Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.Spotkałem sie z "gościem",który montował instalacje.Rozmawialiśmu nt. zamontowania wlewu pod klapką.

Jak wyżej w temacie(mam zamontowane w zderzaku,instalacja świeżo założona).Otóż teraz już chce on przełożyć wlew ze zderzaka pod klapkę (bo go zje.ałem tak dość konkretnie)tylko musiałem mu wytłumaczyć co i jak, bo mówił dalej,że przy dwóch tłumikach nie może być wlew pod klapką.Muszą być zachowane odpowiednie odstępy (przewody od tłumika 25 cm ).On nie wierzy,że auta z dwoma tłumikami mają wlew pod klapką (chce zdjęcia,mam mu pokazać,że ktoś ma tak zrobione przy dwóch tłumikach).Także porszę Was o zdjęcia aut,które mają dwa tłumiki i wlewy pod klapką.Mówił,że pod klapke wlew nie wejdzie,a ja powiedziałem,że w poprzednim audi maiałem tyko potrzebna jest przedłużka na wkręcanie.Potem zaś jak przełoży mi wlew obciąże go kosztami za zniszczenie zderzaka w aucie (zostanie dziura).Co poradzicie na ten temat???pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest skrucha bo gość pewnie sobie zdaje sprawę że odwalił fuszerkę ale niestety trafił na kogoś kto wie o co kaman. Machniesz mu tym rozporządzeniem od ministra transportu to pewnie jeszcze zmięknie. Podrzućcie koledze te fotki bo majster chyba chce naprawić swój błąd ale potrzebuje mieć DIY obrazkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy...Jakieś fotki czy coś wlewu pod klapką potrzbuję (aut z dwoma tłumikami).Prześlijcie jak możecie w prywatnej wiadomości.Pozdrawiam

Dzięki "Cwiara"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na stronę Adama rogowskiego ze snopkowa. On prowadzi fotorelacje swoich montaży. Sam bym Ci podeslal ale ja dopiero robię gaz w przyszłym tygodniu u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu do niego pojadę..Napiszę Wam co i jak.pzdr

Daj adres e-mail to wyślę Ci jak u mnie to wygląda. Ja mam na przejściówce, ale da się też zamontować zawór bez tej przejściówki tylko mi powiedział mechanik że jest dużo rezania i że lepiej zrobi mi tak bo on sobie prywatnie robił to nie żałował, a mi nie chciał ciąć za bardzo. Mimo to i tak jestem zadowolony, a przejściówka mi nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bez przejściówki i spokojnie wszystko "daje rade" , ale co kto woli, ważne że pod klapką.

(z przejścióką podobnież nie można samemu tankować )

Edytowane przez peem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, a ostatnio pan obsługujący dystrybutor z lpg pokazał krok po kroku jak mam sam tankować. Może wychodzić im się nie chce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że gdzieś na której stacji widziałem napis ,że jeżeli jest przedłuzka to takuje tylko personel .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedł nowy przepis odnosnie samodzielnego tankowania, z tym ze powinny sie zmienic pistolety . Niektore stacje zmieniły niektore nie i stad to ze na jednej stacji mozna tankować samemu a na drugiej nie. Jesli chodzi o przejściówce to pierwsze slysze, ale kazda stacja ma swoje wewnętrzne przepisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, tam gdzie są pistoletywymienione na niskociśnieniowe mozemy sami tankować , lecz gdy mamy przejściókę to nawet przy pistolecie niskociśnieniowym tankuje personel.

Edytowane przez peem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...