Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wypalanie DPFa w silniku BMR 2.0 170 tdi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak wygląda procedura wypalanie DPFa w silniku BMR 2.0 170 tdi? tak jak w 1.9?

Opublikowano

Silnik BMR jest w Pasku,pytaj na forum Passata.

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem, tam nikt nie odpisuje a tu chłopacy mają też takie silniki więc pewnie będzie podobnie

Opublikowano

Pewnie chodzi Ci o serwisowe wypalanie ?

Wchodzisz do swojego programu nie wiem VCDS, VAG, KTS, AUTOCOM i włączasz serwisowe czyszczenie DPF.

Silnik sobie zwiększa obroty, analizuje temperatury i wiele innych rzeczy po czym po ok. 15 minutach wyświetla komunikat END.

Opublikowano

W VCDSie nie jest tak prosto jak piszesz

wchodzi sie w adaptacje i podczas jazdy wpisuje się kodowanie 10016

I sprawdza się w blokach pomiarowych

zeby dobrze sie wypalił trzeba zrobic to z 5 razy

Opublikowano

podcza jazdy wpisujesz czy na postoju??

do kazdego silnika 1,9 czy 2,0 jest taka sama procedura i kodowanie?

w ktorym kanale sprawdzić w jakim % zapchany jest DPF?

Opublikowano

Podczas jazdy

nie pamietam ktore bloki pomiarowe ale cos kolo 100.

Jest tam tez temperatura. Widac jak się podnosi podczas wypalania.

Opublikowano

Temperatury i stan zapełnienia podejrzysz w kanale 075, w następującej kolejności ( od lewej ):

- temperatura przed turbo (st.C)

- temperatura przed DPF-em (st.C)

- stopień zapełnienia filtra (%)

- temperatura za filtrem (st.C)

Opublikowano
  • Autor

a czyli wprowadzamy inne dane

[Wybierz]

[01 - Engine]

[Coding-II - 11]

  • Włącz Regeneracja wprowadzając 10016 a nie jak w 1.9 "21295"

dobrze rozumiem?

Opublikowano

Probowales wogole wypalac DPFa zgodnie z procedura Ross-Techa? Jesli nie to sprobuj, jesli tak to napisz jakie konkretnie masz problemy.

Edytowane przez kuebk

Opublikowano
  • Autor

jednak jest identycznie jak w 1.9 czyli wpisujemy 21295 w coding

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam mam napelnienie 100.61 % jazda przez 3 godziny nie pomogla mam do tego tryb awaryjny co robic? stało sie tak jak padła turbina i olej poszedl na filtr

Vag can pro KKL poradzi sobie z awaryjnym wypaleniem filtra ?? z oleju

Edytowane przez oomichalekoo

Opublikowano

Przy takim zapełnieniu, w dodatku olejem, to samym VAG-iem nic nie zrobisz w kwestii jego usprawnienia :naughty:

Możesz popróbować fizycznie go "umyć" chemią, ale osobiście blado to widzę :hi:

Prędzej po tej operacji będzie się nadawał na skup, niż do dalszej pracy :decayed:

Opublikowano

Ale jak go myc? Przez sąde czy trzeba roscinac filtr

Ale jak go myc? Przez sąde czy trzeba roscinac filtr

Pojechałem do pracy na trybie awaryjnym i na filtrze po dojechaniu na miejsce nadal sie palil.Poszedlem do pracy wrocililem i juz tego nie bylo olej silnikowy sciekl z filtra przez rure.Przedmuchiwac nie chciało bo zle mi fachowcy wyregulowali gruche od turba dopiero z Tata to naprawiliscmy wszystko juz OK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.