Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger


Matt.

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna felga ale jak pomalujesz rotor będzie kosa. Lepiej odzwierciedli polerkę rantu u siebie też to przerabiałem. Troszkę opuść chociaż :P Dobry początek Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ale mimo kiepskich drog jak pisales i tak cosbym pokombinowal z zawieszeniem bo az dostaje lęku wysokosci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jest koza i to bardzo jak widzę na forum obniżone audi to takiego mam smaka żeby cos zrobić u siebie w tym kierunku ? najpierw zrobię te stuki z przodu. Później pomyśle jakie obniżenie bylo by odpowiednie na moje drogi, kiedyś myślałem nad pro kitem może w niego zainwestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ze odmladzaja nie chciałem rezać błotników i kupiłem dzielone depo. Jak narazie nie są złe tez odmłodziły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawałem do kumpla bo zajmuje się takimi rzeczami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po jakże długiej przerwie :D bardzo długiej Audiolka cały czas użytkowana jest u mnie :D Były plany żeby sprzedać kupić coś innego ale darze ją sentymentem za dużo ze mną przeszła :D Mimo , że miałem z nią przez dłuższy czas problem bo łapała mi tryb awaryjny i za cholere nie mogłem ogarnąć co to jest sam główkowałem przez dłużysz czas podmianki przepływki , czujników w kolektorze ssącym , zawór N75 też sprawdzony jeszcze raz turbo wyciągnąłem dla pewności i nic. Już po wyciągnieciu turbo i włożeniu z powrotem się poddałem ale po jakimś czasie gdzieś wyczytałem , że w AFN lubił pękać łącznik gumowy między intercoolerem a kolektorem ssącym mówię nieee na pewno u mnie to nie ale dobra pomacałem od spodu tą gumę :D Coś wyczułem ściągam w końcu a tu dziura trzy paluchy można wsadzić :D Pojechałem do rolniczego kupiłem gumy nowej i teraz lata wszystko jest okej. A tyle mi to nerwów napsuło za każdym razem zjeżdżać i gasić odpalać. Dobra mniejsza z tym auto wróciło do żywych wiec można coś myśleć dalej. W ostatnim czasie zmiana tarcz hamulcowych na Meyle i klocki Textar , bo moje tarcze to była jedna wielka padaka. Wyeliminowanie cieknącego płynu chłodniczego musiałem wymieniać wąż przy pompie wody bo się rozszczelnił i lało mi się jak nie wiem musiałem co jakiś czas dolewać po cały zbiorniczek płynu ale zrobione już jest okej nic nie ubywa :D

Teraz coś z nowszych rzeczy to tydzień temu ktoś wystawił na allegro gwint KW inox V1 w za***istym stanie , akurat że miałem z 150km do tej osoby wiec szybki telefon i jazda w trasę i tak w tamten piątek stałem się posiadaczem gwintu. W czwartek wleciało na auto jest nisko da się jeszcze jako tako jeżdźić nie ukrywam wjechać do garażu już nie mogłem musiałem się nagłowić z deskami i podestami żeby wjechać ale to mały szczegół :D Progi zwalniające jeszcze przejeżdżam ale nie ukrywam dzisiaj akurat na progu lekka obierka była ale to wiadomo trzeba być przygotowanym na takie rzeczy. Niżej raczej nie będzie bo drogi mam jakie mam 500m mam drogi nie utwardzonej , wiec dopiero po klilkuset metrach widzę jakiś asfalt :D:D Musze przyznać że myślałem że będzie słaba jazda na gwincie że beton itp Ale gwint KW mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że jest mega komfortowy :D Jestem mile zaskoczony

 

Plany są dalej co do auta na gwincie się nie skończy :D plany takie teraz są fele 17 na pewno niedługo wlecą 18 tylko nie mam pojęcia jakie czy dalej będzie coś z rantem czy już bez to wszystko zależy od funduszy muszę się trochę odbić po kupnie gwintu :D

