Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Śruba trzymająca tarczę.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie. Ktoś wie jakie dokładnie ma wymiary śruba trzymająca tarczę na piaście? Pytam, bo się okazało, że jeszcze za kadencji poprzedniego właściciela jakiś "meches" raczył wszystkie zabrać :decayed:. Chyba nie muszę mówić, jak wkurzająca jest tarcza obracająca się przy zakładaniu koła :P.

Opublikowano

gorzej wkurzające jest samo jej odkręcenie jak się zapiecze i obrobi podczas odkręcania

Opublikowano

A to nie powinno tak byc ? Kolo ma ja dociskac do piasty i tyle :-)

Opublikowano

Sranie w banie...

a spróbujcie raz zmienic koło w nocy, w deszczu, jak woda leje sie po plecach a tarcza lata po piaście jak ...yd po pustym sklepie :facepalm:

X18XET, ta sruba ma stozkowy łeb na imbus lub śrubokręt krzyżakowy M6X16

Najlepiej nierdzewna

Opublikowano
  • Autor

Dev, dzięki wielkie :). W końcu moje nerwy zaznają spokoju :decayed:.

Opublikowano

Na co ci ta śruba jak i tak ci pęknie lub nie odkręcisz jej :)

Opublikowano

Prorok od siedmiu boleści sie znalazł :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

To może w ogóle nic nie przykręcajmy w samochodzie, bo przecież śruba może się zapiec albo ukręcić :P.

Opublikowano

Witam panowie, w mojej b6 nie ma dziury na taką śrubę, jest to możliwe ??? przy wymianie tarcz czyściłem piaste i poprostu nie ma otworu na śrubkę mocującą.

Opublikowano

u mnie tez nie bylo, ale dałem rade wywiercic i nagwintowac i jest git :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sranie w banie...

a spróbujcie raz zmienic koło w nocy, w deszczu, jak woda leje sie po plecach a tarcza lata po piaście jak ...yd po pustym sklepie :facepalm:

A tu akurat bardzo pomocny jest plastikowy bolec ustalający, który jest w komplecie z kluczami w bagażniku i wtedy nic nie lata.

Opublikowano

Kolego przez 3 lata myslałem po chu....... ten plastik w tym steropianie, w życiu bym sie nie domyslił ze to do tego :wink:

Opublikowano

Kolego przez 3 lata myslałem po chu....... ten plastik w tym steropianie, w życiu bym sie nie domyslił ze to do tego :wink:

Po chu... to pingwin w wodzie stoi :P ja też się po roku dowiedziałem :D

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie smiej nie smiej, pewnie dopiero po 12 latach dowiedziałeś sie po co ci pałka urosła :sex:

Opublikowano

Po dwunastu to nie ale po 16 juz była ladnie ssana :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiające, jak wątek śruby ewoluował na temat o "pałkach" i wieku pierwszego ich użycia :decayed:.

Opublikowano

Zawsze wszystko sprowadza sie do jednego :polew: :polew: :polew:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

O j do dwóch rzeczy :grin:

Opublikowano

Wracajac do tematu, w moim b6 ani z przodu ani z tyłu nie ma śrubki trzymającej tarcze. Wymieniałem przód i tył czyściłem to na lustro i tam poprostu nie ma miejsca na taką śrubę a przy wymianie jest to bardzo wku....... zwłaszcza jak ma sie jeszcze dystanse, ustawienie 3 płaszczyzn czasami pochłania wiele epitetów :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.