Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeśli można zapytać. W Anglii masz takich magików czy u nas na ojczyźnie? :)

Nie bedąc skromnym :) robie ten projekt osobiscie z kolegą :) od lat zajmujemy sie autami z pod znaku 4 kółek. Wieczorkiem wrzoce kilka fotek innych naszych projektow ktore byly zrealizowane :) Mozemy rowniez zbudować dowolne Audi z dowolnym wyposazeniem i tutaj klijenta ogranicza tylko grubość portwela :)

Edytowane przez HellSpirit

Opublikowano

Jeśli można zapytać. W Anglii masz takich magików czy u nas na ojczyźnie? :)

Nie bedąc skromnym :) robie ten projekt osobiscie z kolegą :) od lat zajmujemy sie autami z pod znaku 4 kółek. Wieczorkiem wrzoce kilka fotek innych naszych projektow ktore byly zrealizowane :) Mozemy rowniez zbudować dowolne Audi z dowolnym wyposazeniem i tutaj klijenta ogranicza tylko grubość portwela :)

No to fajnie, tylko problem w tym że budujecie popsute auta :wink: kierownik powinien siedzieć z lewej :grin:

Opublikowano

Lubię takie projekty :). Albo grubo albo wcale :-) gratulacje i trzymam kciuki. Silnik z potencjałem na lepsze osiągi od RS-a :)

Opublikowano

Fajny projekt :wink: Bede sledzil

Opublikowano

Mega ciekawie :huh: Powodzenia :wink:

Opublikowano

yyy to chyba widziałem na forum a3 kilka waszych esek zbudowanych z a3 sb :kox:

Opublikowano

Projekt maga ciekawy,bede sledzil do samego konca!!powodzenia

Edytowane przez ksiu85

Opublikowano

Take projekty interesuja i mnie :)

Opublikowano
  • Autor

yyy to chyba widziałem na forum a3 kilka waszych esek zbudowanych z a3 sb :kox:

zapewne masz racje :) czerwone 3.2 DSG , pomaranczowe 3,2 DSG i niebieskie 2,0 TFSI 360 bhp.

20130912_020700.jpg

09042013056.jpg
19042013157.jpg
Opublikowano

tak dokładnie, pomarańcze nawet widziałem na żywo, projekt rs4 też będzie mega :thumbup:

Opublikowano

A czy ta pomarancza nie jest czasem teraz na sprzedaz ? chyba ja gdzies widzialem ostatanio wystawiona na handel

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Troszeczkę byłem zapracowany ostatnio oto jak rs-ik wyglada teraz dzisiaj trafił do lakierni :)

http://2imgs.com/f38c7a5083


http://2imgs.com/b7c83e14c7

Edytowane przez HellSpirit

Opublikowano

a tak spytam, to S4 to Twoje własne auto, czy przebudowujesz je dla kogoś??

Opublikowano

Mega projekt :D

Opublikowano

No ciekawy jestem jak będzie wyglądało po lakierunku :)

Opublikowano

Projekt mażenie, tylko ja bym widział ją w czerwieni :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A w temacie jakiś progres ??

Opublikowano

A w temacie jakiś progres ??

Logowany : Ostatnio: gru 17 2014 18:44 :wink:

Mysle ze przez miesiac cos tam ruszyło .

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzebalem, chyba cisza w temacie, kumpel kupuje s4 b8 i chciałem mu nasunąć pare pomysłów a tu temat juz dawno ucichł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.