Ale na pewno fela 18 jak na razie

A dalej to czas pokaże i portfel :D

oeNfr8O.jpg

3kRsFi8.jpg

k95wp19.jpg

hvwmXtu.jpg

aJczxt9.jpg

K9VX8Tv.jpg

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie troszkę trzeba zaktualizować :D  Od ostatniego czasu do Audi wpadł grill ala Rs4 nawet jako tako to wygląda jak na chińską podróbkę za tą cenę :) Oraz pokusiłem się o dokładkę od Leona Cupry wiadomo w przed liftowym zderzaku nie wygląda to aż tak dobrze jak w po liftowym ale o gustach się nie dyskutuje i tak mam w planach wpakować zderzaki od eSki ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Teraz najważniejsza rzecz od dłuższego czasu miałem w planach zmianę koła wiadomo wpadł gwint to 17'' już za małe do auta na glebie. Więc akcja szukanie felg miały być 18'' bo powiedziałem sobie dobra chce jeszcze w miarę komfortu itp Ale wyszło tak że wypatrzyłem oryginalne 19'' sline które były 170km ode mnie telefon i na następny dzień były u mnie. Parametry 8.5J Et 40 oponki 215/35 :D  W sobotę wpadły na auto ale niestety jeszcze nie było jazdy wyjechałem na chwile z garażu i efekt taki ,że felga trze o sprężynę z tyłu więc szybkie szukanie dystansów , zamawianie i jutro powinienem dostać paczkę :D ASA Ar1 miały iść na zimę ale jednak szkoda z rantem felgi na zimę więc zapewne pojdą na sprzedaż a kupie inne 17'' na zimę

W planach teraz zapewne zmiana hebli z przodu moje tarcze to śmietniki wiec to najważniejsza rzecz w tym momencie , później zapewne szukanie zderzaków od eSki ale jak to wyjdzie to nie wiadomo , kolejna rzecz zmiana lamp z przodu zajarałem się na czarne środki lamp więc moze bixenon :D

 

Zdjęcia takie podglądowe słabej jakości postaram się coś lepszego ustrzelić

VDJhAvC.jpg

gaK8xMg.jpg

Przód idzie jeszcze do obniżenia z 1cm

uCEg1TT.jpg

takie porównanie co było kiedyś

5f4DK6R.jpg

:D:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2017 o 22:22, enzo83 napisał:

No i tak trzymać:)powoli,małymi kroczkami do przodu:)

A dzięki dzieki po mału do przodu ?

 

Dnia 3.08.2017 o 11:29, Brzeziak napisał:

Nawet dobrze usiadły te nowe buty, tylko dekli brakuje.

Wiem dekli będę szukał ale nie ukrywam ceny spore za komplet od 200-300zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianę na 19 " to się zgodzę i glebę,ale moim zdaniem wzór felgi nie pasuję do auta,ale to tylko moje zdanie. Najważniejsze że Tobie ma się podobać.[emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, fajne mody, fajne autko :) mam pytanie, jak spisują się reflektory Depo? Jeździsz na nich już chyba dłuższy czas, więc możesz coś o nich powiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2017 o 06:54, xBladex napisał:

Zmianę na 19 " to się zgodzę i glebę,ale moim zdaniem wzór felgi nie pasuję do auta,ale to tylko moje zdanie. Najważniejsze że Tobie ma się podobać.emoji6.png

No wiesz miało być co innego wyszło coś takiego :D Celowałem w 18'' 8.5J przód i 9.5j tył no ale fundusze jednak nie pozwoliły , moze z czasem coś innego wpadnie jak ta mi się znudzi felga :D

Dnia 6.08.2017 o 19:29, Arek8888 napisał:

Witaj, fajne mody, fajne autko :) mam pytanie, jak spisują się reflektory Depo? Jeździsz na nich już chyba dłuższy czas, więc możesz coś o nich powiedzieć :)

