano

gratutluje zakupu, furka robi wrazenie, piękny Avancik, porób jakies filmiki jak to się sprawuje na drodze :D bo pewnie zamiata niezle :D

Opublikowano

piekny czarny avancik :D

gdzie bykl robiony sofcik? Cos duzy przyrost jak na sam soft. Masz moze jakis wykresik? Na wiosne chce swoja zawirusowac i ciekawy jestem co wyjdzie :)

gratki auta

Opublikowano

Piękne autko - przede wszystkim wygląda na zadbane.

Powiedz czy na szybach jest folia, a może to fabryczne przyciemnienie.

Opublikowano

no i chyba zaslepki od spryskow reflektorow masz do gory nogami zalozona albo prawy z lewym zamieniony :one:

Opublikowano

piekny avant :one:

Mam nadzieje, ze wlasnie podobnie (czarny a4 avant 2,7biT quattro) bedzie wygladac moje nastepne auto... hm.. za jakies 5 lat pewnie najwczesniej... :(:

pozdr

Piotrek

Opublikowano

pikna ta twoja A4 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.