Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lubię to

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak się zastanawiam.dużą jest różnica pomiędzy b6 a b7 w komforcie bo to tak naprawdę środek ten sam,prawie wszystko to samo

Opublikowano

To prawie robi wielką różnicę :wink: choć zawieszenie w zasadzie to samo ale B7 jest lepiej wytłumiona. Ma również kilka nowinek jak np bix skrętny.

Opublikowano
  • Autor

niby to samo ale co wnetrza to różnica jest , już jakość wykonania i materiałów jest dużo lepsza niż w b6 , w prowadzeniu b7 tez dużo lepiej porównuje tutaj moją b6 i b7

Opublikowano

Hmm... to ciekawe co piszecie Panowie. Co do wykonania wnętrza to się domyślałem ale prowadzenie i wyciszenie??? :huh:

Opublikowano
  • Autor

ja porównuje swoją b6 i b7 , b6 zawias 1ba+ spreżyny hr - nigdy wiecej takiego połączenia , b7 posiada servo zawias 1bv dużo sztywniejsze jak dla mnie o niebo lepsze od b6 , nie mówie że inna b6 w podobnym zestawieniu prowadzila by sie gorzej

Opublikowano

Jeździłem b6 z 1ba i 1 be ,średnio .dlatego pytam,w a6 juz przepaść. .

Opublikowano

Tomek, a nie jest tak, ze B7 jest zwyczajnie nowsze przez co plastiki tak nie skrzypia i moze materialy wygluszajace w lepszym stanie bo mniej styrane oraz to ze 3.0tdi jest ciezsze a to innaczej wplywa na odczuwanie, auto tak nie "skacze" jak mała taczka i dlatego takie odczucia ?:)

Opublikowano
  • Autor

Samo to ze wszystkie przyciski rączki tunel itp są wykonane dużo lepiej tzn nie wycierają sie tak jak to bywa w b6 , akurat moja b6 i b7 wagowo sie praktycznie nie różnią a w b6 połączenie amorów 1ba ze sprężynami obniżającymi to porażka , amory są miękkie i maja duży skok i auto skacze po drodze jak chce ;) ale bede zakładał do b6 amorki 1bv i zobaczymy ;)

Opublikowano

do b6 też wsadź gwint ! :naughty:

Opublikowano

Kolego jak jeździć na takich felgach przy takim naciągu żeby ich nie uszkodzić?

Opublikowano

Piękne kółka - zawsze o takich marzyłem :)

Opublikowano
  • Autor

Piękne kółka - zawsze o takich marzyłem :)

z checią zamieniłbym na twoje dwudziestki gdyby nie te baloniaste opony :naughty:

wpadł mały gadżet do wnętrza , super wygląda i wykonanie świetne , dzięki rafi :wink:

xnociwfx.jpg

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

Dodała sznytu :)

Widzę że uchwyt pod Nokie znalazł takie samo zastosowanie jak kiedyś w moim B7 :D

Opublikowano
  • Autor

a powiem ci że nawet to to praktyczne :grin:

Opublikowano

Nom, ja myślę że Niemce wiedzieli że te auta wcześniej czy później skończą w Polszy i po to właśnie tam wmodzili :P:D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Zapodaje sobie sledzika i czekam na zalozenie gwintu i spasowanie kola. :)

Opublikowano

przed chwilą odwaliłbym babola i kupił takie same koła ehhe :) byłby klon :)

Opublikowano

Tomek, jak się jeździ tiptronic? Zadowolony? Jakieś wady?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.