Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18


krzysiek_92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :hi:
Jako, że od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem prawie nowej 15-letniej Audiczki, chciałem z dumą wszystkim ją przedstawić. :)
Samochodzik kupiłem pod koniec sierpnia tego roku od starszego pana. Jestem drugim właścicielem w Polsce, przedtem samochód został sprowadzony z Niemiec.

Model: A4 B5 polift
Rok produkcji: grudzień 1999
Silnik: 1.9 TDI 90 KM (AHH)
Przebieg: w momencie kupna licznik pokazywał +/- 158.000, ale ile przejechał na prawdę, tego nikt nie wie :)

Wyposażenie:

  • ABS
  • Wspomaganie kierownicy
  • Climatronic
  • 4 poduszki pow.
  • Podświetlane nawiewy
  • Szyby: przód elektronik, tył stary dobry korbotronik
  • Elektryczne lusterka
  • Centralny zamek
  • Kluczyk scyzoryk
  • Halogeny
  • Autoalarm
  • Alufelgi (szału nie ma, ale zawsze alu ;) )

Lista planowanych zmian:

  • Ramki klubowe :DZrobione
  • Podłokietnik Zrobione
  • Oświetlenie wewnętrzne LEDowe (na razie wpadły tylko LEDy nad tablicą z tyłu)
  • Wyczyszczenie tylnej klapy Zrobione
  • Podświetlenie klamek
  • Kierownica 3-ramienna Zrobione
  • Xenony
  • Grill czarny mat Zrobione
  • 4 x el. szyby
  • Końcówki wydechu zamiast "smutnych siusiaków" Zrobione
  • Felgi 18 cali Zrobione
  • Malowanie zacisków na niebiesko
  • Zderzak z S'ki na przód
  • Obniżenie o pare cm Zrobione
  • Chip
  • Duże prawe lusterko
  • Fotele w skórze
  • Dystanse Zrobione
  • Kierunki ala USA
  • Przyciemnione tylne lampy Zrobione
  • I co jeszcze do głowy wpadnie ;)

Pomimo tego, że mam już samochód 3 msc, nie bardzo wziąłem się za modzenie, miałem parę ważniejszych wydatków :D
Do tej pory wymieniłem:

  • Termostat
  • Olej + filtr oleju
  • 2 wahacze przednie
  • Amory tył
  • Radio Pioneer MVH-160UI

Starszy pan dbał o to co miał pod maską (silnik igiełka, mechanik mówi, że jak nie zaniedbam to pojeżdżę parę ładnych lat), ale jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny był złota rączką, co to wszystko sam potrafi zrobić :facepalm:

Także i tutaj musiałem trochę ciężko zarobionych pieniędzy wpakować:

  • Malowanie tylnej klapy (jakieś niedoskonałości pan Grześ zamalował chyba lakierem do paznokci)
  • Wymiana listew na dole przy drzwiach
  • Przymusowe malowanie tylnego zderzaka i prawego tylnego nadkola, jakis pan wjechał we mnie i zdarł nieźle lekier jak autko stało na parkingu. Swoją drogą, szczęście w nieszćżęściu, bo na zderzaku było sporo łusek i wyglądał nie najlepiej. Incydent na parkingu zmotywował mnie tylko do malowania ;)

Na fotkach Audiczka po malowaniu tyłeczka, ale jeszcze bez listew. Jutro wpadną listwy i polerka całego autka żeby wydobyć połysk.

upe2zog3.jpgd5abntjl.jpg

93ajkk3n.jpg3qhiaunp.jpg

bq35i3we.jpgb3hanh2l.jpg

prlisida.jpg

Na razie to tyle, jeśli coś będzie się działo w temacie mojej Audiczki, będę na bieżąco o tym informował.
Czekam na komentarze, opinie (zarówno te pozytywne i negatywne), oraz propozycje modów :)
Pozdro, Krzysiek

Edytowane przez krzysiek_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Powoli idziemy do przodu, brakujące listwy już założone, a wczoraj kurier przyniósł podłokietnik. Nie oryginał, ale jak na moje oko wykonanie dość porządne :D

hnfl7ims.jpg

Wrzucam jeszcze dwie foteczki z oświetlenia w nocy. Jakość kiepska, ale to i tak najlepsze co udało mi się wybrać :grin:

xhjfoi7i.jpg

lz74brbx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo szukac ori lokcia. Ten allegrowy bedzie skrzypial i wk***ial Cie tylko a wcale taki wygodny tez nie jest. Mialem go jak kupilem, poprzedni wlasciciel mial fantazje jak poczytasz moj temat. 1000 razy wygodniej i lepiej wyglada ori ;)

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem oryginalnych, ale te co znalazlem byly strasznie zjechane.

