Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesli przy palowaniu to tak bedzie. wes pojezdzij normalnie ale w miare dynamicznie. jak tez bedzie w podobnych kolorach turbo to kat do sprawdzenia. masz jakies ubytki oleju?

Opublikowano
  • Autor

Ubytek w oleju był minimalny ok 200ml na 2kkm tak wiec to jest chyba norma, wymieniałem ostatnio rozrząd wraz z napinaczem łańcuszka i tam była uszczelka nieszczelna i troszkę oleju się lało to może tamtędy uciekał olej. Teraz po przejechaniu 1 tys po wymianie rozrządu na bagnecie nic nie ubyło.

Po jeździe dynamicznej ale nie pałowaniu turbo też jest czerwone (widać to tylko w całkowitej ciemności) ale nie tak bardzo jak po pałowaniu. Pytanko jaki jest koszt wywalenia katalizatora i założenia DP.

Ogólnie mam problemy jeszcze z N75 i wrzucę logi dziś wieczorem to poproszę o analizę. A Turbo ma wstawać przy 2400 obrotów ??

Opublikowano

Mowisz o serii czyli ok 0,6bara?

Moje K03-073 z BEX dmucha 1.1bara przy 2300obr... wiec masz odpowiedz..

PS: Twój BEX to perełka z allegro?

Opublikowano
  • Autor

Co znaczy perełka z allegro ?? Auto kupione w komisie pod Warszawą w maju i wymieniam wszystko co zepsute po kolei :) tak żeby autko chodziło jak ma chodzić.

Bardzo proszę o analizę logów czy wszystko jest ok ?? - jutro do wymiany idzie n75 wczoraj go rozebrałem przeczyściłem i jest troszkę lepiej.

002+033, 020+003, 115+118

http://vaglog.pl/log_192542.html

http://vaglog.pl/log_192541.html

http://vaglog.pl/log_192543.html

Opublikowano

Zrob te logi po ludzku

wszystkie dynanmiczne nogą w podłodze na 3 biegu od 1000 do odcinki

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Na Pb98 to logowales? DV masz nadal stary? Sprawdź DV, sprawdz szczelność całego ukladu, zalej PB98 i zrob logi.

Chodziło mi o to, ze pewnie sprzedawca zachwalal ze super stan, nic nie stuka nic nie puka a po zrobieniu logow nie jest za dobrze...

Spoko oko, ogarnie się to i będzie smigac.

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor

Logi poprawione zrobione dokładnie tak jak pisałeś na 3 o 1000 do odcinki: zawór DV był wymieniany w czerwcu, logi robione na PB95, co do układu dolotowego ręki nie dam sobie uciąć że jest szczelny. Proszę powiedz mi co widziałeś w logach że jest nie tak ??

http://vaglog.pl/log_192549.html

http://vaglog.pl/log_192548.html

http://vaglog.pl/log_192547.html

Opublikowano

Szczelnosc sprawdz, DVke i N75

turbo pozno wstaje

Opublikowano

Wejdz w engine i skasuj bledy przed logowaniem. Potem loguj.

Jak trochę pojeździsz to podaj jakie wartości masz w kanale 032. Sa tam dwie pozycje. Podaj je.

Turbo pozno wstaje, cofa zapłon, ale to pewnie przez Pb95. Jak na moje oko to przepływomierz tez do wymiany bo zawyza o jakies 10-20g/s

Opublikowano
  • Autor

Ok to logi wrzucę już jutro bo piwko otwarłem właśnie :) Powiedz mi to lać trzeba PB98 ?? Błędów w engine nie mam żadnych. Jutro wymieniam N75. Jutro sprawdzę DV i szczelność układu dolotowego.

Miałem też problem z rozrządem pisałem tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295064-blad-16725-p0341-po-wymianie-rozrzadu-bex/

Mam jeszcze jedną matulką prośbę czy mógłbyś zobaczyć na przepławkę u mojego kumpla 2.0ALT:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295643-20-alt-wymieniona-przeplywka-prosba-o-analize/

Opublikowano

ja bym zalal pb98, wszedł w "Engine", skasowal bledy i podmienił przepływkę.

Nie ruszaj poki co innych rzeczy

Opublikowano

dziura w dolocie do sprawdzenia

Opublikowano

Mowisz o serii czyli ok 0,6bara?

Moje K03-073 z BEX dmucha 1.1bara przy 2300obr... wiec masz odpowiedz..

Możesz podać jakieś logi? Nie chce mi się wierzyć że masz takie doładowanie przy tak niskich obrotach nawet na 6 biegu.

Opublikowano

To uwierz, fragment logów na 3 biegu.

Kocham tą turbinę i auto bo z samego dołu jakby to dyplomatycznie ująć "wy***rdala z miejsca" ;)

Group B: '118 Engine Speed Intake Air Wastegate (N75) Boost Pressure TIME (G28) Temperature (G42) Duty Cycle (actual) STAMP /min °C % mbar 4,05 1840 24 95,3 1450 4,58 1960 24 95,3 1610 5,13 2120 24 95,3 1820 5,65 2320 24 74,5 2110 6,17 2520 23 76,1 2230 6,7 2720 23 75,7 2220 7,24 2920 22 71,4 2270

Po wklejeniu trafi formatowanie :/

OBR boost
1840 1450
1960 1610
2120 1820
2320 2110
2520 2230
2720 2220
2920 2270

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor

To uwierz, fragment logów na 3 biegu.

Kocham tą turbinę i auto bo z samego dołu jakby to dyplomatycznie ująć "wy***rdala z miejsca" ;)

Group B: '118 Engine Speed Intake Air Wastegate (N75) Boost Pressure TIME (G28) Temperature (G42) Duty Cycle (actual) STAMP /min °C % mbar 4,05 1840 24 95,3 1450 4,58 1960 24 95,3 1610 5,13 2120 24 95,3 1820 5,65 2320 24 74,5 2110 6,17 2520 23 76,1 2230 6,7 2720 23 75,7 2220 7,24 2920 22 71,4 2270

Po wklejeniu trafi formatowanie :/

OBR boost
1840 1450
1960 1610
2120 1820
2320 2110
2520 2230
2720 2220
2920 2270

Zabiłeś mnie tym.... super Ci to autko pracuje :) ja takiego boost jak tym masz przy 1960 obrotów mam prawie na odcince ;/ to widzę że u mnie całkiem coś nie tak jest :( wymieniłem dziś N75 z ASO i turbo pracuje lepiej równiej ale nie ma tego sssssss przy turbo start ;/ powiedz mi masz DP + program ??

Opublikowano

W moim podpisie masz link do opisu całego auta :)

Opublikowano
  • Autor

ok niestety na lg g2 android teraz przegladam i brak tego linku bede w domu to zobacze dzieki :)

W moim podpisie masz link do opisu całego auta :)

Ok widziałem :) w takim razie mi zostało do ogarnięcia turbo tylko + DP + program i mam nadzieje że będzie tak jak u Ciebie ... zrobię z turbo i dp bo 2 smic wydaje mi się że ok Seryjny BEX to od razu dzwonie do gregor10 o program. zakochałem się w Twoich logach

Opublikowano

metalowego TIPa tez zapodaj

Edytowane przez Dev

Opublikowano

zbyt uboga mieszanka lub zatkany kat nie jest to do końca normalne jakie massz egt i afr?

Opublikowano

tak ma byc


kolega ostatnio wrocil z 1.8t z programu usunał kata i po ostrzejszej jezdzie tak sie turbo zachowuje, spij spokojnie

dodam ze program robił .......... nie byle kto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.