Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ze zdj efekt wg mnie spoko

Opublikowano
https://m.youtube.com/watch?v=_08x1pEs230 zobaczcie Sobie ten Filmik Gościu chyba ma tak pasek ledowy nad radiem. No i za***iście to wygląda :)
Opublikowano

zobaczcie Sobie ten Filmik Gościu chyba ma tak pasek ledowy nad radiem. No i za***iście to wygląda :)

Nie pasek, w opisie przyznaje że to El Wire z Amazona (albo coś podobnego):

http://www.amazon.com/Portable-Wire-Feet-Long-Blue/dp/B0041H2X7Q

porównanie paska i tego drugiego

Opublikowano

nie no fakt światła od siebie mało daje tylko ze najgorsze jest to ze u mnie mam punktowce teraz bede delikatnie miał przerabiane dekory tzn przycinane i ledy przykleje takto dalej moze cos pomoże... ;/

Opublikowano

Mam pytanie do tych którzy orientują się w elektryce B6. Tak jak kolega KAJU założyłem sobie listwy ledy pod dekory. W drzwiach podpiąłem się pod podświetlenie klamek i z tego co widzę to podświetlenie, a także podświetlenie przycisków elektrycznych szyb na drzwi jest chyba podpięte pod czujnik słoneczny bo w dzień przyciski świecą dużo słabiej niemalże w ogóle, a w nocy normalnie tak jak cała reszta przycisków. I moje pytanie brzmi gdzie mogę się podłączyć w przypadku dekorów na desce? Pierwotnie wpiąłem się pod podświetlenie nawiewów. Jednak one świecą pełną mocą czy to w dzień czy w nocy tak samo jak klimatronik czy radio. Zależy mi na tym, aby efekt na drzwiach czy na desce był jednakowy i przy okazji w dzień nie będą listwy świecić pełną mocą, a za tym idzie oszczędność prądu...

Opublikowano

Trochę dziwne bo u mnie wszystko świeci jednakowo. Może masz tylko takie wrażenie? Te listwy drzwiowe maja nniejszą przestrzeń przez którą wychodzi światło.

Opublikowano

Nie to nie wrażenie, a popre to tym, że Litwę LED miałem zamontowaną pod dekorem w drzwiach, pierwszym razem podpiętą pod zapalniczkę dla sprawdzenia efektu, a potem pod klamkę i wtedy świeciło słabiej

Edytowane przez KedoG

Opublikowano
  • Autor

zaobserwuj sobie przycisk esp. jeśli też się rozjaśnia, to zmostkuj masę dekorów na pin1, a zasilanie na pin3.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ESP właśnie świeci cały czas tak samo mocno i niestety to miejsce odpada i tak szczerze powiedziawszy wszystko na desce świeci mocno bez znaczenia czy to słoneczny dzień czy też ciemna noc. Chyba jedynie zegary tak samo reagują jak przyciski elektrycznych szyb na natężenie światła słonecznego...

Edytowane przez KedoG

Opublikowano
  • Autor

Zielona pin17, z tym, że to jest z tego co widze mostek z ESP i innymi odbiornikami, licznik się rozjaśnia/ściemnia po czujniku zmierzchu na tarczy prędkościomierza - nie wiem jak Ci pomóc, ja nie zwracałem uwagi na to w ciągu dnia, bo najbardziej w nocy to było widoczne. Jak nie znajdziesz nigdzie w kabinie, to się przeciągnij przez drzwi jednym kablem i do dekorów w drzwiach sie wepnij :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

W sumie dobra myśl. Spróbuję z pinen 17 na zielonej wtyce

Opublikowano

ESP właśnie świeci cały czas tak samo mocno i niestety to miejsce odpada i tak szczerze powiedziawszy wszystko na desce świeci mocno bez znaczenia czy to słoneczny dzień czy też ciemna noc. Chyba jedynie zegary tak samo reagują jak przyciski elektrycznych szyb na natężenie światła słonecznego...

A instalację czujnika zmierzchu sam dokładałeś czy ori?

Opublikowano
  • Autor

ESP właśnie świeci cały czas tak samo mocno i niestety to miejsce odpada i tak szczerze powiedziawszy wszystko na desce świeci mocno bez znaczenia czy to słoneczny dzień czy też ciemna noc. Chyba jedynie zegary tak samo reagują jak przyciski elektrycznych szyb na natężenie światła słonecznego...

A instalację czujnika zmierzchu sam dokładałeś czy ori?
mówimy o fabrycznym czujniku w liczniku. o tym:

8ec118aaf9f93f71000c8088d5a4fabc.jpg

Opublikowano

Kaju tzn. że licznik ma swój czujnik zmierzchu? Miałem kogoś podpytać, bo ma czujnik deszczu/ zmierzchu i zaobserwowałem, że czasami włączają mi się bixy, a zegary nie. Czasami oba naraz. To by mi wyjaśniło dlaczego tak jest, bo myślałem, że to połączone. Potwierdź jak możesz.

Opublikowano

Czujnik w liczniku nie ma nic wspólnego z włączeniem świateł.

Opublikowano

Chodzi mi o to że czujnik świateł zapala bixy, a nie podświetlają się zegary. Do tej pory myślałem, że to jest połączone i tak czasami jest, że włączają sie naraz światła i podświetlenie, a czasami osobno i myślałem, że coś jest nie tak. Ale jeśli licznik ma swój czujnik to by mi wyjaśniało dlaczego tak jest. Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości.

Opublikowano

nie.

czujnik w liczniku jest do regulacji natężenia podświetlenia, zegarów i całej reszty przycisków

Opublikowano

Chodzi mi o to że czujnik świateł zapala bixy, a nie podświetlają się zegary. Do tej pory myślałem, że to jest połączone i tak czasami jest, że włączają sie naraz światła i podświetlenie, a czasami osobno i myślałem, że coś jest nie tak. Ale jeśli licznik ma swój czujnik to by mi wyjaśniało dlaczego tak jest. Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości.

Tak moze sie dziac jak piszesz. Tez tak mam i to jest normalne

Opublikowano

Właśnie chciałem wykluczyć czy to normalne czy coś nie tam, dzięki bigg

Opublikowano

panowie a probowal ktos zalozyc lub przystosowac listwy z a6c6 ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.