Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wężu od klimy w prawym rogu się napis po myciu pojawił :grin:

Opublikowano
3 godziny temu, tomekhxc napisał:

Śmieje ;)  tylko zajęcie dosyc czasochłonne :naughty: zreszta zawsze tak jest że jak ide myc auto to cały dzien schodzi :D 

Normalnie mam to samo.

Zazwyczaj najdłużej mi schodzi w soboty i często czas narzuca żona :decayed: Jak Ona kończy w domu sprzątać to ja wtedy mogę kończyć sprzątać auto.  Wcześniej nie ma co wychylać się z garażu :lol:

Efekt pracy :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, bjoern napisał:

Na wężu od klimy w prawym rogu się napis po myciu pojawił :grin:

a no faktycznie :facepalm::grin:

Opublikowano
2 minuty temu, tomekhxc napisał:

a no faktycznie :facepalm::grin:

 

38 minut temu, bjoern napisał:

Na wężu od klimy w prawym rogu się napis po myciu pojawił :grin:

Magia photoshop :P

Opublikowano

Tomek, wszelakich płynów eksploatacyjnych masz pod dostatkiem, a płynu chłodniczego poniżej minimum, no jak to tak :D

No i gdzie kapturki na śruby ramion wycieraczek: 8Z0955205

Myłeś tylko pędzelkiem i środkiem, czy jechałeś myjką ?

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
  • Autor

Wiem zawsze zapominam dolać :decayed: myłem środkiem plus pędzelek a na końcu karcher 

Opublikowano

Co to za magiczny środek?

 

Opublikowano
  • Autor

Green'gine ADBL ;) 

Opublikowano

Moze byc :decayed:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, FroS-t napisał:

Moze byc :decayed:

 Jak dla mnie ze wszystkich kosmetyków które przetestowałem ADBL wypada najlepiej ;) 

Opublikowano

ale wypucowany :D od razu inaczej wygląda komora :decayed:

Opublikowano

Przyłapany :hi:Piękna fura robi wrażenie :D

20733019_1423395014413755_1998622508_n.jpg

20707431_1423397474413509_229931056_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

o masz :decayed: trzeba było wstapić do sklepu a nie z ukrycia fotki trzaskać :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tomek ty masz recarosy z b6 ? ?

Opublikowano
  • Autor

Z materiałem speed , to już chyba z B7, czy się myle?

Opublikowano

kierowałem się plecami w fotelach z przodu i zagłówkami na tyle... speed raczej był w b6 

 ogólnie chodzi mi o podłączenie airbag bo ktoś pisał, ze kostki się różniły ?

Opublikowano
4 godziny temu, Norbas napisał:

kierowałem się plecami w fotelach z przodu i zagłówkami na tyle... speed raczej był w b6 

Po plecach i zagłówkach poznasz na pierwszy rzut oka. Speed był zarówno w B6 jak i w B7.

Opublikowano
22 godziny temu, Norbas napisał:

kierowałem się plecami w fotelach z przodu i zagłówkami na tyle... speed raczej był w b6 

 ogólnie chodzi mi o podłączenie airbag bo ktoś pisał, ze kostki się różniły ?

Zaufaj mi że niczym się nie różnią ,mam na myśli podłączenie ,sam miałem z S4 b6

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Pakiet zima założony , avus plus nowe opony Hankook Winter icept evo2 

zkLyBQL.jpg

Opublikowano

za***iście wyglada jak na zimę:good:, ile cali ten avus ma 18 czy 19 ? Ogolnie to sam zastanawiam się czy nie kupić 19 cali na przyszła zimę....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.