Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest tak zamiar :)


przygotowania do gazowania hmm.gif

WP_20150305_002.jpg

orginalny króciec nie pasuje bo mi się pod osłony nie zmieści więc kupiłem kątowy skromny.gif

Opublikowano

Barracuda?

Opublikowano
  • Autor

yep :)

Opublikowano

Kolego wszyscy tu czekamy na normalny filmik z jazdy, na zdjęcia komory. Podrzuc coś :)

Opublikowano
  • Autor

za miesiąc :decayed: jutro rozbieram silnik

Opublikowano

ganiam na Barracudach i złego słowa powiedzieć nie mogę ani na moc ani na wtryski :grin:

Są cichsze niż benzynowe.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

odświeżymy nieco temat lol5.gif

dziś był pracowity dzień począwszy od uspawania flanszy pod nową przepustnicę po spawanie kolektorów wydechowych od zera hmm.gifhmm.gifhmm.gif takie o sobie guzior wymyślił zakrecony.gif jeszcze nie skończone, strasznie to czasochłonne

WP_20150314_003.jpg

górny po stronie kierowcy dolny pasożyta, na silniku prezentuje się następująco

WP_20150314_007.jpg

fotka przed skrzynią

WP_20150314_004.jpg

z prawej strony widocznej rury będzie druga, kolektor pasożyta pod maską

WP_20150314_006.jpg

i od dołu

WP_20150314_005.jpg

o ile wydech kierowcy wchodzi narazie w miarę dobrze to guzior mnie straszy że do wydechu pasożyta trzeba będzie silnik wyciągać wow2.gifboshe.gifboshe.gifboshe.gifbo się go tam nie wciśnie mo.gif No cóż zobaczymy za tydzień lol5.gif

dodane 22.03.15

maks prędkości dla poszczególnych biegów mojej skrzyni przy obrotach 6550 (obecna odcinka) i 7200 (planowana)
1- 54 / 60
2- 101 / 111
3- 155 / 170
4- 219 / 241
5- 287 / 315
6- 341 / 375 diable.gif

załóżmy że realnie na 6 biegu dojdzie może powiedzmy (nie mam pojęcia wink.gif ) do 6k rpm? to v max będzie na poziomie 312km/h skromny.gif

dane na podstawie znalezionych wartości poszczególnych przełożeń dla mojej skrzyni oraz jakiejś stronki która to wylicza :)

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

weż pod uwage opory powietrza

Opublikowano

Kumpel konczy wkładac wlasnie v8 abz bt do budy rs4 b5 bedzie ciekawie, ladna sztuka powodzenia!

Opublikowano
  • Autor

weż pod uwage opory powietrza

biorę, to są narazie rozważania teoretyczne ;)

Opublikowano

Ciekawe jestem tej teorii z 312km/h moim zdaniem v-max skończy się gdzieś w okolicy 280-290km/h i to na 5 biegu.

Edytowane przez darek995

Opublikowano
  • Autor

Kolektor wydechowy po stronie kierowcy lol5.gif

WP_20150328_001.jpg

WP_20150328_002.jpg

W tej postaci kolektor przestał wchodzić pod maskę sadsmilie.gif natomiast drugi ma podobny kształt tylko był łapany na aucie. Trzeba wysuwać silnik do przodu żeby je zamontować :kox:

Opublikowano

Kumpel konczy wkĹadac wlasnie v8 abz bt do budy rs4 b5 bedzie ciekawie, ladna sztuka powodzenia!

Ma do mnie przyjechaÄ na EMU i strojenie :)
Opublikowano

Kumpel konczy wkĹadac wlasnie v8 abz bt do budy rs4 b5 bedzie ciekawie, ladna sztuka powodzenia!

Ma do mnie przyjechaÄ na EMU i strojenie :)

Guziq, jak wygladzasz z terminami ?

jedtem chetny na SWAPa...

Opublikowano
  • Autor

o panie 2016r :decayed:


a co chcesz wstawiać :naughty:

Opublikowano

Abz

Opublikowano

Abz

Idz w poliftowe v8 to sam sobie przeszczepisz razem z motronic 7.1 ;)
Opublikowano

Abz

Idz w poliftowe v8 to sam sobie przeszczepisz razem z motronic 7.1 ;)

Zebym mial jeszcze na to czas...

Opublikowano
  • Autor

Abz

:D kolejny :grin:

Opublikowano

A z polifta jakie ma oznaczenie????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.