Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!


lester0071

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie poszło na czesci

trochę wiary i optymizmu

cały czas wierzyłem że sie odnajdzie i oooo jest masz babo placek huraaa :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary, jesteś chyba w czepku urodzony - z takim fartem!!!!!!!!

Jak cała reszta naszej paki cieszę się z Tobą.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki !!!

Mieszkamy "stosunkowo" :) blisko siebie, tyle, że ja nie miałem takiego szczęscia.

Mojego T4 nie znaleźli i po 30 dniach zamknęli dochodzenie.

Tez czekałem na telefon od "uczciwego" złodzieja ale niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej znajomej po kradzieży i odnalezieniu auta policja trzymała je prawie rok na parkingu policyjnym zanim wszystko "wyjaśnili".

poważnie tyle to może potrwać?? :shocked: to co oni w tym czasie robią?? :kwasny: chłopak znalazł auto a okaże się że dostanie je za jakiś dłuższy czas co za życie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biore wszystkie w 4 edycji jak sie znajdzie moje audi które zgineło z pod bloku 23.09.2008 !!!!!!

No to ile mam zamawiać tych koszulek :cool1:

_________________________________________________

Gratuluję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile miało być ??

cała reszta z IV edycji :>

i Gratulacje odnalezienia niuni miejmy nadzieje że jest w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie uwieżycie !!!! Przeglądam dzisiaj poranną prasą a dokładnie gazetę lubuską25.10.2008r i co piszą? Że policja znalazła skradzione auta i jedno z nich bylo z krosna (...)

Jestem ciekawy w jakich warunkach znaleźli to auto... Fajnie, że wszystko się wyjaśniło. :th:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi odebrane stan jak po kradzieży nie jest straszny klamka i stacyjka do wymiany , antena GPS na dachu wyrwana koncowka no i w środku duży bałagan. Poprosiłem włamywacza z Z.G. do sprawdzenia kosztow przy wymianie stacyjki wzioł 200zł i dal mi nowa stacyjke a tą ktora kupilem za 200zl zabral i koszt naprawy z kupnem stacyjki 400zł to duzo ??a jak mu powiedzialem ze to za duzo i zeby nei robił dalej to powiedzial ze w takim razie bieże za dojazd 200zl.ja uważam że mnie skasował za dużo i nie dalo się z nim porozmawiac nie polecam goscia i sam nigdy nie poprosze goscia o pomoc ale to długa historia do opowiedzenia, jedno jest pewne nigdy wiecej jego usług i nikomu nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i jeszcze jedna sprawa powiedzial ze klamke też mi zrobi ale to bedzie kosztowalo kilka setek, odrazu mu powiedzialem zeby nawet nei dotykal tych klamek bo zaraz mi policzy za dotkniecie ze 200zł, poprostu gosciu mnie zdenerwowal skromnie to ujmując !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: e to dupowato chcial cie naciagnac jak talala trzeba bylo jechac do jakiegos normalnego mech . to pewnie by wziol za calos te 200zl + twoja stacyjka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się jakiś h.j co żeruje na krzywdzie innych.Granulacje,że masz auto w domu,szybko poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...