A dzięki dzięki :) No wiesz mam już no z dwa latate lampy  i jakoś wiadomo złego zdania o nich nie powiem świeci to dobrze. Nie miałem porównania z niedzielonymi oryginalnymi od po lifta wiec na temat jakości świecenia się nie wypowiem , Ale myślę że dobre zarówki i powinno być okej :) Wiadomo jeśli nie chcesz  rezać błotnika to polecam  i co najważniejsze odmładza przód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troszkę zaktualizować temat zbliża się co prawda nowy sezon i nowe pomysły przychodzą do głowy :lol:Na ten sezon zawitało nowe koło z 19'' S-line przesiadam się na 18'' jednak :facepalm: 19'' jakby co na sprzedaż :hi:Co no nowych felg nie było to w planach no i był to zakup spontaniczny :huh:Felgi to Brock b3 bodajże parametry no muszę przyznać że nawet ciekawe :decayed: przód 8,5cali ET13 tył 10cali ET 20 opony były w komplecie inne 235 i 265 na 40 bo jeździły w meśku s-klasy AMG ale zakupiłem do nich oponki 215/40 myśle że dobra opcja z tyłu wyszedł fajny naciąg  :lol: Niedługo postaram się wsadzić je na auto pewnie już po świetach bo pogoda jeszcze zmienna :decayed:Zobaczymy jak to bedzie wygladać czeka mnie na pewno rolowanie tylnych nadkoli bez tego sie nie obędzie :D

 

NROjDtO.jpg

4Vhu23V.jpg

Eaxg3UY.jpg

8ryX8X8.jpg

oAEtwTy.jpg

 

JH8mlVm.jpg

:wink:

 

 

lvIelWO.jpg

Edytowane przez Matt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troszkę zaktualizować temat zbliża się co prawda nowy sezon i nowe pomysły przychodzą do głowy [emoji38]Na ten sezon zawitało nowe koło z 19'' S-line przesiadam się na 18'' jednak :facepalm: 19'' jakby co na sprzedaż :hi:Co no nowych felg nie było to w planach no i był to zakup spontaniczny :huh:Felgi to Brock b3 bodajże parametry no muszę przyznać że nawet ciekawe :decayed: przód 8,5cali ET13 tył 10cali ET 20 opony były w komplecie inne 235 i 265 na 40 bo jeździły w meśku s-klasy AMG ale zakupiłem do nich oponki 215/40 myśle że dobra opcja z tyłu wyszedł fajny naciąg  [emoji38] Niedługo postaram się wsadzić je na auto pewnie już po świetach bo pogoda jeszcze zmienna :decayed:Zobaczymy jak to bedzie wygladać czeka mnie na pewno rolowanie tylnych nadkoli bez tego sie nie obędzie [emoji3]
 
NROjDtO.jpg
4Vhu23V.jpg
Eaxg3UY.jpg
8ryX8X8.jpg
oAEtwTy.jpg
 
JH8mlVm.jpg
:wink:
 
 
lvIelWO.jpg
Ja bym się w sumie przodem martwił przy tym ET, problem z tym że z tylu nie ma za bardzo już co rolowac, chyba że chcesz wypchnąć błotniki ale to może nie być proste. Z przodu jest sporo do rolowania i na pewno trzeba bd to zrobić. Ja miałem z tylu 10j na 18" z tym że w quattro (szersze koła wchodzą bo jest niezależny zawias i pod naciskiem robi się negatyw a koła ładnie się chowają) no i et 27 nic nie przerabalem ale siedziało na styk w sumie. Tu bd miał ciężko to z tyłu upchnąć.
Na zdjęciu 225/351479fc073b9756a278bdd0fa37b10f74.jpg272c77c7e5c7fa8db7bd3df37829088b.jpgea3f0d7a546614dd4665142fbb260baa.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...