Na razie podroba sie sprawdza, najwazniejsze ze jest gdzie reke polozyc podczas jazdy :)

Jak mnie zacznie wk***iac to wywale i zainwestuje w cos lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z moich niedalekich stron ;-) autko bardzo ładne

Wysłane z Xperii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że cały czas coś się dzieje trzeba odkurzyć temat i się przypomnieć. Sesję ogarniałem na szybko więc cudów nie ma, ale to co chciałem udało się pokazać ;)

Lista zmian w opisie uaktualniona, tutaj wrzucam fotki. Wydaje mi się, że w końcu zaczyna to przypominać forumowe wozidło :decayed:

Plan na "Po 10-tym" :grin: :

  • Dystanse
  • Kierunki USA
  • Przyciemnienie lamp z tyłu
  • Może jakaś folia na ramkę grilla, bo cholerna guma schodzi od kamyków :facepalm:

Enjoy :D :

a46nacvu.jpg

od2g2zpa.jpg

veecuav3.jpg

l2xsdkuk.jpg

uhpcyke4.jpg

p9p5sj5a.jpg

dualsrel.jpg

2xwkhayq.jpg

hwydyxv6.jpg

Na koniec moje paskudne zaciski :D

I widać, że dystans potrzebny (i to spory), bo koło w całości się pod budą chowa :(

Jak na razie to tyle, czekam na opinie ;)

Edytowane przez krzysiek_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baja ;-) marzy mi się ta felga ah...jak obnizales? Weitec? Co za et ma ten felunek? Da radę jeździć czy plomby wypadają? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baja ;-) marzy mi się ta felga ah...jak obnizales? Weitec? Co za et ma ten felunek? Da radę jeździć czy plomby wypadają? :-D

Dzięki, ale do celu jeszcze dużo czasu i złotówek :P

Obniżałem sprężynami AP, podwykonawca KW Suspensions, kolega zrywka miał na sprzedaż i mi się trafiły. Co do ET to chyba 35, nie pamiętam dokładnie bo kupowałem w lutym. Komfort jazdy zbytnio nie spadł, wiadomo, że jak jedziesz po dziurach to doopsko zawsze wytłucze :decayed: ale jeżdżę pół roku (a w okolicy drogi mam paskudne) i żadnych problemów nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak nie wiele bo aż 18" :polew: ale jaką robi robotę :slina:Dobry wybór tych felg bo i mnie sie takie podobają :tongue4: przerabiaj odrazu lampki na czarny środek tak jak u mnie a zobaczysz jaka będzie wtedy kosa. Powodzonka w dalszych planach :thumbup1:


P.s. co wsadziłeś w halo xenon czy led?? bo wydaję się takie białe światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga robi robotę, widziałem ją już kilka razy i zawsze mi się podobała, u Ciebie też wygląda mega dobrze... trzeba będzie się za taką rozejrzeć, ile można się utwierdzać :naughty: Zmiany na plus, wygląda coraz lepiej, tylko potwierdzam słowa kolegów co do łokcia - jeździłem z takim jakiś czas bo było w mojej A4 jak ją kupiłem, ale niedługo później zaczęło mocno skrzypieć, potem ułamał mi się przycisk, podkładałem gumki, stopery itp. ale to na dłuższą metę nie zdaje egzaminu i w końcu wsadziłem ori i teraz naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć :banan:

Temat dodaję do obserwowanych, fajna sztuka no i podobna do mojej dlatego jestem ciekaw co dalej będziesz robił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak nie wiele bo aż 18" :polew: ale jaką robi robotę :slina:Dobry wybór tych felg bo i mnie sie takie podobają :tongue4: przerabiaj odrazu lampki na czarny środek tak jak u mnie a zobaczysz jaka będzie wtedy kosa. Powodzonka w dalszych planach :thumbup1:

P.s. co wsadziłeś w halo xenon czy led?? bo wydaję się takie białe światło

masz rację, wydaje się :D

halo w serii, nic nie zmieniałem ;)

Ta felga robi robotę, widziałem ją już kilka razy i zawsze mi się podobała, u Ciebie też wygląda mega dobrze... trzeba będzie się za taką rozejrzeć, ile można się utwierdzać :naughty: Zmiany na plus, wygląda coraz lepiej, tylko potwierdzam słowa kolegów co do łokcia - jeździłem z takim jakiś czas bo było w mojej A4 jak ją kupiłem, ale niedługo później zaczęło mocno skrzypieć, potem ułamał mi się przycisk, podkładałem gumki, stopery itp. ale to na dłuższą metę nie zdaje egzaminu i w końcu wsadziłem ori i teraz naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć :banan:

Temat dodaję do obserwowanych, fajna sztuka no i podobna do mojej dlatego jestem ciekaw co dalej będziesz robił :naughty:

łokieć też mnie zaczyna denerwować, ale ma zamiar dorwać ori razem z fotelami w skórze :D czekam tylko na jakąś fajną okazję na alledrogo i przypływ gotówki :D

Po weekendzie może ogarnę pare fotek, bo wrzuciłem dystanse i teraz jest kosa :banan:

ta kierownica to obszyta na nowo ?

tak, obszyta, kupiłem taką od jedego z forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...