Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa regulacja lędźwi w fotelach


mateusz233

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś działam z płytkami :) z kwasówy nie z alu ;)

Płytki okazały się za cienkie . Ale wpadłem na pomysł uchwytów kablowych :). Narazie działa . :D68f72c90f517556806ba18890768beb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam za słabe jednak . U mnie mało drutu z lewej i wyskakuje ale jak komuś sie złamalo w innym miejscu to myśle że git :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiencie ten drut na całosci - zastosowanie z sufitu podwieszanego odpowiednio dogietego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest na tyle spręzysty żeby go zaadaptować i na tyle niesprężysty zeby go powyginać? :)

Panowie do czego są te naklejki zmateriałem w reperaturkach pleców fotela?

ec2d0014370e11607e4322129b67c86e.jpgbd99db2064c0dbf817b778eed33733cb.jpgb7c83b26af281966d06e90d0ef4131e3.jpg

Zagniecione szczypcami hula któryś dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dziś podobny problem myślałem ze to tylko zatrzask osłony ale miałem takie przeczucie że coś musi być nie tak że go złamało i... miałem racje urwany pręt z lewej strony...
poradziłem z tym sobie trochę w inny sposób mianowicie z blaszki zrobiłem tuleję i zostawiłem kawałek aby zagiąć na końcu tego zakrętu pręta całość połączyłem ze sobą poprzednio smarując klejem dwuskładnikowym :)
po zagięciu odstającej blaszki zrobiłem to samo na koniec skleiłem zaczep i zmontowałem plastyk z powrotem jak na razie działa ale jak na długo nie jestem pewien w razie czego skorzystam z waszych patentów chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pozwoloicie ze dolącze do tematu po zakupie auta ustawianie dzialalo bylo ok wczoraj zauwazylem ze nie dziala ustawianie gora -dol

i nie slychac silniczka wcale o teraz tak sie zastanawiam czy przesuniecie fotela max do tylu moglo cos rozlaczyc

z tego co czytam to nawet po zerwaniu tego druta silnik powinien chodzic ?czy sie myle

i czy 2 silniki chodza na tym samym bezpieczniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez raz nie działało góra-dół ale ruszyło po jakims czasie. coś się przycięło. Musisz ściągnąć plecki i zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to ja też się podepne pod tem, mianowicie chodzi mi oto i chce się dowiedzieć czy też mogę mieć zerwane to ciegno, skoro ledzwie Góra dół działają a przód tył nie i wdodatku nieslychac silniczka, czy to to ciegno zerwane czy coś z silniczkiem lub dzojstkiem od sterowania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być słychać przełącznik w momencie naciśnięcia ,jeżeli nie -joystik do wymiany. Miałem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy ten dzojtik jest ciezko wymienic ?? no jak naciskam to nic niebuczy a powinien silniczek buczec a tu cichosza . mysle ze chyba łatwiej wymienic dzojtkik niz to ciegno .ale to chyba nie ono bo silnik niepracuje jak naciskam tak jaby przycisk był walniety , tylko góa dół działa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka a że się zapytam nie zakladajac tematu czy posiadacie manualna do fotela s-line w b7 ?

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz działa byłem w trasie i tak z ciekawosci naciłem i zadziałało wszysko jest ok ...hurraa. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dołączyłem do klubu problemów z elektrycznymi lędźwiami:

- nie działa regulacja wypychania/chowania lędźwi (góra/dół działa), prąd do silnika dochodzi, słychać tylko cyknięcie i nic więcej, tak jakby lędźwie były w krańcowym położeniu i dalej już iść nie mogły, tylko że u mnie przy "cofaniu" też cyka. Miał ktoś cos podobnego? Linkę ściągnąłem z prowadnic tak aby była luźna ale dalej to samo. Czy to oznaka padającego silniczka?

- druga sprawa to standard, pęknięty pręt, tylko że u mnie pękło jakby w środku zalanego plastiku i pręt nie trzyma, ma ktoś pomysł jak temu zaradzić? Patrzyłem na podobne tematy ale tam zazwyczaj pękał bardziej po bokach. Tak to u mnie wygląda:

5ed2430782d17f40med.jpg

I na koniec jeszcze jedna prośba, mógłby ktoś w dwóch zdaniach opisać jak wytargać z fotela cały mechanizm lędźwi?

Pozdrawiam
Andrzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzejemy kotleta ?  

wymieniłem bezpiecznik pod kierownicą sprawdziłem czy lędźwie działają- fotel pasażera wszystko gra (do tyłu do przodu góra dół) kiedy sprawdzałem fotel kierowcy góra dół działa poprawnie natomiast przód tył nie działa i nie słychać żeby silniczek pracował. kiedy spróbowałem po raz drugi lub przytrzymałem dłużej przycisk do przodu spaliło bezpiecznik. nie wymieniłem na następny wolałem sięgnąć po poradę tutaj. 

jakieś pomysły co czynić? rozbierać fotel? w czym problem spotkał się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...