Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S4 B8 3.0 TFSI 2010r. by Adi_328!


adi_328

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam Wam moje autko, które zakupiłem 2 miesiące temu.

Jest to Audi S4 B8 2010r. moc 333 HP/440 NM,katalogowo 5.1 do 100km/h, na 1/4 mili uzyskałem 13.14s a myślę,że spokojnie można zejść poniżej 13 sekund :) Auto posiada praktycznie wszystko oprócz navi i B&O. Krótko mówiąc: KOCHAM JE :D Niesamowita fura, banan nie schodzi z twarzy :)

Kilka fotek:

ovayz36f.jpg

8mpqofwn.jpg

5eytfhkp.jpg

urply8rt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięna a ubezpieczenie pewnie fiu fiu ile dałeś za nią ? oczywiscie jesli to nie tajemnica :) bo korci mnie na coś podobnego tylko zeby już przywieź to do PL

Edytowane przez Lutek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to auto 2 miechy i jeszcze nie byłeś na kuracji wzmacniającej? :kox:

Piękna bestia, szkoda że kierownica po złej stronie :decayed:

Edytowane przez Marc!n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak można do S4 nie wsadzić navi

Przy biegach łyso jak w najtańszej banzynie

Co za burak ją zamawiał w ASO

Fura piekna - szkoda że w PL nie ma tych cen co u Was


doprowadź sobie końcówki wydechu do odpowiedniego stanu - ładnie wtedy będzie się to z wstawkami chromu komponować


493cc305f72b894em.jpg
df6ea6b725daeb79m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięna a ubezpieczenie pewnie fiu fiu ile dałeś za nią ? oczywiscie jesli to nie tajemnica :) bo korci mnie na coś podobnego tylko zeby już przywieź to do PL

Właśnie ubezpieczenie mam bardzo tanie,aż sam się zdziwiłem, bo policzyli mi taniej niż za poprzednie auto A4 Cabrio B7 2.0 tdi... A jeśli chodzi o koszt zakupu to za ten rok i przebieg trzeba dać ok 22k £ i tyle właśnie zapłaciłem.

Masz to auto 2 miechy i jeszcze nie byłeś na kuracji wzmacniającej? :kox:

Piękna bestia, szkoda że kierownica po złej stronie :decayed:

Hehe właśnie rozważam parę opcji,zastanawiam się czy może na początek sama mapa na 400hp/520nm wystarczy czy też może od razu lepiej walić z grubej rury i zrobić kolo kompresora,dolot i program na jakieś 450hp...

nie rozumiem jak można do S4 nie wsadzić navi

Przy biegach łyso jak w najtańszej banzynie

Co za burak ją zamawiał w ASO

Fura piekna - szkoda że w PL nie ma tych cen co u Was

doprowadź sobie końcówki wydechu do odpowiedniego stanu - ładnie wtedy będzie się to z wstawkami chromu komponować

493cc305f72b894em.jpg

df6ea6b725daeb79m.jpg

Mi akurat brak navi zupełnie nie przeszkadza, ale fakt ,ze w uk auta są często bardzo słabo wyposazone, nie wiem gdzie tu logika,zwłaszcza,ze poprzedni właściciel kupił to auto z salonu za gotówkę,więc wykładając prawie 50k £ szukał oszczędności:)

W każdym razie ważne ,ze auto ma Audi Drive Select, wiele aut tutaj tego nie posiada. Jeśli chodzi o ceny to fakt ,jest taniej niż w Pl, ale podobnie jak w Polsce,za zadbane egzemplarze z małym przebiegiem tez trzeba wyłożyć kasę. A jeśli chodzi o wydech to końcówki na pewno zostaną wypolerowane,na razie ogarnąłem sobie porządnie tapicerkę i środek oraz zrobiłem jednostopniową polerkę, bawię się trochę w detailing więc na pewno autko zostanie zrobione na tip-top:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucić to można softa i lift frontu.. takie pierdoły jak nie potrzebna navi czy drogie (nie koniecznie lepsze) nagłosnienie jak ma się doładowaną v6 pod maską to strata kasy ;)

Cena jak za angola nie taka atrakcyjna.. a szkoda bo już się zaczynałem ślinić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


takie pierdoły jak nie potrzebna navi

Navi w dzisiejszych czasach się zawsze przydaje ja zaczął bym od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych czasach to navi jest w smartfonie i chyba wystarczy?

Ale mod jest mod, nie musi być użyteczny :grin:

Dokładnie, mam totalnie wywalone w navi,mam w telefonie i wystarczy, w planach wzrost mocy i audio, musze tylko znaleźć jakiegoś magika od car audio, bo w Szkocji, pomimo tego ,że mieszkam w stolicy, to za bardzo nie ma tu nikogo godnego polecenia. Edytowane przez adi_328
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie ,że przód sprzed liftu wygląda agresywniej? To trochę tak jak z BMW e92 przed i po 2010,wersja sprzed liftu prezentuje się lepiej (przód w każdym razie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...