Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] 1.8 T w Quattro Black Kombi by Carire **

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam kolegów z forum :decayed: :hi: :hi:

Juz od jakiegoś czasu a dokładnie od czerwca pomykam sobie moją A4 :banan::naughty::kox:

Po przesiadce z diesla jakim był Leon TopSport pomodzony przez Composport Kraków na 191/390 jeździ się całkiem przyjemnie ale sofcik musi delikatny wpaść ale to pewnie po zimie :naughty:

Moje Cacuszko:

:kox:

* rocznik : 2003 (wrzesień) :D

* przebieg : 162.500 km w dni u zakupu ;)

* silnik : 1.8 T Q BFB (163km) :banan:

* wersja : zawieszenie s-line + środek s-line :banan:

wyposażenie :

- ABS

-ESP

-skrzynia manual

-pakiet światło

- tapicerka typu SPEED

- bixenony

-2x elektryczne szyby

- lodówka

- szyberdach

- napęd Quattro :D

- 17 '' felgi S-line

- czarna podsufitka :decayed:

- relingi dachowe

- podłokietnik przód + tył

- kierownica s-line

- domykanie, otwieranie szyb z kluczyka

- hak

- bluetooth parrot :kox:

- dwustrefowy climatronic

- podparcie lędźwiowego oparcia kręgosłupa dla obu przednich foteli

- światła przeciwmgłowe przód

zrobione jak do tej pory zostało:

- rozrząd + pompa wody + oleje w silniku + skrzyni i dyfrze

- przyciemnione szybki

- wymiana ramion wycieraczek przód + tył i

- klocki ATE czerwone

- montaż Gazu sekwencja :P

- wymiana filtórw na Knechta = nabita klima

- kosmetyka nadwozia :banan:

Plany :

- sofcik

- końcówki Ulter

- nakładki na pedały od RS4

- RNS'e

- pełny FIS

- felgi 18 "

- grzane stołki

to tak na szybko :kox:

teraz czas na jakieś zdjęcia poglądowe co i jak więc zapraszam Was :wink::hi:

mam nadzieje że coś tam widać i że się podoba :naughty::hi:

IMG_0573.jpg
image hosting free

IMG_0571.jpg
photos upload

IMG_0617.jpg
upload gambar

IMG_0566.jpg
upload pic

IMG_0631.jpg
photo uploading websites

IMG_0635.jpg
upload image online free

IMG_0620.jpg
image hosting without account

IMG_0626.jpg
print screen windows 7

IMG_0623.jpg
photoupload

IMG_0218.jpg
image hosting no registration

niebieska pianka :D

IMG_0558.jpg
adult image upload

jakieś tam kropelki :P

IMG_0206.jpg
images upload

IMG_0210.jpg
upload an image

IMG_0580.jpg
temp image upload

coś się tam chyba odbija :P

IMG_0588.jpg
pic host

IMG_0050.jpg
take a screenshot

IMG_0637.jpg
upload photo

IMG_0639.jpg
upload imagem

ostatnie już jak na tą chwilę :P

IMG_0581.jpg
pc screenshot

Proszę i Pozdrawiam :)

:hi: :hi: :hi::banan: :banan: :banan:

Opublikowano

Jak dla mnie świetnie wygląda ;-)

Opublikowano

Kolejny ładny avancik bezawaryjności życzę :wink:

Opublikowano

Elegancki Avancik :wink: Powodzenia w modach i radości z jazdy :wink:

Opublikowano

Fajna sztuka, jak sprzedam swoja to takiej bede szukal:)

Opublikowano

Ładna audirka.

// Lumia 625 \\

Opublikowano

Piękne :)

Opublikowano

Prostuje rogi ten avancik, z chęcią zamieniłbym sowjego AWX-a na cuś takiego, bezawaryjności i powodzenia w rezanku, pozdr.

Opublikowano

Ładny sprzęt, oby służył jak najlepiej i jak najdłużej ;-)

Opublikowano

Fajny, w PL kupiłeś? Skrzynia V czy VI?

Edytowane przez azure

Opublikowano
  • Autor

Fajny, w PL kupiłeś? Skrzynia V czy VI?

tak kupiony w PL ale ściągnięty z DE a skrzynia jak oczywiście VI :hi:

Opublikowano

Super sprzęcik kolego.Bezawaryjności:)

Opublikowano

bardzo ladny avancik i zadbany ;) tylko ta instalke lpg pod maska masz strasznie porozrzucana estetyki przy montazu raczej nie bylo :kwasny: poza tym wszystko ok :wink:

Opublikowano
  • Autor

bardzo ladny avancik i zadbany ;) tylko ta instalke lpg pod maska masz strasznie porozrzucana estetyki przy montazu raczej nie bylo :kwasny: poza tym wszystko ok :wink:

mówisz że aż tak żle? a jak ty masz? może coś się da poprawić :wink:

Opublikowano

zle nie jest to ma dzialac :wink: tylko na instalke wydaje sie kupe kasy to gazownik powinien sie troche postarac i jakos to poukladac ladnie a u ciebie o tak rzucone hehe, u mnie np pod maska nic nie widac wtryski pod kolekotr schowane

Opublikowano

Pewnie chodzi o to ze za długie wężyki. W miarę możliwości powinny być jak najkrótsze.

Opublikowano

Fajny, w PL kupiłeś? Skrzynia V czy VI?

tak kupiony w PL ale ściągnięty z DE a skrzynia jak oczywiście VI :hi:

o to widzisz, da się ładną sztukę i w PL kupić :-)

Gdzie ją dorwałeś? Może handlarz będzie znowu miał coś rozsądnego... Może być PW.

Opublikowano
  • Autor

Fajny, w PL kupiłeś? Skrzynia V czy VI?

tak kupiony w PL ale ściągnięty z DE a skrzynia jak oczywiście VI :hi:

o to widzisz, da się ładną sztukę i w PL kupić :-)

Gdzie ją dorwałeś? Może handlarz będzie znowu miał coś rozsądnego... Może być PW.

można ale czekałem na nią ponad 5 miesięcy... ale warto było :banan:

http://www.mpmoto.eu/

od tego gościa, możesz powiedzieć że jesteś od gościa z gór z 1.8 T Q kupione w czerwcu będzie mnie pamietał :naughty:

Opublikowano

MPMoto to przecież forumowy Miszel więc będziesz Pan zadowolony :thumbup1:

Ładnie wypucowany samochód. : )

Opublikowano
  • Autor

MPMoto to przecież forumowy Miszel więc będziesz Pan zadowolony :thumbup1:

Ładnie wypucowany samochód. : )

dokładnie :)

ale swoje odczekać trzeba więc działaj jak najszybciej :hi::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.