Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 ARG] Jaki gaz do 1.8 możecie polecić


Chuck93

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Staga 4 Eco, Sam go mam. On sie poprostu nadaje do prostych w strojeniu samochodów- ma trochę zblokowany soft. Ale w a4 będzie chodził bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko się cieszyć z tankowania na stacji i przebiegu 37 litrów za 66.23 :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewnym forum z instalacjach mozna wiele sie dowiedziec na temat instalacji i komponentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lat temu instalowalem BRC 24, zmieniam tylko filtry nic po za ty nie robie tylko tankuje gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu zmieniłem zwykła instalację 1 generacji która była pomyłką na Stag'a 4. Różnica na prawdę ogromna, tylko lać i cieszyć się z idealnej pracy silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko się cieszyć z tankowania na stacji i przebiegu 37 litrów za 66.23 :banan:

a dlaczego 37 litrów ?ja mam w kole i wchodzi mi 49,5 litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miesiąc temu założyłem instalację do do swojego auta. Silnik ARG, do tej pory przejechałem 2000 km i póki co jestem bardzo zadowolony.

Jednostka sterująca STAG GO FAST, reduktor ALASKA, elektrozawory TOMASETTO, wtryski BARRACUDA i zbiornik w kole 67 litrów.

Zapłaciłem za całość 2200 zł, spalanie gazu średnio 10 litrów, tyle samo co benzyny. Przełącznik gazu zamontowany w tunelu środkowym, przy zapalniczce.

Także poleciłbym zakład w którym montowali mi gaz, Śrem-Nochowo. Czas montażu 9 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


reduktor ALASKA

ten reduktor to jest trochę za słaby do tego auta,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co chodzi bardzo ładnie, jest dynamiczny, nie szarpie, na każdym biegu kręci do końca bez problemu. Przejechałem na tej instalce dopiero 2000 km, zobaczymy co będzie dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic dalej do patrzenia, bo dalej zacznie tylko puszczać gaz podcisnieniem. Gazmen powienien wrzucic choć sharka 1200 zamiast tej alaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz niech zmieni tą alaske na coś wydajniejszego. Przerabiałem Alaskę założona przez gazownika w swoim ADR, czym więcej przejechane tym bardziej nie wyrabiała i na wysokich obrotach było ubogo ;) Szkoda silnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaniepokoiliście Panowie tą Alaską, tym bardziej, że przed montażem rozmawiałem z właścicielem, że instalka ma być wydajna i mają założyć najlepsze co mają. Z resztą facet mnie pytał, czy będę jeździł tym autem, czy na handel, bo założyli by mi wtedy coś najtańszego...

Niedługo będę jechał na przegląd gwarancyjny, to nadam temat.

Dzięki za sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko to strach myśleć co to moglo by być.

Alaska to nie jest zly reduktor, ale nie do takiej mocy.

Niektóre montery do 90% aut założą nieśmiertelny zestaw,czyli eco/alaska/valtek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam STAGA 4 eco przejechałem na nim już 50 tys km i żadnych problemów tylko wymiana filtrów i bezproblemowa jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko się cieszyć z tankowania na stacji i przebiegu 37 litrów za 66.23 :banan:

a dlaczego 37 litrów ?ja mam w kole i wchodzi mi 49,5 litra.

mam tak ustawione 36 -37 i odbija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

AGS | Auto Gaz SuchedniĂłw - Samochodowe instalacje LPG

co sądzicie o tej instalacji gazowej do 1.8 ARG ?

sterownik gazowy jeszcze ujdzie ale reszta to słabizna,

jeśli nie chcesz być stałym bywalcem tego zakładu to nie zakładaj tam instalacji.

Edytowane przez darko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sterownik gazowy jeszcze ujdzie ale reszta to słabizna,
jeśli nie chcesz być stałym bywalcem tego zakładu to nie zakładaj tam instalacji.

czemu tam nie zakładać? masz jakieś opinie o tym zakładzie?

to ta droższa instalacja będzie lepsza? link poniżej

http://www.lpgsuchedniow.pl/promocja_premium.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...