Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śruba trzymająca tarczę.


X18XET

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Ktoś wie jakie dokładnie ma wymiary śruba trzymająca tarczę na piaście? Pytam, bo się okazało, że jeszcze za kadencji poprzedniego właściciela jakiś "meches" raczył wszystkie zabrać :decayed:. Chyba nie muszę mówić, jak wkurzająca jest tarcza obracająca się przy zakładaniu koła :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie...

a spróbujcie raz zmienic koło w nocy, w deszczu, jak woda leje sie po plecach a tarcza lata po piaście jak ...yd po pustym sklepie :facepalm:

X18XET, ta sruba ma stozkowy łeb na imbus lub śrubokręt krzyżakowy M6X16

Najlepiej nierdzewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w ogóle nic nie przykręcajmy w samochodzie, bo przecież śruba może się zapiec albo ukręcić :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, w mojej b6 nie ma dziury na taką śrubę, jest to możliwe ??? przy wymianie tarcz czyściłem piaste i poprostu nie ma otworu na śrubkę mocującą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie...

a spróbujcie raz zmienic koło w nocy, w deszczu, jak woda leje sie po plecach a tarcza lata po piaście jak ...yd po pustym sklepie :facepalm:

A tu akurat bardzo pomocny jest plastikowy bolec ustalający, który jest w komplecie z kluczami w bagażniku i wtedy nic nie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przez 3 lata myslałem po chu....... ten plastik w tym steropianie, w życiu bym sie nie domyslił ze to do tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przez 3 lata myslałem po chu....... ten plastik w tym steropianie, w życiu bym sie nie domyslił ze to do tego :wink:

Po chu... to pingwin w wodzie stoi :P ja też się po roku dowiedziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smiej nie smiej, pewnie dopiero po 12 latach dowiedziałeś sie po co ci pałka urosła :sex:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwunastu to nie ale po 16 juz była ladnie ssana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające, jak wątek śruby ewoluował na temat o "pałkach" i wieku pierwszego ich użycia :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wszystko sprowadza sie do jednego :polew: :polew: :polew:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu, w moim b6 ani z przodu ani z tyłu nie ma śrubki trzymającej tarcze. Wymieniałem przód i tył czyściłem to na lustro i tam poprostu nie ma miejsca na taką śrubę a przy wymianie jest to bardzo wku....... zwłaszcza jak ma sie jeszcze dystanse, ustawienie 3 płaszczyzn czasami pochłania wiele epitetów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...