Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 ALLROAD 2.0 TDI CROATIA1979

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po długich poszukiwaniach wreszcie znalazłem moje AUDI A4 ALLROAD.

Jako że miłość do marki nie wygasa i jest to moje kolejne Audi tym razem wymarzone postanowiłem podzielic się zakupem z Wami.

A wiec jest to:

AUDI A4 ALLROAD 2010 R

Przebieg 124 000km

Silnik: 2.0 tdi 170KM

Kolor : Teak Brown

Naped: Quattro oczywiscie :)

Pozostałe wazniejsze elementy wyposazenia:

Bixenony

Klimatronic 3 strefowy

Sportowe, materiałowe, podgrzewane fotele z regulacją elektryczną lędźwi

Elektryczne podgrzewane lusterka boczne

Tempomat

Servotronic

Czujnik deszczu i zmierzchu

System Audi Concert

Bluetooth

Pakiet oswietlenia wnetrzą w tym przestrzeni pod nogi

Kierownica trójramienna wielofunkcyjna

System Start/stop

Przyciemniane szyby

Felgi seryjne 8jx18 z oponami letnimi 245/45/18

Felgi seryjne 7,5x17 z oponami zimowymi 225/55/17

Najbliższe plany: MMI 3g a później pewnie jakiś Chip.... :D

2hd3a74.jpg

2n034v8.jpg

2i2op3.jpg

rihl02.jpg

296lxec.jpg

14tphly.jpg

fdx3b9.jpg

Edytowane przez croatia1979

Opublikowano

Piękna :hi: Moje marzenie :kox:

Opublikowano

Przepiękne auto, świetne zestawienie koloru nadwozia i tapicerki. Po prostu bajka .

Opublikowano

Super, furka. :thumbup1:

Gratulacje

Opublikowano

świetne! powodzenia i bezawaryjności :)

Opublikowano

Piękna autko...ale mój ładniejszy:-)

Jeśli chodzi o chip to polecam TC-Performance w Łodzi. Znajdź fanpage'a na FB. Jest tam moja. Po chipie 205KM i 420Nm. Różnica znacząca, spalanie niższe przy większych prędkościach.

Jak jeździ się na profilu 245 w Twoim autku?

Opublikowano
  • Autor

Piękna autko...ale mój ładniejszy:-)

Jeśli chodzi o chip to polecam TC-Performance w Łodzi. Znajdź fanpage'a na FB. Jest tam moja. Po chipie 205KM i 420Nm. Różnica znacząca, spalanie niższe przy większych prędkościach.

Jak jeździ się na profilu 245 w Twoim autku?

Odnosnie chipa to dzięki za namiary pewnie skorzystam....Jesli chodzi o felgi i opony 245/45/18 na prostej drodze rewelacja natomiast na dziurach jednak czuć mały dyskomfort nawet mimo iz to ALLROAD. Na zime zmieniam na 17stki seryjne z oponami 225/55/17 i porównam odczucia.

Opublikowano

kolor :kox: ach te b8 :jerk:

Opublikowano

Zajebiaszczaaaaa :D no nie dziwie się że wymażone, też bym nie pogardził D:

Opublikowano

Bardzo ładne :wink:

Opublikowano

Fajna :) Wydech na dwie rurki będzie? Termin w Rzeszowie koniecznie, bo te trzy pokrętła strasznie wyglądają.

Opublikowano

Ładna gratki zakupu :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Fajna :) Wydech na dwie rurki będzie? Termin w Rzeszowie koniecznie, bo te trzy pokrętła strasznie wyglądają.

Moze 2 rurki tez rozpatrze.....A termin na co proponujesz ??? Mmi tam w Rzeszowie też zakładacie???

Opublikowano

W Rzeszowie to wnet samoloty zaczną robić z Naszych Audi, a ci z Niemcowni będą się od nich uczyć :wink:

Opublikowano

Mmi tam w Rzeszowie też zakładacie???

...MMI, PDC, ACC, ADS, ASA.... WC chyba jeszcze nie? :eusathink::wink:

PS. W Rzeszowie już od dawna konstruują samoloty. I części do nich. :naughty: Dzisiaj z rana leciałem Boeingiem z filtrem z pod Rzeszowa. I wyobraźcie sobie ze nie spadł :D

Opublikowano

Wręcz dostojna! ;)

Opublikowano

super autko. fajne zestawienie kolorów ;) też kiedyś o allroadzie myślałem niestety wyszło inaczej. bezawaryjności i powodzenia w modach

Opublikowano

Mamy WSK, MTU i Pratt & Whitney także do koloru do wyboru. Autko wypas gratuluje !

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.